Kamala Harris ir Douglas Emhoffas: meilė iš pirmo žvilgsnio, netikėtos piršlybos ir dėl žmonos paaukota karjera

Kamala Harris ir Douglas Emhoffas / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-04 13:30
JAV viceprezidentė Kamala Harris (56) ir Douglas Emhoffas (56) – neeilinė pora. Jų meilė apipinta kalbomis apie netikėtai užgimusius jausmus per aklą pasimatymą ir pasišventusį vyrą, kuris, jo žmonai ėmus siekti politinės karjeros aukštumų, iš naujo atrado ir pamėgo politiką. Kuo ypatinga antroji JAV pora?

Nepaslaptis, jog D.Emhoffui palaikyti žmoną K.Harris paūžusiuose JAV prezidento rinkimuose buvo pati svarbiausia užduotis. Nugalėjus Joe Bidenui, ji tapo pirmąja istorijoje Amerikos viceprezidente. Užsienio žiniasklaidai Kamalos Harris sutuoktinis ne kartą atviravo apie nuolankumą visos rinkiminės kampanijos metu ir begalinį atsidavimą. „Ėmiau naujomis akimis žvelgti į politiką“, – viename interviu sakė D.Emhoffas.

Tą akimirką, kai susipažino su Kamala, sėkmingas teisininkas iš karto žinojo – įsimylėjo.

„Ne tik dėl to, kad ji yra šilta, linksma ir rūpestinga moteris, kuri vertina šeimą, bet ir dėl stipraus jos ryžto kovoti dėl dalykų, kuriais tiki “, – yra kalbėjęs Douglas. 

Pora susitiko per aklą pasimatymą 2013-aisiais. Kamala tuo metu ėjo Kalifornijos generalinės prokurorės pareigas, o Douglas dirbo advokatu Los Andžele. Vieno pasimatymo užteko, kad abudu vienas kitą sužavėtų. Praėjus metams po pažinties, pora susituokė. Ceremoniją vedė Harris sesuo Maya. Būsima viceprezidentė tapo pamote ir dviem Emhoffo vaikams iš pirmosios jo santuokos – Cole’ui ir Ellai.

Kamala Harris ir Douglas Emhoffas / „Scanpix“ nuotr.
Kamala Harris ir Douglas Emhoffas / „Scanpix“ nuotr.

Atsisakė karjeros

Po pasibaigusių JAV prezidento rinkimų, kuriuose pergalė atiteko Joe Bidenui, Kamala su Douglu apsigyveno oficialioje prezidento rezidencijoje šalia Baltųjų rūmų.

Svarbu paminėti ir tai, jog tuomet, kai K.Harris priėmė dabartinio prezidento Bideno pasiūlymą jungtis prie rinkiminės kampanijos, jos vyras atsisakė advokato karjeros ir beatodairiškai palaikė žmoną.

„Supratau, jog žengiau į Kamalos pasaulį, tai mus tik suartino. Man dabar aišku, kiek daug savo laiko turi atiduoti tam, kuo tiki. Juk ant pečių gula visos valstybės istorija. Mūsų santykiai tik sustiprėjo, aš žaviuosi Kamala ir suprantu, ką ji gali. Manau tai – tik pradžia“, – yra sakęs D.Emhoffas.

Kamala Harris ir Douglas Emhoffas / „Scanpix“ nuotr.
Kamala Harris ir Douglas Emhoffas / „Scanpix“ nuotr.

JAV istorijoje netrukus jis tapo pirmu antruoju ponu. Šiuo „titulu“ Douglas teigė besidižiuojantis.

„Visuomet, kai apie tai galvoju, prisimenu istoriją, kurią Kamala pasakodavo apie savo mamą Shymalą. Savo dukroms ji sakydavo: galite būti pirmos, bet geriau jau nebūkite paskutinės. Labai man tinkantys žodžiai. Gal ir esu pirmas antrasis ponas, bet žinau – nebūsiu toks paskutinis.“

Kol Kamala siekė politinių tikslų, D.Emhoffas rankų sudėjęs nesėdėjo. Prieš prisijungiant prie žmonos rinkiminės kampanijos, jis dirbo advokatu. Aukštos klasės teisininkas per metus uždirbdavo apie 1 mln. JAV dolerių. Prieš keletą mėnesių Džordžtauno universiteto teisės fakultetas pranešė, kad prie komandos Emhoffas prisijungs kaip išskirtinis lankytojas ir kaip mokyklos Technologijų teisės ir politikos instituto komandos dalis.

Kamala Harris ir Douglas Emhoffas / „Vida Press“ nuotr.
Kamala Harris ir Douglas Emhoffas / „Vida Press“ nuotr.

Supažindino geriausia Kamalos Harris draugė

Douglas, kuris lygiai savaite vyresnis už savo žmoną Kamalą Harris, gimė Niujorke, Bruklino rajone. Kai buvo paauglys, jo tėvai Mike‘as ir Barb nusprendė persikelti į pietų Kaliforniją, kur D.Emhoffas kuria gyvenimą iki šiol.

Kamilą ir Douglą suvedė viceprezidentės geriausia draugė Chrissete Hudlin. Kalbama, kad moteris bičiulei pasakė: „Jis mielas teisininkas, vadovauja savo advokatų įmonei, manau, tau patiks.“

Kamala ir Douglas vienas kitam patiko iš karto. Kai būsimas vyras parašė Kamalai iš Los Andželo „Lakers“ rungtynių, ši jam atrašė palaikantį komandą atsakymą, nors pati buvo prisiekusi krepšinio komados „Golden State Warriors“ gerbėja.

Kitą dieną Emhoffas vis dvejojo dėl skambučio, tačiau neištvėręs paskambino ir paliko žaviai moteriai žinutę. Vėliau jis prisipažino graužęsis ir galvojęs, kad sutrikdys Kamalos ramybę, mat tą padarė ankstyvą rytą.

Kamala Harris, Douglas Emhoffas, Joe Bidenas / „Scanpix“ nuotr.
Kamala Harris, Douglas Emhoffas, Joe Bidenas / „Scanpix“ nuotr.

Viskas pasisuko priešingai, Kamala liko sužavėta skambučio ir per pietų pertrauką perskambino Douglui. Jie prakalbėjo valandą.

„Gal ir skamba neįtikinamai, bet žodžiai tiesiog liejosi. Prisimenu, kai juokavome, traukėme vienas kitą per dantį. Bendravome taip, kaip bendraujame iki šiol“, – memuarų knygoje „The Truths We Hold“ rašė K.Harris.

Greitai vyras, kuris dažnai pasišaipo, jog kuriant vaidybinį filmą apie jo ir Kamalos meilę, Douglą turėtų vaidinti Bradley Cooperis, pasipiršo, tačiau ne viskas klostėsi kaip buvo numatyta.

 

Kamala Harris ir Douglas Emhoffas / „Vida Press“ nuotr.
Kamala Harris ir Douglas Emhoffas / „Vida Press“ nuotr.

Norėdamas nustebinti Kamalą, Hemhoffas ant vieno kelio priklaupė jai renkantis maistą į namus. Tiesa, kai vyras pasakė, jog norėtų su ja praleisti visą likusį gyvenimą, Kamala net nepažvelgusi atsakė: „Nuostabu, mielasis, su kuo užsisakome Phad Thai? Vištiena ar krevetėmis?“ Tik netrukus ji pastebėjo, kad mylimasis klūpi ant vieno kelio.

Pora susituokė 2014-aisiais Santa Barbaroje. Vetuvės įvyko rugpjūčio 22-ąją.

„Paisėmė žydų ir indų kilmės tradicijų. Aš ant kaklo Douglasui uždėjau gėlių vainiką, o jis sutrypė stiklinę taurę“.

Harris tapo pamote dviem Douglaso vaikams iš ankstesnė santuokos. Tiesa, ją jie netrukus ėmė vadinti Momala, kadangi labai nemėgo žodžio pamotė.

Naujausi straipsniai