Kaip tapti geidžiama?

Seksuali moteris. / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-09 15:29
Ne visoms gi sekasi: kartais matai, kad vakarėliuose vyriškiai sukasi prie kokios nors kvatojančios, niekuo neypatingos personos, o gražuolės protinguolės styro sustingusiais veidais. Faktas – ne visos mes mokame įmagnetinti vyrą. Tal verta pastudijuoti, ką darome ne taip?

Ko gero, kiekviena moteris yra susidūrusi su tokia situacija, kai (jos akimis) mažiau patraukli draugė susišluoja visų šauniausių vyrų dėmesį, o jai lieka tik visiški nupiepėliai. Toks jau tas gyvenimas – dažnai visai netobulos figūros ir veidelio damutės kažkokiu paslaptingu būdu sugeba suvilioti pačius įdomiausius ir gražiausius vyrus.

Paslaptis paprasta – savivertė. Ir mokėjimas pasakyti komplimentą vyrui. (Na, dažniausiai juk manome, kad tik jiems tai privalu...). Viliojimo menas yra sudėtingas mokslas, kurio tik nedaugeliui laimingųjų nereikia mokytis – jis tarsi būna įgimtas.

Tad kokios yra pačios geidžiamiausios moterys?

Nenuspėjamos ir paslaptingos. Nebūtinai gražuolės. Bet itin mokančios bendrauti net su beviltiškiausiais vyriškos giminės atstovais. Jaučiančios aistrą gyventi: šiandien jos gali švilpaudamos paruošti stulbinamą vakarienę dešimčiai žmonių, o rytoj rūkykloje su kolegomis aptarinėti paskutines politines naujienas. Šiandien pasimatyme ji aistringai bučiuojasi su vyriškiu, bet rytoj nė nemano atsakyti į jo nesiliaujančias SMS, nes tiesiog turi per daug įdomios veiklos!

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Ir tai ne išmąstyta taktika. Gyvenimu ir visais sutiktais žmonėmis tokios moterys džiaugiasi nuoširdžiai. Vyrams patinka įvairiapusiškos ir turinčios pomėgių moterys. Tik nesakykite, kad trūksta laiko ar pinigų kelionėms bent iki artimiausio ežero, sporto klubams ar dar kam nors – dvi valandas per savaitę savęs tobulinimui tikrai rastumėte.

Galų gale paskaityti knygą ar nueiti į parodą – nebrangus užsiėmimas, ar ne? Įpraskite pasibaigus savaitei savęs paklausti: ką per ją naujo sužinojote ar patyrėte.

Taip pat skaitykite: Moterys mano, kad tai seksualu, tačiau kodėl jų elgesys atstumia vyrus?

O kartą per mėnesį skirkite vieną dieną naujovėms: galite pasimokyti šliuožti snieglente, piešti fraktalus, pagaminti sudėtingą patiekalą ar perversti meno albumą – bet ką, kas jus ištrauktų iš kasdienybės sūkurio. Ir nemanykite, kad vyrai renkasi pilkas pelytes – nebent tie, kurie nelabai savimi pasitiki. O patiems šauniausiems visuomet patinka protingos, nesusipykusios su humoro jausmu, nebambančios ir turinčios pomėgių damos. Svarbiausia, kad tokia patiktumėte pati sau...

O patiems šauniausiems visuomet patinka protingos, nesusipykusios su humoro jausmu, nebambančios ir turinčios pomėgių damos.

Iš geidžiamos moters lūpų neišgirsite frazės, kad visi vyrai niekšai ir ožiai. O susipažinusi su svajonių vyru ji nedrebės, kad jis bus jai neištikimas, apgaus ir pames. Beje, visuose vyruose ji pirmiausia ieško teigiamų bruožų. Sakote, sunku vyrus matyti geručius, jei keli niekšeliai jus yra apvylę? Tai dar nieko nereiškia.

Pradėkite nuo mažmožių: pažvelkite į priešais sėdintį nelabai simpatišką kolegą, pavyzdžiui, ir pabandykite rasti kokius penkis patrauklius jo bruožus.

Aišku, protinga moteris iškart pastebi ir vyro trūkumus, bet į juos nesusikoncentruoja, nes supranta, kad idealių žmonių nebūna. (Kartais, deja, moterys visą gyvenimą praleidžia bergždžiai ieškodamos pasakų herojų be vienos ydos...). Na, gerai, nepatinka jums ta trijų dienų barzda, bet pažvelkite į geras jo akis ir įvertinkite tai, kaip jis stengiasi jus globoti!

Taip pat skaitykite: Darniam gyvenimui: vyrai, jei sutikote tokią moterį, nepaleiskite jos

Geidžiama moteris net neabejoja, kad gali sužavėti bet kokį jai į akį kritusį vyrą. O jei nepasiseka – nenusimena ir nepradeda galvoti, kad ji negraži, nepatraukli, stora, neįdomi ir jo neverta. Ne, ji tiesiog gaili vyro, kuris neįvertino jos privalumų. Vargšelis.

Aišku, kad geidžiama moteris myli save, savimi rūpinasi, ir, būdama bet kokio amžiaus, atrodo stilingai. Nes kažkada iškuopė iš spintos nuobodžius ir nelabai jai tinkančius drabužius, pakeitė kirpėją ir nesistengia nieko mėgdžioti. Ji nesutrinka, kai jai sako komplimentus, o kai dėkoja, niekad nemurma: „Oi, nėra už ką...“. NES YRA UŽ KĄ.

Nešiokitės užrašų knygelę ir kiekvieną vakarą pasižymėkite, kas gero nutiko – tik jau nereikia sakyti, kad nieko. Jūs tiesiog nepastebite. O po savaitės perskaitykite visus įrašus – jie tikrai pakels nuotaiką.

Dažniau pagirkite ne tik aplinkinius, bet ir save – psichologai tai vadina autotreningu. Jei dažniau žiūrėdama į veidrodį, sau pakartosite, kokia esate žavi, pamatysite, kad tai padeda tokia ir pasijusti! Ir kas prieš tokią būtybę galėtų atsilaikyti?

Ji24.lt

Naujausi straipsniai