„Kanų liūtų“ kūrybiškumo festivalis – nuotraukose: reklamos ikonos ir lietuvių šypsenos

„Kanų liūtų“ kūrybiškumo festivalio akimirka / Tomo Tumalovičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-18 18:59
Pirmadienį prasidėjo 65-asis tarptautinis „Kanų liūtų“ festivalis – svarbiausias reklamos ir kūrybiškumo renginys pasaulyje. Festivalyje dalyvauja daugiau nei 10 tūkst. reklamos, žiniasklaidos ir kūrybinių industrijų profesionalų iš viso pasaulio, o apdovanojimams pateikta apie 32 tūkst. darbų.

Festivalyje įkvėpimo semiasi ir kelios dešimtys lietuvių. Festivalio nuotaiką kviečiame pajusti peržvelgus nuotraukų galeriją tiesiai iš Kanų.

Šiemet festivalyje Lietuvai atstovauja ir „Jaunųjų liūtų“ konkursą Lietuvoje laimėjusios agentūros „DDB Vilnius“ komanda – Viktorija Grikevičiūtė ir Ieva Povilauskaitė. Trečiadienį su dešimtimis konkurso dalyvių jos rungsis ir konkurso užduotį spręs skaitmeninio sprendimo kategorijoje.

Su apdovanojimais iš „Kanų liūtų“ lietuviai yra grįžę tris kartus. Šiemet apdovanojimams skirtingose kategorijose iš Lietuvos pateikti 23 darbai – beveik tris kartus daugiau nei pernai. Tarp darbus iš Lietuvos teikusiųjų – agentūros „Adell Taivas Ogilvy“, „McCann Vilnius“, „Autoriai“, „Bechtle & Milzarajs“ bei įmonė „Telesoftas“.

Visą savaitę Žmonės.lt portale galėsite stebėti svarbiausias šio festivalio akimirkas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai