Kalėdinėje fotosesijoje įsiamžinusi Indrė Burlinskaitė paatviravo apie šventines tradicijas

Indrė Burlinskaitė / „Meida Photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Grupės „Kitokios“ narė Indrė Burlinskaitė įsiamžino kalėdinėje fotosesijoje. Žmonės.lt skaitytojams žinoma moteris suteikia galimybę pasigrožėti jaukiais šventiniais kadrais, taip pat papasakojo apie savo Kalėdų tradicijas.

I.Burlinskaitė Žmonės.lt pasakojo, kad Kalėdos ir Naujieji metai jai – pačios laukiamiausios ir neabejotinai gražiausios metų šventės. 

„Jaudina pats pasiruošimas, maloniai nuteikia šventinė atmosfera. Tiesiog einu ir šypsausi be jokios priežasties! – pasakoja Indrė. – Man patinka pirkti dovanėles, laukti vakarienės su pačiais artimiausiais žmonėmis. Būtent su artimaisiais Dzūkijoje ir švenčiu Kalėdas.“

Indrė Burlinskaitė / „Meida Photography“ nuotr.

Kokių šventinių tradicijų laikosi I.Burlinskaitė? „Pagrindinė – pasitikti Kalėdas kartu su šeima. Kalėdų rytas visuomet prasideda pas mylimą močiutę mažame miestelyje netoli Druskininkų. Keičiamės dovanomis, ragaujame valgius, bendraujame“, – pasakoja Indrė. 

Paklausta, be ko neįsivaizduoja švenčių, ji netrunka išvardinti: „Be apsilankymo pas močiutę, eglutės, kalėdinių dainų, atmosferos, atributikos, mandarinų, imbierinių sausainių. Iš viso to susideda jaukumas, šventinis dvelksmas.“

Indrė Burlinskaitė / „Meida Photography“ nuotr.

Nors iki Kalėdų dar yra laiko, Indrė jau žvalgosi šventinių dovanų. „Labai mėgstu ruošti dovanėles, mąstyti, ką nupirkti vienam ar kitam artimajam. Man tai malonumas... Kol kas vaikštinėju po prekybos centrus ir sudarinėju dovanėlių sąrašą. Šiais metais renku labiau praktiškas dovanas, nors dažniausiai kalbant apie dovanas esu kūrybinga“, – šypsosi. 

Naujausią kalėdinę fotosesiją I.Burlinskaitė surengė Kaune, viešbutyje „Gralis“. Idėjos autore tapo pati fotografė Meida iš „Meida Photography“, makiažą kūrė Agnė Stačiūnaitė. 

Indrė Burlinskaitė įsiamžino kalėdinėje fotosesijoje (5 nuotr.)
„Meida Photography“ nuotr.
+2
Skaitykite daugiau