Kaip sužinoti, ar jūsų namuose gera energetika

Namas / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Tikite ar ne tokiais dalykais, bet greičiausiai kiekvienam teko susidurti su tuo, kad vienoje vietoje jaučiamės jaukiai, ramiai, o štai kitoje apninka neramios ir įkyrios mintys, norisi kuo greičiau iš ten bėgti. O juk savijauta itin svarbi, kai kalbama apie namus. Tad pasidomėkime, kokios paslaptys gali slypėti namuose...

Dėl kokių priežasčių namai gali turėti blogą energiją?

Visada pagalvokite apie vietą, kurioje renkatės namus. Tarkime, neverta apsigyventi šalia kapinių, ypač senų, juk nežinia, ar jūsų namas nestovi ant jų. Sakoma, kad tokiu atveju dažnai pykstamasi tiek su mylimu žmogumi, tiek su aplinkiniais, kamuoja nepaaiškinamos baimės, galvos skausmai. Tą patį galima priskirti ir ligoninėms, kuriose susilieja skausmas, mirtys, išgyvenimai... Tad jei tik įmanoma, nesirinkite namų šalia tokios vietos. O jei tokioje  gyvenate, ezoterikai rekomenduoja valyti namus periodiškai. Jei jaučiate, kad su jūsų namais iš tiesų kažkas negerai, verta pasikonsultuoti su šio reikalo žinovais (žinoma, jei nesate skeptikai). Religingi žmonės gali paprašyti kunigo pašventinti namus.

Galite šį tą nuveikti ir patys.

Galbūt pravers šie straipsniai:

Išvalykite būsto energiją 

Energinis namų švaros ritualas

 

Įtakos namų energijai turi ir šiuolaikinės technologijos, pavyzdžiui, elektrinės. Jos sukuria tam tikrą lauką, kuris išderina žmonių biolaukus, sudaro energinius kamščius, o tai lemia pykčius, net psichologines problemas ir fizines ligas.

Dar vienas svarbus veiksnys – tai požeminiai vandenys. Besikaupiantys po namu ar butu jie itin neigiamai veikia būsto energiją ir, žinoma, jame gyvenančius žmones. Neretai tokių būstų gyventojai nuolat serga ir nė neįtaria, kokia yra  tikroji šių ligų priežastis.

Puiku, jeigu jūsų namuose nuo netoliese esančios bažnyčios girdimas varpo skambesys. Šis garsas turi labai stiprų apvalomąjį poveikį

Jei ruošiatės įsigyti ne naują būstą, labai verta prieš tai pakalbinti būsimus kaimynus, mat ir jie kuria tinkamą ar netinkamą energinį lauką. Pravartu išsiaiškinti, kas anksčiau jame gyveno, ar pačiame name nebūta kokių stiprių nelamingų atsitikimų, mirčių ir pan.  Iš tiesų viskas yra susiję ir viskas mus veikia kur kas labiau, nei galime įsivaizduoti.

 

Gyvūnai

Mūsų gyvūnai dažnai anksčiau ir akyliau pastebi artėjančius nemalonumus ir nelaimes, net nujaučia mirtį. Pabandykite pažiūrėti, kaip jie jaučiasi namuose: pabrukę uodegas, nerandantys sau vietos? O gal atvirkščiai – kaipmat susiranda sau vietelę, kurioje jaukiai įsitaiso?..

 

Žvakė

Žvakė – mistifikuota, kupina paslapties, o tuo pačiu ir apvalanti nuo viso kas bloga, neigiama. Tad čiupkite ją ir uždegę apeikite visus kambarius, stebėdami kokia jos liepsna: lygi ir daili, o gal besimėtanti į šonus, gęstanti, rūkstanti juodais dūmais, traškanti? Geriausia, beje, turėti šventintą žvakę. Taigi, kaip supratote, lygi liepsna byloja gerą energiją, o štai jeigu ji nerami, tuomet greičiausiai būstą derėtų rimtai išvalyti. Tiesa, atlikdami eksperimentą, nepamirškite uždaryti visų langų, kad nebūtų skersvėjo.

 

Intuicija

Vieni žmonės turi geriau išlavintą intuiciją už kitus, tad atkreipkite dėmesį į savo paties savijautą, juk namų energija pirmiausia veikia jus. Kaip jaučiatės parėjusi į namus? Užlieja ramybė, lengvai kvėpuojate, o gal visai kitaip – apima sunkumas ir nuovargis? Jūsų savijauta yra pats aiškiausias atsakymas į klausimą, ar jūsų namų energija gera.

 

Ką matote pro langą?

Gamtoje gyventi visuomet daug geriau negu betono džiunglėse. Kad ir kaip keista, tačiau namams įtakos turi ir tai, kokie vaizdai atsiveria pažvelgus pro namų langus. Kuo daugiau medžių, žalumos ir kuo mažiau aštrių kampų ar pastatų (ypač apleistų), tuo geriau.

Puiku, jeigu matote mišką, upelį, upę, ežerą – visa tai įneša harmonijos, santarvės, ramybės. Na, o jeigu aplink vien tik daugiaaukščiai, kiemai, užgrūsti automobiliais, dulkės, judrios gatvės, ant stogų styro aibė antenų – ką gi tai sako apie namų energiją?..

Atkreipkite dėmesį, jeigu kieme nuolat nedžiūstančios balos – tai veikia taip pat, kaip ir požeminiai vandenys, kaupiantys neigiamą energiją.

Svarbi ir kiemo aplinka: kaip atrodo vaikų žaidimo aikštelė, pats kiemas, ar neištrupėjęs asfaltas, ar neprišiukšlinta, ar tvarkinga laiptinė. Kuo viskas labiau apleista, tuo ir namų energija bus neigiamesnė.

Skaitykite daugiau