„Kalifornijos svajose“ Emma Stone ir Ryanas Goslingas įrodė mokantys ir šokti, ir dainuoti

Ryanas Goslingas ir Emma Stone filme „Kalifornijos svajos“ / Kadras iš filmo
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šaltą gruodžio vakarą drąsiai galima planuoti praleisti kino teatre: į didžiuosius ekranus atkeliauja viena romantiškiausių šių metų juostų – „Kalifornijos svajos“ („La La Land“), kuriai jau dabar žadamas labiausiai trokštamas kino pasaulio apdovanojimas „Oskaras“.

Negana to, filme sužibėjo jau trečią kartą drauge vaidinantys Emma Stone bei Ryanas Goslingas: jie kino kritikų giriami ir dėl vaidybos, ir dėl puikių vokalinių bei choreografinių sugebėjimų.

Itin muzikali romantinė drama debiutavo šių metų Venecijos filmų festivalyje, o Emma Stone buvo paskelbta geriausia aktore. „Kalifornijos svajose“ ji įkūnijo Miją, kuri dirba padavėja, tačiau dievina senuosius Holivudo filmus ir trokšta tapti aktore. Tuo tarpu Ryano Goslingo herojus – jaunas džiazo pianistas Sebastijanas. Vaikinas svajoja atidaryti savo muzikos klubą, tačiau tam reikia didelių pinigų, tad muzikantas vakarais uždarbiauja kitiems priklausančiuose baruose.

„Romantiški ir senaisiais idealais besivadovaujantys jaunuoliai sunkiai pritampa dabartiniame pinigų valdomame pasaulyje. Tačiau jų naivumas ir nesuvaidintas nuoširdumas pagaliau pastūmėja juos vienas kitam į glėbį. Kokia romantiška graži istorija! Tačiau ją paverčiant vaizdu teko gerokai paprakaituoti: rengėme ne tik vaidinimų repeticijas, bet ir mokėmės šokių judesių bei dainavimo subtilybių. Žodžiu, prieš kameras teko daryti tai, ko prieš tai niekad nedarėme“, – pasakoja Emma Stone.

Muzikinė romantinė drama „Kalifornijos svajos“ (13 nuotr.)
+7

Tuo tarpu Ryanas Goslingas džiaugiasi, jog jiedu su Emma turi labai daug bendro: „Kaip galima įtikinamai suvaidinti meilę, jei nejauti simpatijų savo partnerei? Mes su Emma – puikus duetas. Galime baigti vienas kito sakinius, valandų valandas plepėti apie nieką, kai mums linksma – dainuojame. Šio filmo be jos nė negalėčiau įsivaizduoti“.

„Emma Stone ir Ryanas Goslingas vienas kitą meiliai erzina, krečia vienas kitam išdaigas, kvailioja. Tačiau tuo pat metu jie yra tikrai sunkiai dirbantys aktoriai, dėl bendro tikslo filmavimo aikštelėje pasiryžę bet kokiems išbandymams. Net ir neįjungus kamerų jauti tarp jų tvyrančią chemiją. Ir jau net nereikia pasakoti, kaip puikiai jie sugeba improvizuoti. Emma ir Ryanas – tikrų tikriausias duetas, kokių Holivude ne tiek ir daug“, – aktorius giria filmo „Kalifornijos svajos“ režisierius Damienas Chazelle.

Ryanas Goslingas ir Emma Stone filme „Kalifornijos svajos“ / Kadras iš filmo

Viena romantiškiausių šių metų juostų „Kalifornijos svajos“, kurią jau įvertino Venecijos ir Toronto filmų festivalių žiūrovai kino teatruose pasirodys jau jau gruodžio 9 dieną.

Flmo anonsas, kuriame galima išgirsti dainuojančią Emmą Stone:

Skaitykite daugiau