Kanadoje išleistas pašto ženklas su komiko Jimo Carrey atvaizdu

Jimas Carrey komedijoje „Bukas ir bukesnis 2“ / „Garsų pasaulio įrašai“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Garsiausi iš Kanados kilę komedijų aktoriai pagerbti specialiais suvenyriniais pašto ženklais. Tarp jų atsidūrė ir kultinis Holivudo komediantas Jimas Carrey. Neseniai pasirodžiusiame pašto ženkle pavaizduota aktoriaus fotografija ir trys žinomiausi personažai: Kaukė, Eisas Ventura ir Loidas iš „Buko ir bukesnio“.

Davido Lettermano šou, kur pristatė naujausią savo filmą „Bukas ir bukesnis 2“ („Dumb and dumber to“), rodydamas naująjį pašto ženklą Jimas Carrey neslėpė pasitenkinimo.

„Skaitykitės su tuo. Visi, kurie sakė, kad aš nesugebėsiu prasimušti, dabar gali man pabučiuoti į vieną vietą“, – sakė smagiai nusiteikęs aktorius.

Kanadoje išleistas pašto ženklas su komiko Jimo Carrey atvaizdu / „Garsų pasaulio įrašai“ nuotr.

Jimas Carrey gimė 1962 metais Kanadoje. Būdamas vos 16-os metų jis metė mokyklą ir pradėjo rengti stand-up comedy pasirodymus įvairiuose Toronto klubuose, bet 1979 metais išvažiavo gyventi į Los Andželą. Devintame dešimtmetyje Jimas Carrey tenkinosi antraplaniais vaidmenimis filmuose ir serialuose, o pasaulinį žinomumą pelnė 1994 metais. Būtent tais metais ekranuose karaliavo „Kaukė“, „Eisas Ventura: naminių gyvūnėlių detektyvas“ ir „Bukas ir bukesnis“. JAV pilietybė Jimui Carrey buvo suteikta 2004 metais.

Kanadoje išleistas pašto ženklas su komiko Jimo Carrey atvaizdu / „Garsų pasaulio įrašai“ nuotr.

Dvidešimt metų trukusią audringą karjerą Holivude pernai paminėjęs aktorius šiuo metu sugrįžta „Buko ir bukesnio“ nuotykių tęsinyje. Vien per pirmas tris demonstravimo dienas išsiilgę gerbėjai Jungtinėse Valstijose nupirko bilietų į naują komediją už 38,05 milijono dolerių ir garantavo jai lyderės poziciją tarp labiausiai žiūrimų savaitgalio filmų.

Lietuvos kino teatrus „Bukas ir bukesnis 2“ pasieks sausio 30 dieną.

Skaitykite daugiau