Kalėdas „atgaivinęs“ Naglis Bierancas neatsidžiaugia namus užplūdusiu jaukumu

Naglis Bierancas/IKEA nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-06 11:57
Šokėjas, fotografas, o dabar dar ir vienas populiariausių nuomonės formuotojų Lietuvoje Naglis Bierancas šiemet šventėms pasiruošė ypač anksti – jau anksčiau nei prieš savaitę dekoravo namus ir papuošė eglutę. Kelerius metus iš eilės šventėms namų nepuošęs vyras tikino pasiilgęs to malonaus Kalėdų laukimo jausmo. Na, o dabar, kai aplinka tiesiog alsuoja šventine nuotaika, anot Naglio, daug sunkiau pamiršti, kad jau laikas pasirūpinti ir dovanomis.

Naglis Bierancas pasakoja, kad prieš kelerius metus, kai butą nuomojosi su drauge, „butiokė“ pasirūpindavo šventiniais akcentais, todėl kartu jiedu pasipuošdavo namus ir eglutę, atlikdavo generalinę tvarką ir kitaip stengdavosi, kad prieš Kalėdas bute būtų jauku. Tačiau kai prieš trejus metus fotografas persikėlė gyventi vienas, kalėdinę dvasią palaipsniui „pametė“.

„Tikrai nemalonu prisipažinti, tačiau man atrodė, kam gi reikalinga ta eglutė, jei gyvenu vienas. Tačiau šiemet pajutau, kad labai noriu jaukumo. Be to, supratau, kad gyvenu ne dėl kitų ir kad namus papuošti galima ir dėl savęs. Todėl šiemet mano namuose jau papuošta eglutė ir visur aplinkui blykčioja nemažai lempučių, stovi žvakės, šviečia žvaigždės“, – teigė pašnekovas.

Naglis Bierancas/IKEA nuotr.
Naglis Bierancas/IKEA nuotr.

Anot Naglio, būtent įvairios lemputės ir švieselės jam suteikia daugiausia emocijų ir sukuria malonią švenčių laukimo atmosferą.

„Pirmaisiais metais, kai įsikėliau į šį butą, ant sienos prie lovos švenčių proga pasikabinau šviečiančią girliandą. Tačiau man taip patiko, kaip jaukiai vakare ji apšviečia kambarį, kad nenukabinau iki šiol. Galbūt ir po šiųmečių Kalėdų ką nors pasiliksiu“, – juokėsi fotografas.

Eglutę jis pasirinko dirbtinę. Žinoma, gyva eglė skleidžia malonų kvapą ir atrodo tikriau, tačiau Nagliui nepatinka, kad dėl švenčių ją tenka nukirsti.

„Tiesą pasakius, neseniai sulaukiau pasiūlymo, galbūt norėčiau gyvos eglutės, tačiau atsisakiau dėl minėtos priežasties. Man gerai ir dirbtinė. Eglutė – tik simbolis. Gali būti ir šaka ar vainikas – svarbu jausti atmosferą“, – tikino pašnekovas.

Naglis Bierancas/IKEA nuotr.
Naglis Bierancas/IKEA nuotr.

Kadangi namai jau papuošti, šokėjas pradėjo rūpintis kalėdinėmis dovanomis. „Paprastai dovanas perku paskutinę minutę. Tačiau kadangi šiemet palyginti anksti pasipuošiau namus, ši nuotaika neleidžia pamiršti ir dovanų artimiesiems. Dovaną mamai jau turiu, o kitoms įsigyti dar yra nemažai laiko“, – sakė vyras.

Kūčias Naglis planuoja praleisti su tėvais Vilniuje, o per Kalėdas galbūt ką nors nuveikti su draugais. „Kadangi man Kalėdos asocijuojasi su šeima, žinau, kad Kūčias ir Kalėdų rytą tikrai susitiksime su artimaisiais, o kitomis dienomis plano dar neturiu. Tiesą pasakius, švenčių labai nesureikšminu – leidžiu sau atsipalaiduoti. Esu įsitikinęs, kad dar ką sugalvosim, o jei ir ne, visada galima nueiti į kokį renginį ar koncertą – vis tiek kas nors iki Kalėdų dar atsiras“, – teigė nuomonės formuotojas.

Naglis Bierancas/IKEA nuotr.
Naglis Bierancas/IKEA nuotr.

Parduotuvėje IKEA rasite šimtus idėjų, kaip sukurti šventę ir pripildyti namus šviesos. Tegu šios šventės tampa smagiu žaidimu – juk per Kalėdas spindėti gali ne tik eglutė. Įspūdingo dydžio švediškos žvaigždės tegu ryškiai nušviečia langus, įvairiausių formų šviečiančiomis dekoracijomis galite papuošti vaišių stalą, kambarius ar darbo vietą, o girliandomis, kurios veikia su baterijomis, nušviesite net tuos namų kampus, kuriuose nėra kištukinių elektros lizdų. Švieskite, žavėkite ir spindėkite!

Tavo Kalėdos prasideda su IKEA!

Turinio kontrolė – redakcijos rankose, projekto partneris tik inicijuoja ar palaiko temos viešinimą
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai