Kaip tapti laimingesniam – patarimai pagal Zodiako ženklą

Laimė / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-31 20:15
Laimės sąvoka labai reliatyvi. Ir tai, kas tinka vienam, nebūtinai tinka kitam. Tad kaip patarti žmogui, norinčiam būti laimingesniam? Pamėginkime atsižvelgti į Zodiako ženklus – nors horoskopai ir netinka kiekvienam, tipiniai Zodiako ženklai paprastai save atpažįsta pagal aprašomus bruožus. Žinant žmogaus charakterį ir vertybes, tampa lengviau nuspėti, kaip jis turėtų elgtis siekdamas būti laimingas.

Laimė priklauso nuo mūsų tikslų ir vertybių, tad pirmiausia reikia tai išsigryninti, kad žinotumėte, ko siekti.

Pradėkime nuo gimtadienius švenčiančių Liūtų.

Liūtas

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Atskleiskite tikrąjį save.

Greitas sprendimas: kad atskleistumėte savo unikalumą ir sulauktumėte pripažinimo, kurio jums taip reikia, turite ką nors daryti. Tai gali būti bet kas, kas jums teikia malonumą. Ir – padarykite ką nors gero. Giliai širdyje esate dosnūs ir šilti.

Ilgalaikis sprendimas: jūsų laimės jausmas priklauso nuo to, ar aplinkiniai jus gerbia ir myli. Raskite tokių žmonių ir būkite su jais. Ir neužmirškite, kad turite atsidėkoti tuo pačiu.

Mergelė

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Sukurkite tobulą tvarką.

Greitas sprendimas: Mergelėms būtina tvarka ir saugumas. Taigi apsikuopkite namus, darbo stalą ir pasirūpinkite savimi. Tai gali būti grožio procedūra, kokybiškas maistas, motyvuojanti knyga ir pan.

Ilgalaikis sprendimas: susirašykite savo kasdienius įpročius. Nuspręskite, kurie jums teikia džiaugsmo ir geriausiai tinka, ir dažniau tai darykite.

Svarstyklės

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Sukurkite ryšį su kitu žmogumi.

Greitas sprendimas: Svarstyklėms kaip oro reikia bendravimo ir pusiausvyros, todėl pradėti kelią į laimę galima bendraujant ir išsikalbant – tai gali būti antroji pusė, geras draugas ar psichologas.

Ilgalaikis sprendimas: sukurkite harmoniją savo namuose – jums svarbi estetika, todėl namai turi būti gražūs ir jaukūs. Būkite diplomatiškesni, bendraudami su aplinkiniais. Ir mokykitės priimti sprendimus.

Skorpionas

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Atraskite gelmę.

Geitas sprendimas: nuoširdžiai su kuo nors pasikalbėkite – jums to trūksta. Taip labiau pažinsite ne tik save, bet ir aplinką.

Ilgalaikis sprendimas: esate įžeidūs, todėl pagyti galite pamėgindami atleisti tiems, kurie jus nuskriaudė. Tai ilgas procesas, kuris įmanomas, jei nebejaučiate grėsmės būti vėl įskaudinti. Darykite tai, kas padeda jaustis saugesniems.

Šaulys

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Atraskite ir tyrinėkite.

Greitas sprendimas: tyrinėkite artimą aplinką, ieškokite įkvėpimo.

Ilgalaikis sprendimas: pažinkite artimiau jus supančius žmones ir būkite tarp tų, su kuriais gerai jaučiatės, kurie jus teigiamai veikia. Atraskite savąją tiesą ir gyvenkite pagal savo filosofiją.

Ožiaragis

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Sukurkite veiksmingą planą.

Greitas sprendimas: jums reikia aiškios struktūros, tad susikurkite ją ir įgyvendinkite.

Ilgalaikis sprendimas: detalizuokite savo planą, įtraukite daugiau punktų, sukurkite erdvę pažangai, prioritetams. Išmokite būti dėkingi sau ir kitiems už tai, ką turite, ir ką turėjote.

Vandenis

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Būkite unikalūs.

Greitas sprendimas: padarykite ką nors labai spontaniško ir netikėto.

Ilgalaikis sprendimas: būkite lankstesni keisdami gyvenimo kryptį, atraskite, kas jus inspiruoja ir skatina būti kūrybingais. Prisiminkite savo svajones, viltis ir siekius, dalyvaukite visuomeninėje veikloje.

Žuvys

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Sumažinkite savo ego.

Greitas sprendimas: padėkite kitiems, užsiimkite labdara arba savanoryste.

Ilgalaikis sprendimas: atrasti laimę galite bendraudami ir padėdami kitiems žmonėms. Klausykite kitų, įsiklausykite ir dalykitės savo vizijomis.

Avinas

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Veikite.

Greitas sprendimas: Avinams reikia veiksmo, judėjimo pirmyn. Kad tai galėtumėte įgyvendinti, pirmiausia turite priimti sprendimą.

Ilgalaikis sprendimas: kurkite savarankišką gyvenimą, būkite aktyvesni, prisiimkite atsakomybės. Labiau mylėkite ir prižiūrėkite save, būkite geriausia savo versija.

Jautis

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Gerai jauskitės savame kūne.

Greitas sprendimas: palaikykite savo gyvastį vartodami sveikesnį maistą ir gyvendami aktyviau.

Ilgalaikis sprendimas: kurkite aukštesnės kokybės gyvenimą. Labiau vertinkite save ir kitus žmones, kurkite gražius, tvarius, ilgai trunkančius dalykus.

Dvyniai

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kaupkite ir dalykitės informacija.

Greitas sprendimas: pasikalbėkite su artimu draugu apie tai, kas verda jūsų galvoje, kas neduoda ramybės, o galbūt džiugina. Jums reikia dalytis informacija.

Ilgalaikis sprendimas: esate kūrybingi, smalsūs, todėl panaudokite šiuos savo bruožus – kurkite, mokykitės, tobulėkite.

Vėžys

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ugdykite ir globokite save.

Greitas sprendimas: savo vidiniam vaikui parodykite, kad jis yra saugus, pasikalbėkite su juo, apgaubkite dėmesiu.

Ilgalaikis sprendimas: kurkite namus, kurie teiktų jums džiaugsmą ir primintų malonias akimirkas. Jūsų namai turi kaip veidrodis atspindėti jūsų asmenybę ir santykius su kitais.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai