Aktorė Emma Stone tapo mama: susilaukė pirmagimės

Emma Stone ir Dave'as McCary'is/ Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Holivudo aktorė, „Oskaro“ laureatė Emma Stone (32) su vyru rašytoju Dave McCary (35) tapo tėvais. Laimingai šeimai gimė dukra.

Nors žinios apie šeimos pagausėjimą aktorė neskelbė viešai, šią naujieną pirmasis pranešė portalas „TMZ“.

Teigiama, kad E.Stone dukros susilaukė kovo 13 dieną. Tai yra pirmoji E.Stone ir D.McCary atžala. 

„Oskaru“ už vaidmenį filme „Kalifornijos svajos“ (La La Land) apdovanota E.Stone nėra linkusi atvirauti apie asmeninį gyvenimą ir santykius su sutuoktiniu. Visgi kaip anksčiau portalui „People“ pasakojo pati aktorė, ilgus metus ji net nesvajojo apie motinystę, tačiau jos požiūris pasikeitė bėgant metams. 

„Paauglystėje sakiau sau, kad niekada nesusituoksiu, niekada neturėsiu vaikų. Staiga atėjo toks metas, kai pasakiau: „Aš tikrai noriu ištekėti, aš tikrai noriu turėti vaikų“, – kalbėjo ji.

Emma Stone ir Dave'as McCary/ SCANPIX nuotr.

Žinia apie E.Stone nėštumą pasklido šių metų pradžioje, kai kino žvaigždė užsienio fotografų buvo pastebėta su nėščiosios pilvu.

E.Stone buvo pastebėta vaikštinėjanti Los Andželo gatvėmis, praneša „Daly Mail“. Nors ji nepatvirtino jau anksčiau kilusių kalbų apie nėštumą, užsienio fotografai pateikė akivaizdžius įrodymus – nuotraukas, kuriose matyti aktorė su nėščiosios pilvu.

„Emma yra labai laiminga ir susijaudinusi, kadangi jau visai netrukus taps mama. Ji atrodo puikiai, tiesiog švyti. Pastaruoju metu ji neatsiriboja nuo draugų ir darbo, visada išlieka aktyvi ir kasdien sportuoja“, – artimas šeimos šaltinis tąkart teigė portalui „Us“.

Aktorė Emma Stone su mylimuoju komiku Dave’u McCary / VIDA PESS nuotrauka

E.Stone ir D.McCary romantiškus santykius puoselėja nuo 2017-ųjų vasaros pabaigos. Emma ir Dave'as susipažino 2016-aisiais, kuomet aktorė lankėsi jo režisuojamoje laidoje „Wells for Boys“.

Jiedu susižadėjo 2019-ųjų gruodį. Džiugią naujieną būsimas jaunikis pranešė socialinio tinklo „Instagram“ puslapyje. Dave'as McCary'is pasidalijo savo ir mylimosios nuotrauka, kurioje buvo matyt sužadėtuvių žiedas.

Praėjus devyniems mėnesiams po sužadėtuvių, paaiškėjo, kad 2020 m. rugsėjį pora susituokė slapta. Jau tuo metu sklandė gandai apie Emmos Stone nėštumą, tačiau aktorė šio fakto niekada viešai taip ir nepatvirtino.

Emma Stone (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau