Kalo Drogo neliko: aktorius Jasonas Momoa „atsikratė“ jo vizitine kortele buvusios barzdos

Aktorius Jasonas Mamoa/ Stop kdras iš „Youtube“ vaizdo įrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-18 18:51
„Sudie, Akvamene, Artūrai, Kalai Drogo“, – tokiais žodžiais savo išvaizdos pokyčius palydėjo aktorius Jasonas Momoa. Garsus vyras nusiskuto jo vizitine kortele tapusią vešlią barzdą. Nuo pat įspūdingos karjeros pradžios būtent barzda buvo skiriamuoju Jasono Momoa bruožu.

Balandžio 17 dieną serialo „Sostų karai“ ir neseniai kino teatruose rodyto filmo „Akvamenas“ žvaigždė Jasonas Momoa įkėlė vaizdo įrašą, kuriame jis „atsikrato“ ilgą laiką puoselėtos barzdos.

Gal ir nebūtų nieko keisto, tačiau daugumai gerbėjų iki šiol sunku įsivaizduoti aktorių be jos. Visi televizijoje ir kine kurti Jasono vaidmenys pasižymėjo ne tik išskirtinėmis galiomis, bet ir neeiline išvaizda.

Deja, bet barzdoto galiūno dienos jau praeityje. 

Jasonas Momoa filme „Akvamenas“
Jasonas Momoa filme „Akvamenas“
Jasonas Momoa ir Lisa Bonet/Vida Press nuotr.
Jasonas Momoa ir Lisa Bonet/Vida Press nuotr.

Po 7 metų J. Momoa pirmą kartą ryžosi šiam žingsniui, taip norėdamas atkreipti pasaulio dėmesį į plastiko taršą.

Vaizdo įraše Momoa atsikrato „įpročio“ gyventi su barzda, inicijuodamas ir kitus nebijoti keistis, nebenaudoti plastiko. Vietoje to aktorius siūlo rinktis aliuminio pakuotes.

Kai kuriems toks būdas atkreipti dėmesį gali pasirodyti keistokas, tačiau atsižvelgiant į socialinių tinklų įtaką ir populiarų vardą – veiksmingas. Per dieną vaizdo įrašas sulaukė didžiulio dėmesio ir plastiko tarša bei Jasono Momoa barzda tapo vienu iš ryškiausių internete aptarinėjimų pastarųjų dienų įvykių. 

Naujausi straipsniai