Kaip vilkėti sukneles ir palaidines nuleistais pečiais?

Gatvės stilius Paryžiuje / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Kiekvieno save gerbiančio dizainerio vasaros kolekcijoje buvo tokių panelei valstietei tinkamų drabužėlių. Kaip juos įtraukti į kasdienį garderobą ir drauge neperžengti trapios ribos tarp moteriškumo ir vulgarumo?

1. Pamirškite apnuogintas krūtines (ar, neduok mados dieve, šlaunis, kaip Jennifer Lopez) – net Kostiumų instituto vakarėlyje tai atrodė nekaip. 

Nuogybė – būtent ta teritorija, kur mažiau reiškia daugiau: juk po to, kai parodei viską, nebėra nei kuo stebinti, nei kuo vilioti, nebent susisukti į abitą nuo galvos iki kojų. Todėl koketiškai kyštelėjęs petukas ar atviras raktikaulis – kur kas gražiau, romantiškiau ir... erotiškiau nei koja, aiškiai atskleidžianti, iš kur ji dygsta.

Apnuoginti pečiai / Vida Press nuotr.
Apnuoginti pečiai / Vida Press nuotr.

Lengviausiai priderinamas variantas – ilga šilko suknelė, slepianti kojas, o atverianti viršų.

2. Suknelės ar palaidinės nupjautais pečiais (ar vienu) tinka ne tik vakarui ar romantiškam pasimatymui, kai norisi gundyti užuominomis, o ne „nepadoriais pasiūlymais“.

Lengviausiai priderinamas variantas – ilga šilko suknelė, slepianti kojas, o atverianti viršų. Principas aiškus – nuogybę atsveria kuklumas. Suknelę galima keisti kombinezonu (universali idėja casual chic aprangos kodui – dieną jį vilkėti su paprastais lygiais marškinėliais, o vakare juos nusimetus atrodyti itin puošniai).

TAIP PAT SKAITYKITE: Pintos rankinės: kaip, kur, kada ir su kuo?

Apnuoginti pečiai / Vida Press nuotr.
Apnuoginti pečiai / Vida Press nuotr.

3. Palaidinę, apnuoginančią pečius, puikiai papildys ilgas, gana pūstas sijonas arba santūrios kelnės.

Apnuoginti pečiai / Vida Press nuotr.

Jei net toks nekaltas nuogumas glumina, rinkitės principą „nei nuoga, nei apsirengusi“ – tai yra, modelius, kurių viršus pasiūtas iš perregimos medžiagos. Dar vienas variantas – asimetriška palaidinė (arba erdvūs vyriški marškiniai) atidengianti tik vieną petį ir dėvima su sportiniais marškinėliai, iškirpta nugara. Rinkitės modelį neprimenantį liemenėlės! Kukliausias variantas – visavertės rankovės, perrėžtos skeltukais. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Sufleris: kaip, su kuo ir kada dėvėti baltas kelnes

4. Tokį derinį papildykite masyviu vėriniu (vis dėlto akcentas – pečiai), maksimaliai natūraliu makiažu. Vakarui tiks smoky eyes ir, pavyzdžiui, auksiniai ar sidabriniai laiveliai aukštu kulniuku.

Apnuoginti pečiai / Vida Press nuotr.
Skaitykite daugiau