Kanų kino festivalyje pristatytas naujausias „Žvaigždžių karų“ filmas

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-17 11:46
Erdvėlaivis „Tūkstantmečio Sakalas“ jau pasiruošęs kelionei į tolimiausią galaktiką. Kanų kino festivalyje trečiadienio vakarą pristatyta naujausia juosta „Solo. Žvaigždžių karų istorija“ (orig. „Solo: A Star Wars Story“) apie žinomiausią visų laikų visatos kontrabandininką Haną Solo.

Naujojo filmo veiksmas vyksta tarp įvykių nutikusių filmuose „Žvaigždžių karai: epizodas III – sitų kerštas“ ir „Šelmis-1“.

Kino juosta negali pasigirti pačiais sklandžiausiais filmavimo darbais, mat iš projekto pasitraukė pradiniai režisieriai Phil Lord bei Chris Miller. Po šio įvykio bet kokie gandai apie Ron Howard perimtą režisuoti filmą buvo santykinai nutildyti.

Filme pagrindinius vaidmenis atlieka aktoriai Alden Ehrenreich (Hanas Solo), Joonas Suotamo (Čiubaka), Donald Glover (Lando) ir Emilia Clarke (Qi'Ra). Filme taip pat vaidina Woody Harrelson, Phoebe Waller-Bridge, Paul Bettany, Thandie Newton ir kiti. Jie visi trečiadienio vakarą pasirodė ant raudonojo kilimo Kanų kino festivalyje, kur įvyko filmo premjera.

„Solo. Žvaigždžių karų istorija“ kinuose pasirodys nuo gegužės 25 d.

Naujausi straipsniai