Kanų kino festivalyje – Brooklyno Bekhamo ir jo merginos drama: teko įsikišti apsaugai

Brooklynas Beckhamas su mergina Hana Cross/Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-26 19:03
Kanų kino festivalį šeštadienį „vainikavo“ pagrindinis apdovanojimas – „Auksinė palmės šakelė“, kuri pirmą kartą atiteko Pietų Korėjos režisieriui Bong Joon-ho. Vis dėlto žiniasklaidos dėmesys krypo ne tik į jį, bet ir į futbolininko Davido Beckhamo sūnaus Brooklyno (20) bei jo merginos Hanos Cross (22) porą.

Šaltinio teigimu, jauna, galimai toksiškus santykius išgyvenanti pora „vienas ant kito rėkė ir verkė“, kol juos galiausiai išskyrė apsauga. Šešis mėnesius susitikinėjanti pora buvo nufotografuota besiginčijanti šalia prabangaus viešbučio „Martinez“ restorano Kanuose. Spėjama, jog jaunuoliai buvo išgėrę po keletą kokteilių.

Apie incidentą iškart buvo pranešta Davidui ir Victoriai Beckhamams, kurie teigia esantys susirūpinę jų sūnaus toksiškais santykiais su modeliu dirbančia Hana Cross. Šis ginčas – ne pirmasis per jų trumpą draugystę.

Artimi merginai šaltiniai teigia, jog „viskas buvo labai dramatiška".

„Jie nuvyko į Kanus vos kelioms dienos, tačiau iškart pradėjo vienas kitą engti. Hana išgyvena dėl Brooklyno šlovės ir pinigų bei viso to, ką tenka patirti susitikinėjant su žymiu žmogumi. Brooklynas yra labai pavydus ir visai nesidžiaugia vyrų dėmesiu, kurį Hanai dovanoja aplinkiniai."

Teigiama, jog pora po konflikto santykių nenutraukė: po ginčo vienas kito atsiprašė ir kartu sugrįžo į penkių žvaigždučių viešbutį.

Naujausi straipsniai