Kaip sužydėti pavasarį? Parodos „Pelenė“ lankytojų patarimai

Jūratė ir Asta / Stefano Ruffini nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-08 10:20
Pražysti, atsinaujinti, pasikeisti kartu su gamta – kiekvieno svajonė. Šį savaitgalį Vilniuje vykstančioje tarptautinėje grožio industrijos parodoje „Pelenė“ lankytojų žvilgsnius lyg magnetai traukia spalvingos kosmetikos priemonių paletės, ryškiaspalviai aksesuarai, gėlių žiedus primenančios puošmenos.

Kas geriausiai padeda sužydėti atėjus pavasariui? To gera nuotaika spindinčių damų teiravosi „Imago“ aksesuarų kūrėjai ir išgirdo įvairių, laiko jau patikrintų, patarimų.

„Komplimentai ir vyrų dėmesys“, – neabejoja orlaivių palydovė Vykinta Šivickaitė.

Kaip sulaukti daugiau aplinkinių dėmesio? Vykinta beria receptą: Išsivalyti organizmą, atsikratyti poros kilogramų, pasilepinti grožio procedūromis, pasipuošti, pasikvėpinti, pasilepinti. Pasidovanoti sau ką nors malonaus. Įsimylėti!

Stefano Ruffini nuotr.
Stefano Ruffini nuotr.

Vaikų darželio auklėtojai Jūratei Psonikienei pavasario pradžią žymi žibuoklių rinkimas. Po pasivaikščiojimo sugrįžti su mėlynžiede puokštele – būtinas ir įkvepiantis pavasario ritualas. Tuomet užplūsta noras rengtis spalvingiau, pasipuošti išraiškingais aksesuarais.

Ponios Jūratės kolegė Asta Damaškienė pavasarį būtinai peržiūri savo kosmetinę. Pavasarį, anot jos, būtina pasitikti atsinaujinus – pasirinkus gaivesnio atspalvio lūpų dažus, akių šešėlius. Tokius, kurie vos žvilgtelėjus į veidrodį pakeltų nuotaiką sau pačiai.

Prabusti su gamta, pasak A.Damaškienės, ypač padeda ir dėmesnis žvilgsnis į pačią gamtą ir prisilietimas prie jos. Ponia Asta nekantrauja važiuoti į sodybą, jau turi įsigijusi sėklų, svogūnėlių, mintyse jau planuoja lysves bei gėlynus.

Stefano Ruffini nuotr.
Stefano Ruffini nuotr.

„Kurių darbų galiu atsisakyti?“ – toks klausimas ima suktis dizainerės Daivos Sičkuvienės galvoje, vos ima šildyti pavasario saulė.

Žiema jai – nuolatinė darbų karuselė. Jei visus metus būtų vien žiema, ji, matyt, ištisai suktųsi darbų rate. O atėjus pavasariui iškart pajunta norą dalį darbų, teikiančių mažiau džiaugsmo, iškeisti į kur kas malonesnes veiklas kaip pasivaikščiojimą miške ar tenisą.

Stefano Ruffini nuotr.
Stefano Ruffini nuotr.

Kosmetologė Eglė Mikalauskienė neabejoja, kad svarbiausia – noras ir tinkamas nusiteikimas.

„Norint, kad gėlė pražystų ir džiugintų, būtina ją laistyti. Lašas po lašo. Bendrauti, pasitempti, puoštis, kvepėti. Gyvenimas gali būti amžinas pavasaris, jei pati to nori“, — nedvejoja E. Mikalauskienė.

Stefano Ruffini nuotr.
Stefano Ruffini nuotr.

„Pavasario pradžia man – nauji aromatai. Ir namuose, ir lauke. Frezijų puokštė namus pripildo puikaus pavasariško kvapo. Taip pat labai mėgstu žvakes. Negaliu įvadrinti vieno aromato, kurio dairausi – tiesiog uostau ir ieškau. Ir surandu! Dar žiūriu, kad žvakės nekenktų sveikatai, renkuosi natūralaus vaško“, – pasakojo muziejininkė Raimonda.

Eksporto vadybininkei Justinai Grigei tereikia vieninintelio dalyko, kad užplūstų pakili nuotaika – saulės.

„Kai tik ji pasirodo – aš gyvenu!“ – jau švyti Justina.

Stefano Ruffini nuotr.
Stefano Ruffini nuotr.

Paramedikei Viktorijai pavasarį žymi Kaziuko mugė. Pasivaikščiojimas po staiga atgijusį senamiestį jai suteikia geros nuotaikos ir noro atsinaujinti. Dėl tos pačios priežasties ji kartu su drauge bei kolege Agnieška atvyko ir į „Pelenę“.

Stefano Ruffini nuotr.
Stefano Ruffini nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai