Kamilė Kielaitė-Sienkievič kviečia ją išgirsti: „Mano liūdesys virto melodijomis“

Kamilė Sienkievič-Kielaitė kviečia pasiklausyti naujos jos programos / Vido Černiausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-10 14:41
Atlikėja Kamilė Kielaitė-Sienkievič pristato vaizdo klipą apie savo kūrybines gelmes.

Dar prieš pusę metų atsisveikinusi su savo mama jauna moteris pasakoja, kad nuo to laiko į gyvenimą ji ėmė žiūrėti kitaip: „Nesuprantu iki šiol, kaip žmogus, su kuriuo pragyvenai visą savo gyvenimą, tiesiog išnyksta. Mama buvo mano geriausia draugė ir patarėja. Todėl noriu, kad jos atminimas visuomet išliktų gyvas. Išleidusi mamos poezijos knygutę, aš nusprendžiau jai pritaikyti visą muzikinę programą, kur sudėjau savo širdį“, – atvirauja Kamilė.

Kartu su koncertmeisteriu Rytu Linge Kamilė paruošė muzikinę programą, kurios pasiklausyti kviečia visus.

„Laikui bėgant, mano liūdesys virto melodijomis. Pradėjau groti gitara ir rašyti dainas. Rytas Lingė – talentingas pianistas. Jo rankose paprasta melodija tampa kažkuo neįprastu. Jau spalio 27 dieną įvyks programos pristatymas. Jis planuojamas netoli Trakų esančiuose kūrybos ir sąmoningumo namuose „Tegra House“.“

Šią erdvę Kamilė Sienkievič-Kielaitė pasirinko neatsitiktinai, dar per praėjusias Kalėdas su grupe „MaNNazz“ jie koncertavo būtent čia.

Prie Kamilės planuoja prisijungti Gabrielius Vagelis, Gina Kazlauskaitė (Cosmic Apple), Viktorija Raibužytė, Donatas Venzlauskas, Bogdanas Sienkievič. 

Naujausi straipsniai