Kanų kino festivalio stiliaus žvaigždė: besilaukianti Blake Lively

Blake Lively / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-19 21:00
Sužavėti visą pasaulį savo apdarais nėra lengva, tačiau žavingajai aktorei ir mados guru Blake Lively (28 m.) tai paprasta.

Jos pasirinkti drabužių, makiažo ir šukuosenos deriniai sulaukė žiniasklaidos dėmesio ir pagyrų. Su vyru Ryanu Reynoldsu antrojo vaikelio (dukra James gimė 2014 metų gruodį. – Red.) besilaukianti aktorė sugebėjo „įvilkti“ savo trapumą, valiūkiškumą ir gracingumą į ryškias spalvas, dailius siluetus.

Jokio perdėto seksualumo, ryškaus makiažo ar pūstų šukuosenų – ne veltui ši aktorė užsitarnavo stiliaus ikonos vardą. Kviečiame ir jus pasižvalgyti po galeriją.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

O jeigu laukiatės ir norite sužinoti, kaip apsirengti, kad jaustumėtės patogiai ir stilingai, pasinaudokite šiais patarimais.

  • Neslėpkite kaklo. Gilesnė iškirptė, megztinis, apnuoginantis pečius, ar marškinėliai V formos apykakle – visos šios smulkmenos subtilios ir itin moteriškos.

  • Jei niekada nesiskiriate su aptemptomis kelnėmis, neatsisakykite jų ir dabar. Jos, pagamintos iš elastingos medžiagos, išsitemps prisitaikydamos prie naujų apvalumų, kartu puikiai pabrėždamos vis dar lieknas ir grakščias kojas.

  • Pirma alternatyva, jei supratote, kad visai nėra kuo apsirengti, ir esate nusiteikusi šį bei tą įsigyti – pasirūpinkite savo stiliaus, tačiau dydžiu ar keliais didesniais drabužiais. Šie puikiai tiks pirmam nėštumo trimestrui, kai akivaizdus pilvukas dar neišryškėja, tačiau papildomi kilogramai jau lenda ir visa figūra vizualiai „pučiasi“.

  • Susiaučiami megztiniai ir švarkai – geriausi jūsų draugai nėštumo metu. Žinoma, vasarą tai gal ne taip aktualu, nors kas čia žino, juk lietuviška vasara itin mėgsta pažerti visokio temperatūrų skirtumo...

  • Beje, susiaučiamų megztinių siluetas – labiausiai figūrą dailinantis nėštumo metu. Laisvai kabantys megztinio kraštai optiškai sukuria vertikales, taip pailgindami figūrą. Be to, paieškojusi pastebėsite, kad daug modelių ilgesni yra priekyje, nei gale – tai sudaro galimybes susisiausti megztinio kraštus kai šalta, arba tiesiog norint išgauti kitą silueto formą.

  • Įvairios paplūdimiui skirtos tunikos, plačios pliažo suknelės, margaspalviai kimono – visi šie drabužiai nepriekaištingai tiks ne tik atostogų ištroškusioms stileivoms, bet ir nėščios moters figūrai, o pasirinkusi neutralesnį bei labiau klasika dvelkiantį variantą (na, ne havajietiškų ananasų motyvą, atspaustą ant suknelės), galėsite dėvėti jį ir mieste, priderinusi tampres, „džegingsus“ ar nėščiosioms skirtus džinsus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokia apranga jums padėtų atrodyti jaunesnei

  • Susiaučiamos suknelės – vienas labiausiai moteriškumą pabrėžiančių siluetų, nepakartojamai atsiskleidžiantis ant moteriškas formas turinčių dailiosios lyties atstovių.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai