Kandidatas į Prancūzijos prezidentus simpatiją pelno neįtikėtina meilės istorija – žmona vyresnė 24 metais

Emmanuelio Macrono žmona Brigitte Trogneux vyresnė už jį 24 metais / Scanpix/ViDA Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-19 21:58
Žmona – 24 metais vyresnė už savo vyrą. Šis faktas nukreipia dėmesį nuo buvusio Prancūzijos ekonomikos, finansų ir pramonės ministro Emmanuelio Macrono (39) darbų į jo asmeninį gyvenimą, teigiama „The Spectator“.

E.Macrono žmona – buvusi jo mokytoja Brigitte Trogneaux (63).

Scanpix/ViDA Press nuotr.
Scanpix/ViDA Press nuotr.

Politikas kaip nepartinis kandidatas šiuo metu rungiasi kovoje į Prancūzijos prezidento postą. Pagal Prancūzijos tradicijas jis yra bent 15 metų per jaunas užimti tokį aukštą postą, tačiau apklausos rodo, kad pastaruoju metu jis pagal populiarumą užima trečią vietą. Jo varžovai – Nacionalinio fronto lyderė Marine Le Pen ir respublikonų kandidatas François Fillonas.

Be svaigių ir garsių politinių viražų prancūzams patinka tai, kad E.Macronas yra jaunas, išvaizdus, ambicingas, už jo nesidriekia neaiškios veiklos šešėlis ir dar turi puikią meilės istoriją. Tiesa, yra įtarimų, kad tokia neįprasta santuoka jis slepia savo homoseksualumą.

Tačiau E.Macronas pasakojo, kad savo mokytoją Brigitte pamilo, kai jam buvo 15 metų ir ilgus metus kantriai laukė, kol galės vesti. Tikra pasaka.

Jei tai tiesa, būdamas 17 metų Emmanuel’is savo mylimai mokytojai pareiškė: “Ką jūs bedarytumėte, kaip bandytumėte manęs išvengti, aš jus vis tiek vesiu”. Ištekėjusi moteris, trijų vaikų motina, kalbama, tuomet tik nusijuokė.

Tačiau 2007 m. B.Trogneux išsiskyrė su vyru ir ištekėjo už E.Macrono. Kai vyras visa galva pasinėrė į politiką, madam Macron toliau dėstė vienoje Paryžiaus mokyklų.

Pora vaikų neturi, tačiau E.Macronas džiaugiasi žmonos anūkais tarsi savais vaikais. Sutuoktinių nuotrauka, kurioje žinomas politikas laiko rankose kūdikio maisto buteliuką, aplėkė Prancūzijos spaudą. Taigi, moteriškoji šalies dalis savo simpatijas jau atidavusi šiam politikui. Be to, pačią B.Trogneux prancūzai estetai jau vadina šalies stiliaus ikona.

E.Macronas 2004 m. baigė Nacionalinę administravimo mokyklą, pradėjo dirbti valstybės tarnyboje. Po kelerių metų įsidarbino „Rotschild“ investicijų banke.

Kai 2012 m. Prancūzijos prezidentu buvo išrinktas Francois Hollande‘as, E. Macronas pakviestas dirbti į jo administraciją. Po dvejų metų paskirtas ekonomikos, finansų ir pramonės ministru, šias pareigas ėjo iki praėjusių metų.

Jaunojo ministro vardas nuskambėjo, kai jis pasiūlė vadinamąjį „Macrono įstatymą“, nukreiptą į verslo plėtrą pažabojant viešojo sektoriaus monopolį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai