Kaip tinkamai prižiūrėti kaklo odą: 10 kosmetologės patarimų

Kosmetologė Žiedūnė Vitė
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2022-01-13 10:05
Dauguma moterų didžiausią dėmesį skiria veido odai ir dažnai pamiršta, kad nemažiau svarbu pasirūpinti ir kaklo oda. Šios srities oda yra itin plona ir bėgant metams raukšlėjasi greičiau negu veido. Taip yra todėl, kad turime daug mažiau riebalinių liaukų po oda dekoltė srityje nei ant veido. Kosmetologė Žiedūnė Vitė dalijasi dešimčia patarimų, kurie padės tinkamai pasirūpinti kaklo oda.

Žiedūnė jau daugiau nei 8-erius metus konsultuoja klientes, kaip rūpintis savo oda bei pasirinkti tinkamas grožio priemones. Savo patirtimi ji dalijasi išskirdama keletą esminių patarimų.

Venkite tiesioginių saulės spindulių

Maža saulės dozė yra puikus būdas pagerinti nuotaiką ir padidinti vitamino D kiekį, tačiau per daug saulės spindulių gali pakenkti jūsų odai ir padidinti odos vėžio riziką. Būtinai patepkite kaklo odą apsauga nuo saulės, kad užtikrintumėte papildomą apsaugą.

Drėkinimas

Nors oda pradeda senti nuo 25 metų, tai tikrai nereiškia, kad tik nuo tada verta pradėti skirti dėmesio kaklo sričiai. Rekomenduojama jį nuolatos, kaip ir veidą, kiekvieną rytą ir vakarą tepti drėkinančiu kremu, o jeigu naudojate drėkinantį veido serumą, tuomet galite jį naudoti ir kaklui. Žinoma, bėgant metams, prireikia rimtesnės priežiūros, tuomet jau verta rinktis specialius kremus, pritaikytus būtent dekoltė ir kaklo sričiai.

Kosmetologė Žiedūnė Vitė
Kosmetologė Žiedūnė Vitė

Stipriam šveitimui – ne!

Dekoltė oda yra plona ir švelni. Kad sumažintumėte žalą, darydami kūno šveitimą, stenkitės nešveisti šios kūno vietos. Tai gali sudirginti odą ir pagreitinti jos senėjimą, AAD rekomenduoja valyti švelniai. Užuot energingai trynę kaklo ir krūtinės odą, pirštų galiukais švelniai patepkite valikliu ir nuplaukite drungnu vandeniu. Arba galite naudoti švelnius kūno šveitiklius, kurie nedirgintų odos.

Valykite odą

Kaip ir visas kitas kūnas, dekoltė turi būti valoma kasdien, kad atrodytų sveika ir švari. Labai svarbu naudoti švelnų valiklį, kuris nuvalys jūsų krūtinę ir kaklą nepašalindamas drėgmės.

Kaklo kaukės

Mes visi mėgstame geras veido kaukes, bet kodėl turėtume sustoti tik ties savo veidu? Drėkinanti, stangrinanti kaklo kaukė taip pat gali padėti papildyti drėgmę, kurios trokšta ir jūsų dekoltė.

When® Youth Recharger bioceliuliozinė lakštinė kaklo kaukė su perlų ekstraktu padeda išlyginti ir atgaivinti kaklo odą. Pagaminta iš aukščiausios kokybės biozeliuliozės lakšto, kuris leidžia giliau ir efektyviau perduoti naudingąsias medžiagas. Sudėtyje yra perlų ekstrakto (milteliai), koloidinio ir fermentinio kolageno. Lengvai priglunda prie kaklo tarsi antroji oda, suteikia spindesio ir elastingumo. Rekomenduojama naudoti kaklo odos prevencijai 1-2 kartus per savaitę pagal poreikį.

When® Youth Recharger bioceliuliozinė lakštinė kaklo kaukė su perlų ekstraktu
When® Youth Recharger bioceliuliozinė lakštinė kaklo kaukė su perlų ekstraktu
When® Youth Recharger bioceliuliozinė lakštinė kaklo kaukė su perlų ekstraktu
When® Youth Recharger bioceliuliozinė lakštinė kaklo kaukė su perlų ekstraktu

Rinkitės produktus su antioksidantais

Antioksidantai, tokie kaip vitaminas C, gali padėti apsaugoti odą ir panaikinti laisvųjų radikalų daromą žalą. Renkantis kaklo ir dekoltė priežiūros produktus rekomenduojama atkreipti dėmesį ar jų sudėtyje yra antioksidantų.

Šiltas dušas

Karštas dušas yra puikus būdas atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos, tačiau jis iš tikrųjų gali pakenkti jūsų odai! Žmogaus kūnas gamina natūralų apsauginį aliejų, vadinamą riebalais. Trumpai tariant, riebalai padengia jūsų odos paviršių ir padeda išlaikyti drėgmę odos ląstelėse. Ypatingai karštas dušas gali nuplauti apsauginį riebalų sluoksnį, todėl oda gali išsausėti. Raukšlės susiformuoja daug lengviau, kai oda yra sausa. Kad apsaugotumėte savo dekoltė sritį, nepamirškite naudoti šilto vandens, nesimaudykite garų duše.

Taisyklinga laikysena

Šių dienų pasaulyje mes dažnai žiūrime žemyn į išmaniuosius telefonus, kompiuterius ar planšetinius, o tai turi neigiamos įtakos dekoltė ir kaklui. Kai sėdime sulenkę nugarą mūsų dekoltė oda susilanksto ir susiraukšlėja. Kad išvengtume su laikysena susijusių veido raukšlių rekomenduojame sėdėti tiesiai ir pečius laikyti atgal. Praversti gali ir pratimai, skirti sustiprinti viršutinę nugaros dalį.

Miegokite ant nugaros

Esate linkę miegoti ant šono ar ant pilvo? Rekomenduojame atsikratyti šio blogo miego įpročio, ypač jei nerimaujate dėl raukšlių. Miegojimas ant šono taip pat gali pagreitinti krūtinės raukšlių atsiradimą ir suglebimą. Žiedūnė Vitė rekomenduoja iš naujo sureguliuoti miego padėtį ir miegoti ant nugaros, kad sumažėtų miego raukšlių susidarymo rizika.

Pasikonsultuokite su kosmetologu

Reguliariai rekomenduojama apsilankyti pas patikimą odos priežiūros specialistą, kuris galėtų pasiūlyti platų grožio procedūrų pasirinkimą pagal jūsų poreikius. Įvairios drėkinančios, stangrinančios aparatinės procedūros ar veido, kaklo ir dekoltė masažai padeda atgaivinti odą, sumažinti raukšles.

Kosmetologė Žiedūnė Vitė
Kosmetologė Žiedūnė Vitė
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama