Kamilė Kielaitė-Kami 30-ąjį gimtadienį atšventė vilkėdama lėlės kostiumą

Kamilė Kielaitė-Kami / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-15 22:00
Nors į Vilniuje esantį restoraną KAS KAS dainininkė, LNK projekto „Lietuvos balsas“ dalyvė Kamilė Kielaitė-Kami draugus sukvietė sakydama, kad švenčia 20-ąjį gimtadienį, išties penktadienį jau suėjo 30. „Širdy man visada 20 metų“, – juokdamasi portalui Žmonės.lt sakė ji. Gimtadienį jau popietę švęsti ėmusi dainininkė draugams vakare dovanojo savo koncertą, pasveikinti į sceną lipo jai artimi muzikantai.

„Kadangi 5-erius metus išvis nešvenčiau gimtadienio – buvau išvykusi gyventi į Angliją – šįkart šventę tikrai reikia paminėti. Švęsti pradėjome namuose – ten, kur būnu visada, kur kuriu. Linksmybės klube taip pat bus“, – dar perpiet portalui Žmonės.lt sakė jubiliatė. 

Padėti pasiruošti šventei jai suskubo iš Anglijos atvykę draugai. „Man didelė dovana tai, kad dėl gimtadienio pas mane atvyko draugai iš Anglijos. Jie patys rengia man šventę – vakar išvykau ilsėtis, o jie sutvarkė namus. Man nereikia pjaustyti jokių mišrainių. Manau, dovanų jau gavau“, – džiaugėsi mergina.

Draugams dovanoti koncertą ji nusprendė norėdama atsidėkoti. „Gyvename nevien dėl savęs, bet ir dėl savo draugų. Jubiliejaus proga nutariau padovanoti jiems dovaną – pačią gražiausią. Pašvęsti visada galime, o savo dainomis aš atsidėkosiu, už tai, kad jie visad yra šalia“, – svarstė ji.

Koncerto metu draugams, artimiesiems ir gerbėjams ji dovanojo savo kūrybos dainas, į sceną pasveikinti jos lipo draugai muzikantai, atlikę čia po kelis kūrinius: Vilius Tapošaitis-Gerai Gerai, Julija Jegorova, „Lietuvos balso“ dalyvės Kotryna Barbora Janutaitė, Dagna Kondratavičiūtė ir kiti.

Daivos Kiele nuotr.
Daivos Kiele nuotr.

Koncerto metu K.Kielaitė kvietė draugus specialiai pasipuošti, pati taip pat pasiruošė – vilkėjo lėlės kostiumą. „Pradžioje maniau, kad gal reiktų visus paraginti apsirengti prabangiai – vakarinėmis suknelėmis. Tačiau juk mums dar ne 60 metų – spėsime jas apsivilkti. Todėl tema yra „Crazy Wild“ (liet. „Pašėlusiai laukinis“). Aš noriu būti panaši į lėlę. Draugai taip pat turėtų apsirengti įdomiai – sakiau, kad šventę kuriame patys, tad jei visi pasistengsime, liks atsiminimas“, – sakė ji.

Nors popietę dovanų mergina dar nebuvo gavusi, neslėpė jų išties laukianti, tačiau konkrečių pageidavimų draugams neporino: „Kai draugai klausė, kokių dovanų noriu, sakiau, kad noriu visko labai daug, o konkrečiai nieko neįvardinau. Jei jau kažkas kažką dovanos, tegul tai būna jų dovana man. Tik nedovanokite man pliušinių meškiukų – nežinia, kur gyvenimas mane gali nuvesti. Nebus jų po to kur dėti.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai