Kamilė Kielaitė-Kami nutraukia muzikinę veiklą su Viliumi Tamošaičiu-Gerai Gerai

„Gerai Gerai“ ir Kami / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-04 13:13
Pusantrų metų drauge dirbę elektroninės muzikos kūrėjas ir prodiuseris Vilius Tamošaitis-Gerai Gerai ir dainininkė Kamilė Kielaitė-Kami pasuko skirtingais keliais. Žinią apie nutrauktą bendradarbiavimą Žmonės.lt patvirtino pati K.Kielaitė.

Anot dainininkės, juoda katė tarp muzikantų perbėgo prieš kurį laiką, įtakos tam turėjo net keli aspektai. „Mes nebedirbame kartu. Viliui nepatiko tai, kad aš nuėjau į „Lietuvos balsą“, man nepatiko, kad jis rūpinosi tik savo vardu – mes dirbome kartu. Pavyzdžiui, klausiau jo, kodėl ant neseniai išleisto albumo yra tik jo vardas – juk dirbome kartu. Sakė, kad tai – jo darbas. Gerai. Tačiau man nebuvo smagu ir kai M.A.M.A. apdovanojimuose jis pasirodė vienas“, – Žmonės.lt sakė K.Kielaitė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Muzikantų nesutarimai viešumoje aidėti pradėjo po to, kai V.Tamošaitis-Gerai Gerai pasirodė LRT laidoje „Tūkstantmečio vaikai“ – čia drauge su K.Kielaite įrašytą dainą „Super Ladygirl“ jis atliko su kita dainininke – Gabriele Vasiliauskaite. „Per LRT uždainavo panelė mano balsu. Buvau šokiruota“, – išvydusi pasirodymą per televiziją „Facebook“ draugams parašė K.Kielaitė pasišaipydama, kad kūrinys atliktas su fonograma.

K.Kielaitė žinojo, kad V.Tamošaitis žada pasirodyti šioje laidoje, tačiau pati dalyvauti negalėjo. Vis dėlto kolegos poelgis pasikviečiant kitą dainininkę jai atėmė amą. „Kadangi dalyvavau LNK šou „Lietuvos balsas“, pasirašiau sutartį, kad dvejus metus negaliu pasirodyti jokioje kitoje televizijoje. LNK man nedavė leidimo pasirodyti „Tūkstantmečio vaikuose“, taigi Viliui reikėjo kažką daryti. Bet kokiu atveju, tai, kaip jis „išsisuko“ iš padėties, mane paliko be žado“, – Žmonės.lt pasakojo K.Kielaitė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Vaikiški nesutarimai

„Nesuprantu, kodėl jis taip elgiasi. Tai – vaikiška. Išvis nesuprantu, kas čia darosi. Kurį laiką gyvenau užsienyje, dabar grįžau į Lietuvą. Gal taip yra todėl, kad čia – tokia maža rinka? Pasirašiau aš tą sutartį, bet juk galim susitvarkyti visus tuos reikalus ir toliau dirbti kartu... Gal tokie vaikų žaidimai jam patogesni?“ – kalbėdama apie savo nesutarimus su V.Tamošaičiu svarstė K.Kielaitė. Vis dėlto ji pabrėžė, kad kardais su dabar jau buvusiu kolega „nesimojuoja“ ir ateityje jam linki sėkmės.

V.Tamošaitis: „Jei Kamilei nepatinka, ką padarysi“

Žmonės.lt susisiekė ir su pačiu V.Tamošaičiu, kuris redakcijai pateikė kiek kitokią istorijos versiją. „Niekada nebuvome duetas. Kamilė – viena iš vokalisčių, su kuria dirbu. Turiu krūvą reikalų: dirbu su ja, Gabriele, Juste. Taip išėjo, kad su Kamile pastaruoju metu įrašėme daug dainų“, – Žmonės.lt sakė jis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Jis tikina su K.Kielaitę nei pykęsis, nei esąs susipykęs: „Dabar vyksta kiti įrašai, tik su Kamile nieko neįrašinėjame. Ji išėjo dalyvauti „Lietuvos balse“. Nesame susipykę – bendraujame.“

Anot V.Tamošaičio, minėtuose „Tūkstantmečio vaikuose“ jis išties turėjo pasirodyti drauge su Kamile, tačiau situacija susiklostė kitaip. „Ten turėjome pasirodyti kartu, tačiau „Lietuvos balsas“ paskutinę minutę uždraudė. Ne iš to reikia daryti burbulą“, – sakė prodiuseris.

Pokalbį su Žmonės.lt jis baigė darsyk pabrėždamas savo poziciją: „Aš dirbu su daug vokalisčių. Jei Kamilei nepatinka, kad skiriu jai nepakankamai dėmesio, ką padarysi.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai