Kaip žinoti, kad patinkate savo simpatijai?

O gal tai... jis? / Fotolia nuotr.
O gal tai... jis? / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-02-17 20:30
AA

Žmonės jau rado būtų, kaip apgyvendinti Marsą, tačiau meilei instrukcijų taip ir neparašoma. O juk ši sritis be galo paini, ypač tada, kai kalbama apie vos besimezgančią simpatiją. Kokie ženklai rodo, kad patinkate žmogui, kuris ir jums krito į akį?

Nuolat esate užkalbinami. Kad ir ką veiktų, jūsų simpatija vis randa dingstį prieiti ir persimesti žodeliu kitu.

Kad ir ką veiktų, jūsų simpatija vis randa dingstį prieiti ir persimesti žodeliu kitu.

Pokalbio temos gali vyrauti nuo patalpos ar lauko temperatūros, iki naujos knygos ar filmo. Jei nesugalvos, kaip užkalbinti, galite sulaukti prašymo paskolinti tušinuką ar ką nors kitą, kas atsidurs išsiblaškiusio įsimylėjėlio akiratyje.

Gali atsirasti fizinis artumas. Jei gerokai kritote kam nors į akį, tas žmogus sunkiai tvardys norą prie jūsų prisiliesti. Tai gali būti nuimtas nematomas šapelis ar plaukas nuo drabužio, draugiškas patapšnojimas per petį, prisilietimas prasilenkiant ir pan.

Neišvengiamas akių kontaktas. Įsimylėjęs žmogus visuomet stengiasi pagauti savo meilės objekto žvilgsnį, tarsi tikėtųsi jame rasti atsakymą, ar jaučiate tą patį. Susitikus žvilgsniui, bus sunku nusukti akis į šalį, nes jūsų simpatija tiesiog grims į jas.

Pora / Vida Press nuotr.

Staiga pasijuntate esantis humoro meistru. Net jei pasakojate labiausiai nevykusius anekdotus ar netinkamai juokaujate, žmogus, kuris jums simpatizuoja norės jus pradžiuginti ir juoksis iš bet kokio pokšto. Jei dirbtinai kvatotis jam nepriimtina, bent jau plačios šypsenos ir pritariamo linksėjimo neišvengsite.

Komplimentai, komplimentai, komplimentai... Ar gali būti kas maloniau? Jei kažkam patinkate, būsite apipilti komplimentų lietumi jūsų išvaizdai, elgesiui, daiktams. Visuomet padėkokite ir leiskite suprasti, kad žmogus jums taip pat patinka pagirdami jį.

Visuomet sulaukiate atsako į žinutę, laišką ar kt. Kad ir ką tas žmogus veiktų – visuomet atsiliepia, jei skambinate. Tuoj pat atrašo į žinutę ar el. laišką. Jei netyčia neišgirsta telefono, visuomet susisiekęs pradeda nuo atsiprašymo ir paaiškinimo, kodėl nesureagavo iškart.

Bandoma prisiderinti prie jūsų dienotvarkės. Pietus ar darbo pabaiga ima sutapti. Net jei nepietausite kartu, o keliai į namus tai pat veda skirtingomis kryptimis, bent trumpą atkarpėlę jis stengsis paėjėti drauge. Jei užsiminsite, kad eisite į biblioteką, koncertą, nenustebkite, jei ir ten išvysite ir jį.

Mažos dovanėles. Jei kažkas jums simpatizuoja, norės savo dėmesį parodyti ir dovanomis. Tai nebūtinai į blizgantį popierių įvyniotas brangus daiktas. Galite ant savo darbo stalo rasti gėlių ar šokoladuką, naują žurnalo numerį, ar kavos puodelį.

Atvirumo minutėlės. Radęs galimybių su jumis ilgėliau pakalbėti, jis dalysis asmeninio gyvenimo detalėmis, nes tam tikrame lygmenyje – jūs jau taip pat jo gyvenimo dalis.