Kanados grožio konkurse per klaidą karūnuota ne ta mergina – Denise Garrido turi grąžinti karūną

Denise Garrido / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Kanados grožio konkurse „Miss Universe Canada“ karūnuota mergina po 24 valandų sužinojo, kad per klaidą buvo paskelbta konkurso nugalėtoja, o vykti atstovauti šaliai „Mis Visatos“ konkurse turi kita mergina.

Organizatoriai trečiadienį pripažino, kad spausdinimo klaida nulėmė skaičiavimo klaidą, dėl kurios šeštadienį vykusio konkurso nugalėtoja buvo paskelbta 26 metų Denise Garrido. Kitą dieną karūna iš jos buvo atimta.

„Buvau šokiruota. Pasiekiau savo svajonę ir staiga po dienos tai iš manęs buvo atimta“, – sielodamasi AFP kalbėjo D.Garrido, praradusi galimybę atstovauti Kanadai konkurso „Mis Visata“ finale gruodžio mėnesį.

Konkurso direktorius Denisas Davila savo pareiškime dėl klaidos kaltino nepatyrusį darbuotoją, kuris į kompiuterį vedė ranka parašytus teisėjų balus.

Kanados grožio konkurse per klaidą karūnuota ne ta mergina (6 nuotr.)

Klaidą vėliau pastebėjo nepriklausomi auditoriai.

Galiausiai pasirodė, kad D.Garrido liko trečia. Iš tikrųjų turėjusiai laimėti 26 metų Rizai Santos iš Kalgario karūna bus perduota šeštadienį, sakė konkurso atstovas.

Prieštaringi vertinimai konkursą lydi jau antrus metus iš eilės. Pernai lytį pakeitęs modelis Jenna Talackova kovojo dėl galimybės varžytis konkurse ir galiausiai laimėjo prizą už draugiškumą.

Ieškodama gerosios pusės, D.Garrido sakė, kad visada mėgausis tuo, jog buvo karūnuota, net jei tai truko vos 24 valandas.

Skaitykite daugiau