Kalėdų antrą dieną gimus Ingrida Kazlauskaitė: „Gimtadieniai mane varo iš proto“

Petras Kazlauskas, Ingrida Kazlauskaitė ir Liveta Kazlauskienė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

34-ąjį gimtadienį antrąją Kalėdų dieną švenčianti dainininkė Ingrida Kazlauskaitė atvira – šie metai jai buvo ypatingi. „Ingrida užaugo. Ji tapo ramesnė, labiau susikoncentravusi į kryptį, rami ir be blaškymosi“, – atskleidė moteris.

Nors mergina ir gimusi gruodžio 26-ąją dieną, tačiau Ingrida teigia, kad tai jai niekuomet nesukėlė nemalonių pojūčių. „Daug kas mano, kad esu nuskriausta. Atvirkščiai – jaučiuosi labai apdovanota. Juk man svarbiu laikotarpiu visas pasaulis būna pasipuošęs: lemputės, šviesos, eglutės, dovanos... Per mano gimtadienį visi pasaulio žmonės būna geresni, laimingesni... Kaip galiu nesidžiaugti?“ – šypsosi Ingrida.

Moteris atskleidžia, kad niekada neteko būti nusivylusiai ir dėl to, kad, skirtingai nei bendraamžiai, gauna tik vieną dovaną dviejų švenčių proga. „Net vaikystėje gaudavau dvigubas dovanas. Retkarčiais – viena, bet tuomet tokią, kad net žadą atima: kelionę į Laplandiją su pasivažinėjimu haskiais, Kalėdų Senelio rezidencijos lankymu... Dar esu gavusi kelionę į Juodkalniją, kur keliavau pavasarį – viskas būna tiesiog nuostabu!“ – dalijosi dainininkė.

„Įprastai mano gimtadienis užsitęsia iki Naujųjų ir net dar ilgiau. Kas būna išvažiavę, kas nespėja pasveikinti... Šiemet pačius artimiausius sukviečiau į tokią jaukią padėkos vakarienę. Pati prigaminsiu maisto ir norėsiu kiekvienam asmeniškai padėkoti ir apkabinti už tai, kad yra šalia manęs“, – šventės planą atskleidė moteris.

Liveta, Petras ir Ingrida Kazlauskai / „Charizma photography“ nuotr.

„Bet kuriuo atveju, Kalėdos, gimtadienis, Naujieji – šios šventės mane varo iš proto dar nuo vaikystės. Tai staigmenų ir džiaugsmo kupinas laikas. Džiaugiuosi, kad per šiuos metus tapau drąsesnė, užtikrinta savimi, išsiaiškinau, ko noriu, atradau savo kryptį... Tikiuosi, kad man pavyks, o ir kitiems linkiu, kad galėtų ramiai pasibūti su artimaisiais, užtikrintai eiti savo keliu ir mėgautis laiku su artimaisiais – tai yra didžiausios dovanos ir vertybės“, – atskleidė Ingrida.

Skaitykite daugiau