KALĖDŲ GIDAS (I DALIS): dovanų idėjos visų norams
Greitai tirpsta gruodžio dienos, ir vis pritrūkstate laiko dovanų paieškoms? Atsipalaiduokite. Specialiai jums sudarėme šį DOVANŲ GIDĄ, kuriame – daug skirtingų idėjų bei šventinių staigmenų. Nuo gurmaniškų gardėsių iki grožio SPA, nuo prabangių papuošalų iki jaukių tekstilės gaminių. Naršykite žemiau ir atraskite tai, kas tiks visų norams.

Gaivi ryto rasa, krintančios žvaigždės, pasipylęs lietus iš saulėto dangaus, lapeliai, apsitraukę stikliniu šerkšnu, – gamtoje ištisus metus slypi stebuklingas grožis. O jei bent gabalėlį gamtos magijos pasisavintume? Daugiau apie dovaną.

 

Mėgstantiems natūralumą ir ekologiją per šventes verta dovanoti tai, kas individualu, itin kokybiška ir... turi gerą skonį! Daugiau apie dovaną.

  

Kiekvienos moters rytas – tarsi savotiškas ritualas, kartais primenantis net kiek keistokas apeigas. Kalėdų rytą pažadinkite moteriškumą mėgstamiausiomis priemonėmis. Daugiau apie dovaną.

  

Papuošalai išlieka ilgam tik tada, kai dizainas, medžiagos, atlikimo technika ir idėjos sujungiamos meistriškai. Prabangūs papuošalai – prisiminimų ir prasmių saugotojai, todėl yra daromi rankomis, visi unikalūs. Daugiau apie dovaną.

 

Puikios savijautos dozė ir švytėjimas veide – viskas, ko reikia skubančiam miesto žmogui švenčių metu. Daugiau apie dovaną.

  

Skubėjimas švenčių metu neišvengiamas, bet kas, jei ne savimi pasitikinti ir graži moteris, žengs gatve, tarytum viso pasaulio Kalėdų likimas priklausytų tik nuo jos. Daugiau apie dovaną.

   

Užsirašyti mėgstamiausiu rašikliu į stilingą darbo knygą ir laukti ilgai planuoto susitikimo. Neštis kompiuterį naujame stilingame kompiuterio krepšyje, o svajones užsirašyti levandomis kvepiančiu rašalu savo mėgstamiausioje svajonių ir planų „Mažojo princo“ įkvėptoje knygelėje. Iki atostogų dienas skaičiuoti smagiau su stilingu stalo skaičiuotuvu, kuris atitinka mano mėgstamiausią spalvų derinį...Daugiau apie dovaną.

  

Stiprioms ir charizmatiškoms asmenybėms – grožio dovanos, kurios įtrauks į naują šventinių kvapų sūkurį. Daugiau apie dovaną.

  

Įtraukiančiomis, jaudinančiomis ir įkvepiančiomis istorijomis baigiasi kiekvienas geriausias susitikimas. Kad prie Kalėdų stalo netrūktų istorijų, kurkite jas drauge – dovanokite emocijas. Daugiau apie dovaną.

  

Norite pajusti itališkų Kalėdų kvapą? Tuomet į kalėdinių norų sąrašą būtinai įtraukite pyragą, kurį švenčių metu italai kepa nuo senų laikų. Daugiau apie dovaną.

  

Kai ima pūsti žvarbokas vėjas, laikas namus ruošti jaukiems vakarams, juos dekoruojant daugybe pagalvėlių. Mažos žaismingos smulkmenos lavina vaizduotę, leidžia įsikūnyti į linksmiausius herojus ir padeda kurti įdomiausias miegamojo istorijas. Daugiau apie dovaną.

  

Švaru, šilta, patogu, pažįstama... Būtent taip dažniausiai įsivaizduojamas jaukiausias kampelis namuose, kur gera atsipūsti. Akimirkomis, kai švenčių įkarštyje visi namų gyventojai nori pabūti po vieną, geriausia draugija tampa minkščiausias namų baldas. Daugiau apie dovaną.

 

Norite būti stiprūs kaip šiauriečiai? Dovanokite sau ir kitiems sveikatos formulę, sukurtą Kanadoje. Daugiau apie dovaną.

  

Jaustis gerai savo paties kūne – ko gero, geriausias kalėdinis noras. Sveikoms ir švytinčioms Kalėdoms – ypatingas grožio dovanų rinkinys. Daugiau apie dovaną.

  

Įprasta apie jaunystę spręsti pagal išvaizdą. Tačiau veržlumas ir polėkis matosi ne tik jaunystės nuotraukose. Laiko tėkmę pristabdykite amžinos jaunystės duetu – gyvenimo džiaugsmu ir noru patirti ką nors naujo. Daugiau apie dovaną.

   

Gyvendami greitai ir aktyviai dažnai pamirštame, kad mūsų organizmas – didžiausias turtas. Šioms Kalėdoms padovanokite gerą savijautą! Daugiau apie dovaną.

 

Kas yra tobulas pasimatymas švenčių įkarštyje? Atsipalaiduoti ir nors akimirką neveikti nieko rimto – įkvėpti šviežio oro, žvilgtelėti pro langą, stebėti, kaip bunda rytas. Daugiau apie dovaną.

  

Kai gyvenimo ritmas lenkia pats save, harmonijos imame ieškoti mažiausiose detalėse. Atsigręžkite į save ir įsiklausykite – per šias šventes nepamirškitesavo norų. Daugiau apie dovaną.

  

ŽIEDĖ – tai natūrali vaistinėje pagaminta kosmetika. ŽIEDĖ pakuotės – daugkartinio naudojimo. Neišmeskite tuščio stiklinio indelio, grąžinkite jį atgal į vaistinę. Daugiau apie dovaną.

  

Skubėjimas, maži barniai ir šilti susitaikymai – švenčių metu aistros namuose verda tarsi seriale. Kai tikrumo ir šurmulio išsiilgsta namų sienos ir žmonių širdys, dovanokite tai, kas natūralu. Daugiau apie dovaną.

facebook