Kaip sutrumpinti rytinę grožio rutiną

Moters rytas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-21 10:15
Kiekvienai pasitaiko pramiegoti. Kaip ir – ypač dabar, kai trumpėja dienos, – ryte norėti nusnūsti šiek tiek ilgėliau. Ir tuomet atsikėlus padrikai puolama praustis, rengtis, dažytis, ir dienos pradžia virsta chaosu. Kaip sutrumpinti rytinę grožio rutiną ir atrodyti gerai?

Maudykitės vakare

Pakeiskite įprotį plauti galvą ryte ir darykite tą vakare. Ryte sutaupysite daug brangaus laiko, o vakare prieš miegą maloniai sušildysite kūną ir atpalaiduosite raumenis. Ryte galite minutei palįsti po kontrastingu dušu, kad atsigaivintumėte ir jaustumėtės žvaliau.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Išankstinis garderobo parinkimas

Jeigu pramiegojimo ar „nenoriu keltis, dar šalta ir tamsu“ scenarijus kartojasi, viską, ką įmanoma, susiruoškite iš vakaro.

Jeigu pramiegojimo ar „nenoriu keltis, dar šalta ir tamsu“ scenarijus kartojasi, viską, ką įmanoma, susiruoškite iš vakaro. Ypač drabužius, mat rytiniai svarstymai, ką apsirengti, ir kad nėra, ką apsirengti, užima bene daugiausia laiko. Išvakarėse pasižiūrėkite orų prognozes, apgalvokite, kokią nuotaiką kitą dieną norite atspindėti (drabužių pasirinkimas nemažai lemia, kaip mes jausimės, ir – atvirkščiai, jie atspindi mūsų nuotaiką), ir susidėliokite komplektą.

Atsikeliate, viens du, ir jau apsirengusi.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tvarka kosmetinėje (ir vonioje)

Chaotišką rytą dar labiau sugadinti gali tik chaosas kosmetinėje ir apskritai vonioje. Jei tarp gausybės kosmetikos produktų tenka ieškoti blakstienų tušo, taip ne tik gaištate brangų laiką, bet ir žudote savo nervų ląsteles. Kurį vakarą paskirkite dešimt minučių kosmetinės turiniui – pasiruoškite tokią, kurioje bus tik priemonės, kuriomis dažotės ryte, ir nieko daugiau, ir laikykite sausoje (drėgmė produktams kenkia) ir lengvai pasiekiamoje vietoje.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Dažykitės kitokia tvarka

Jau rašėme, kad patyrę makiažo specialistai rekomenduoja makiažą daryti kitokia tvarka, nei esame pratusios. Pirmiausia dažykite akis, tuomet veidą, skruostus, lūpas ir antakius.

Daugiausia makiažo klaidų ir netyčinių išsitepliojimų nutinka būtent dažant akis, tad jei prieš tai būsite pasipudravusios, teks ne tik valyti akis, bet ir sukti galvą, kaip tą padaryti nenuvalius pudros ir nesugadinus makiažo.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kava išsinešti

Jei neįsivaizduojate savo ryto be puodelio kavos, bet neturite bent dešimties minučių, kad galėtumėte ramiai jos išgerti, negerkite paskubomis. Pasiruoškite kavos ir įsipilkite į gražų termo puodelį – išgersite pakeliui į darbą.

Kitas variantas, jei gyvenate šalia kavinės ar tokia yra pakeliui į darbą, – nusipirkti kavos išsinešti. Gera kava praskaidrins dieną, suteiks energijos ir nesugaišite daug laiko. Tai ypač turėtų patikti toms, kurios į darbą eina pėsčiomis. Kvapni kava ir rudenėjantis peizažas nuteiks maloniai dienos pradžiai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai