Kalėdos su „Etam“: įsimintinos dovanų idėjos – nepamirštamoms šventėms

„Etam“ / Gamintojo nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-12-09 15:06
Atvertus kalendoriaus lapelį, kuris žymimas gruodžio 1 diena, rodos, iškart pradeda jaustis stebuklinga artėjančių didžiųjų metų švenčių nuotaika, kurią sustiprina krintantis sniegas, sklindantys džiugūs muzikos garsai ir ore tvyrantis saldus vanilės bei cinamono kvapas. Šių pakilių emocijų vedini, pradedame galvoti ir apie Kalėdų rytą, kai namai prisipildys smagaus šeimos šurmulio ir linksmų akimirkų keičiantis dovanomis.

Tam, kad šventinis metas praeitų be rūpesčių, prancūzų apatinio trikotažo gamintojas ETAM pristato dovanų idėjas, paliksiančias įspūdį ir patenkinsiančias net patį išrankiausią Jūsų mamos, sesės, giminaitės ar draugės skonį. Pagalvokite apie žmogų, kuriam teiksite dovaną, o tuomet ir jos rinkimo procesas bus kur kas lengvesnis.

Spinduliuojančiai ramybę ir švelnumą

Šias žmogaus savybes sustiprins ETAM kolekcija, kuri ne tik sukurs labai jaukią namų užuovėją nuo žvarbių žiemos orų, bet ir nukels į pačią saldžiausią sapnų karalystę.

Pastelinės spalvos kurs harmoningą nuotaiką, gėlių raštas lepins romantika, o maloniai kūną glostantis švelnus audinys sukurs taip šiuo metu reikalingą šilumos pojūtį, kuris ir suaugusiai moteriai, ir jaunai merginai yra svarbus. Lai brangų žmogų apgaubia minkštas chalatas, papuošia lengvutė pižama ar sušildo jaukus kombinezonas.

„Etam“ / Gamintojo nuotr.
„Etam“ / Gamintojo nuotr.

ETAM siūlo atkreipti dėmesį į patogius, Jums jau paruoštus 3 dalių pižamų rinkinius, kuriuos sudaro švarkas, palaidinė bei kelnės arba susikomplektuoti norimą variantą patiems.

„Etam“ / Gamintojo nuotr.
„Etam“ / Gamintojo nuotr.

Žaismingai ar įkvėpimo ieškančiai asmenybei

Namai – vieta, kurioje net pats santūriausias žmogus gali išlaisvinti savo fantaziją, atsipalaiduoti ir leisti sau būti tuo, kuo nori. Po įtemptų dienos darbų ar mokslų, pozityvumo įkvėps nuotaikingomis gyvūnų aplikacijomis puošti namų ir miego rūbai: džemperiai, kelnių ir palaidinių deriniai, naktiniai.

Smagi namų apranga puikiai tiks ir žmogui, kuris nestokoja optimizmo bei aplinkinius nuolat apdovanoja savo gera nuotaika. Laikas jam už tai atsilyginti tinkamai!

„Etam“ / Gamintojo nuotr.
„Etam“ / Gamintojo nuotr.

Kalėdas menančiu akcentu – žymiuoju „Tartano“ raštu – puošti ir naujos kolekcijos gaminiai. Jis išskirtinis unikaliomis langelių kombinacijomis ir raudona spalva. Ryškūs tonai suteikia energijos ir įkvepia.

„Etam“ / Gamintojo nuotr.
„Etam“ / Gamintojo nuotr.

Tai, kuriai svarbus universalumas

Neabejotinai įspūdį paliksite žmogui, kuris vertina plačias daiktų panaudojimo galimybes. ETAM šį sezoną pristato nemažai gaminių, tinkamų dėvėti ne tik namuose, bet ir už jų ribų. Sukurtos inovatyvaus audinio liemenėlės, kurios, pritaikius atitinkamą aprangą, gali būti vilkimos ir kaip trumpa palaidinė, sportinė liemenėlė ar net maudymosi kostiumėlis. Siūlomi ir lengvi švarkai, džemperiai ar šone subtiliu skeltuku puošta maksi ilgio suknelė.

„Etam“ / Gamintojo nuotr.
„Etam“ / Gamintojo nuotr.

Norinčioms išskirtinio efekto

Apatinio trikotažo komplektėliai, puošti kerinčiais nėriniais – dar viena įsimintina dovanų idėja. Išsiskiriančios moderniu kirpimu paliks įspūdį moteriai, akylai sekančiai mados tendencijas, seksualios iškirptės – siekiančioms drąsaus įvaizdžio.

Nuostabiai atrodo permatomos gėlių siuviniais dabintos liemenėlės ir kelnaitės. Kuklesni, bet įsimintini modeliai – prabangiai žvilgančio audinio gaminiai.

Be klasikinių juodos ir baltos, ETAM siūlo daugybę kitų spalvinių tonų ir išties plačią liemenėlių bei kelnaičių įvairovę, todėl tinkamų variantų atrasite ir toms, kurios vertina subtilų bei elegantišką stilių, ir norinčioms išties efektingo įspūdžio.

„Etam“ / Gamintojo nuotr.
„Etam“ / Gamintojo nuotr.

Glamūrinė kolekcija patiks norinčioms susikurti paslaptingą ir subtiliai seksualų įvaizdį. Lengvutis peniuaras, gundanti glaustinukė ar nuostabūs ilgi suknelės tipo naktiniai juos dėvinčiajai suteiks išties įsimintinus potyrius.

„Etam“ / Gamintojo nuotr.
„Etam“ / Gamintojo nuotr.

Ji „turi viską“ – kokia dovana nustebintų?

Ką dovanoti žmogui, kuris „turi viską“? Gali pasirodyti, jog tai išties nelengvas klausimas, tačiau atsakymas slypi čia pat – ETAM kolekcijoje, kurios gaminiai pasiūti iš 100 % šilko. Lengvučiai peniuarai, naktiniai bei palaidinukių ir šortų komplektėliai traukia dėmesį prabangiai žvilgančiu audiniu, minimalizmo gerbėjoms ypač aktualiu – subtiliu dizainu (galima rinktis puoštus romantiškomis nėrinių detalėmis ar be jų) bei plačia spalvų palete. Neabejokite: įteikus tokią dovaną – efektas užtikrintas.

„Etam“ / Gamintojo nuotr.
„Etam“ / Gamintojo nuotr.

Nedidelė, bet didelį įspūdį paliekanti dovana

 

Kai norima parodyti dėmesį ir įteikti dovaną, įvardijamą kaip „simbolinę“, ETAM siūlo mielus ir jaukų prieglobstį teikiančius aksesuarus: įvairių modelių, spalvų ir raštų šlepetes bei kojines. Dar vienas patogus variantas – kojinės, esančios specialiose šventinėse dėžutėse. Tad papildomu jų įpakavimu rūpintis nebereikės.

„Etam“ / Gamintojo nuotr.
„Etam“ / Gamintojo nuotr.

Lai žmogus išsirenka pats!

 

Dar viena galimybė, kurią Jums suteikia ETAM - dailiai supakuota dovanų kortelė. Tegul Jums brangus žmogus įsigyja tai, ko jo širdis trokšta labiausiai, ir tai, kas visada jam primins tik Jus.

„Etam“ / Gamintojo nuotr.
„Etam“ / Gamintojo nuotr.

ETAM kolekcijas kviečiame įsigyti salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir e-parduotuvėje WWW.LEMODUS.LT

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai