Kalėdinės dovanos jam: nustebinkite ir pradžiuginkite

Moteris įteikia vyrui dovaną / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-19 12:23
Artėja Kalėdos ir porose bei santuokose kalba vis dažniau pasisuka dovanų link. Merginos dažnai turi tam tikrų konkrečių, tačiau paslaptingų norų, o štai vaikinai sako, jog jiems tiks bet kas. Paprastai tai nėra tiesa – ir vaikinai bei vyrai turi tam tikrų poreikių ir norų, tiesiog jie džentelmeniškai nenori apsunkinti savo damų. Jūsų apsunkinti nenorime ir mes, todėl paruošėme jums šį trumpą gidą, padėsiantį išrinkti gerą dovaną jam.

Rūbai: marškiniai, megztiniai ir ypač kojinės

Nežinantys ką pirkti savo vyriškiams dažnai nusprendžia pirkti kvepalus ir, iš tiesų, tai yra tiesiog tobulas sprendimas.

Jeigu nenorite išleisti labai daug pinigų, galite internetu užsisakyti marškinius arba megztinį, pavyzdžiui, elektroninėje parduotuvėje pigu.lt yra didelis drabužių pasirinkimas. Ne paslaptis, jog dažniausiai vyrai nelabai mėgsta vaikščioti po parduotuves ir rinktis rūbus, todėl jūs neabejotinai praskaidrintumėte savo artimo žmogaus dieną. Tik reikia nepamiršti, jog būtų neblogai žinoti rūbų dydį, todėl pasistenkite atsargiai to paklausti arba patikrinkite kitų vaikino ar vyro rūbų dydį.

Kitas variantas – tiesiog pirkite kojines. Vyrai gana dažnai vaikšto su kojinėmis tol, kol jos neplyšta, todėl naujos kojinės neabejotinai pravers kiekvienam. Beje, perkami rūbai nebūtinai turi būti kalėdiniai – dažnu atveju bet kuriam sezonui tinkantys rūbai yra netgi geresnis pasirinkimas.

Kvepalai – dovanų klasika

Nežinantys ką pirkti savo vyriškiams dažnai nusprendžia pirkti kvepalus ir, iš tiesų, tai yra tiesiog tobulas sprendimas. Taip, reikia žinoti vyro skonį ir dažnu atveju vertėtų nepagailėti šiek tiek didesnės sumos pinigų, tačiau tai yra dovana, kuri niekada nenuvilia vyro.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Žaidimų konsolė vidiniam vaikui pažadinti

Nesvarbu kiek jūsų vaikinui ar vyrui yra metų – galite beveik neabejoti, jog jis dievina kompiuterinius žaidimus. Todėl jeigu turite nemažą biudžetą, siūlome internetu užsisakyti „Sony PlayStation 4“ arba „Microsoft Xbox One“ žaidimų konsolę ir jūsų vyras jums bus dėkingas labai ilgą laiką. Be to, kai kuriuos konsolių žaidimus galima žaisti ir dviese, tad jeigu žaidimus mėgstate ir jūs, tai bus ypač praktiška bei santykiams naudinga dovana.

O jeigu vyriškis, kuriam dovaną ruošiate, vieną iš minėtų konsolių jau turi, galite jam nupirkti vieną iš daugelio žaidimų – tiesa, reikėtų išsiaiškinti, kuriuos žaidimus jis jau turi ir kurių dar norėtų.

Barzdaskutė laikui taupyti

Skutimasis yra sudėtingas ir nemažai laiko užimantis procesas, todėl gera barzdaskutė tikrai nudžiugins kiekvieną vyrą.

Skutimasis yra sudėtingas ir nemažai laiko užimantis procesas, todėl gera barzdaskutė tikrai nudžiugins kiekvieną vyrą.

Jeigu vaikinas ar vyras, kuriam ruošiate dovaną, augina barzdą, siūlome rinktis vieną iš daugybės barzdaskučių su barzdos formavimo galimybe. Taip, tai yra ganėtinai paprasta, tačiau tikrai geniali dovana.

Dovanų kuponas – norintiems praleisti laiką kartu

Galbūt pastaruoju metu su juo praleidžiate per mažai laiko kartu? Įsigykite dovanų kuponą ir nuveikite ką nors dviese – atsipalaiduokite SPA, pavalgykite restorane ir dar kartą susipažinkite vienas su kitu. Juk kartu praleistas laikas, iš tiesų, yra geriausia dovana, kurią tik galėtų suteikti artimasis.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai