KALĖDŲ GIDAS (II DALIS): dovanų idėjos visų norams
Turite bičiulių, kurie dievina krepšinį? O gal vertina kokybišką kavą? Mėgsta leistis į ilgas ir tolimas keliones? Arba svajoja apie ramybę ir poilsį SPA centre? Nesiblaškykite. Atrasti tai, ko jiems reikia, galite mūsų sukurtame DOVANŲ GIDE. Naršykite žemiau ir išrinkite dovanas, kurios tiks visų norams.

Kavos pertraukėlės – vienos maloniausių dienos akimirkų, kai galima neskubėti, trumpam atsipūsti. Padovanokite galimybę pasimėgauti ritualu, kuris atpalaiduoja ir suteikia naujos energijos. Daugiau apie dovaną.

  

Kalėdos – puiki proga nudžiuginti artimuosius išmaniaisiais įrenginiais, kartu ir įsigyti patiems tai, apie ką ilgai svajojote! Daugiau apie pasiūlymą.

  

Šventės atneša dar daugiau emocijų, jei savo mylimiems krepšinio aistruoliams dovanojame jaudulį keliančias rungtynių akimirkas. Daugiau apie dovaną.

  

Papuošalai su deimantais – amžinai madinga ir kiekvienai moteriai tinkanti juvelyrika. Per šias šventes tegul akys suspindi tikru džiaugsmu! Daugiau apie dovaną.

  

Kvepalai... Dažna moteris neįsivaizduoja dienos be savo mėgstamo kvapo. Jie reprezentuoja, išskiria, suteikia pasitikėjimo savimi ir leidžia pasinerti į smagiausius šventinius prisiminimus. Daugiau apie dovaną.

  

Švenčių metu artimuosius apdovanokime ypatingomis grožio ir SPA akimirkomis, kurios leis atsipalaiduoti, pagerinti nuotaiką bei savijautą. Daugiau apie dovaną.

  

Šventės sušildo širdis, į namus atneša džiaugsmo, sielas pripildo gerumo. Ramus laukimas su puodeliu arbatos žvelgiant į žybsinčias švieseles gali ne mažiau džiuginti nei pačios šventės. Daugiau apie dovaną.

  

Dovanokite artimiesiems savo laiką, o dovanas leiskite išsirinkti patiems. Daugiau apie dovaną.

  

5* viešbutis ir SPA kompleksas HARMONY PARK kviečia sau ir savo artimiesiems dovanoti nepamirštamo poilsio akimirkas. Daugiau apie dovaną.

  

Palaikyti jaunystę ir sustabdyti laiką pačiame jėgų žydėjime – nekuklus noras. Tačiau šioms Kalėdoms galite norėti visko! Daugiau apie dovaną.

 

Smagu tikėti, kad uždegta žvakė paskleis gerą energiją namuose, malonu svajoti, kad užpūtus gimtadienio žvakutę išsipildys slapčiausi troškimai. Mažose rusenančiose liepsnelėse gali slypėti tiek daug stebuklų. Daugiau apie dovaną.

  

Įtraukiančiomis, jaudinančiomis ir įkvepiančiomis istorijomis baigiasi kiekvienas geriausias susitikimas. Kad prie Kalėdų stalo netrūktų istorijų, kurkite jas drauge – dovanokite emocijas. Daugiau apie dovaną.

  

Dažniausiai visomis progomis linkime sveikatos, tačiau sveikatos galima ne tik palinkėti, bet ir padovanoti. Daugiau apie dovaną.

  

Ženkite lengvai ir ateinančių metų kelionės padovanos jums dar daugiau neišdildomų įspūdžių! Daugiau apie dovaną.

  

Maltos kavos su cinamonu ir kardamonu kvapas, užpildantis namų erdvę, – kalėdinis atributas, be kurio neįsivaizduojamos ilgosios žiemos šventės! Daugiau apie dovaną.

   

Sveikas kūnas – gera savijauta. Tegu šią žiemą paraudę kaip pirmasis įsimylėjimas skruostai būna ne žvarbaus šaltuko, o sveikatos ženklas. Daugiau apie dovaną.

  

Lotyniškas posakis byloja: sveikame kūne sveika siela. Dovanokime artimiesiems tai, kas jiems leis kasdien jaustis komfortiškai ir judėti be apribojimų. Daugiau apie dovaną.

  

Eglutės puošimas, šventinių patiekalų gaminimas, keitimasis dovanomis ir prasidedančios linksmybės – kiekviena šeima turi savo švenčių tradicijas. Puoselėkite ir kurkite jas su išliekamąją vertę turinčiomis dovanomis. Daugiau apie dovaną.

 

Tradicijos įgauna naujų spalvų ir formų, kai kartu kuriame šventinius ritualus, kuriuos vėliau galime pakartoti kasdien. Daugiau apie dovaną.

facebook