Kaip sutikti 2013-uosius metus – ką dėti ant šventinio stalo, kuo rengtis ir puošti namus?

Gyvatės / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-31 14:52
2013-ieji – gyvatės metai, tačiau kaip sutikti Naujuosius metus, kad šis ne itin mielas padaras atneštų sėkmę, o ne iš pasalų įgeltų?

Patarimais, kokie atributai turėtų būti ant Naujųjų metų šventinio vakarienės stalo ir kaip reikia šią naktį rengtis, su Žmonės.lt skaitytojais pasidalijo būrėjai ir astrologai Vaiva Budraitytė ir Gaudentas Naujokas.

„Naujuosius reikia sutikti apsirengus juodos, žalios, mėlynos spalvos drabužiais. Taip pat tinka visi blizgūs rūbai ir aksesuarai. Nederėtų rengtis gyvatės odos imitacija ar autis pitono odos batus“, – patarė astrologai.

Taigi, šiais metais pagerbkite gyvatę ir tikėkitės puikios sveikatos ir išminties dovanos.

Ant stalo šiais metais jie pataria padėti dubenėlį ne tik su gėlu vandeniu, bet ir natūralaus pieno. Taip pagerbsite gyvatę, užtai ji atneš puikią sveikatą ir sotų gyvenimą.

„Ne veltui lietuviai sako „gyvata“ – gyvybė, nes gyvatė yra dievo Šyvos simbolis, nešantis tiek griovimą, tiek kūrimą, gyvybę bei išmintį. Žmonės gyvatės svarbą, naudą žinojo nuo senų senovės. Net šiais laikais gyvatė apsisukusi apie taurės kotą simbolizuoja vaistus. Taigi, šiais metais pagerbkite gyvatę ir tikėkitės puikios sveikatos ir išminties dovanos“, – patarimais dalijosi Vaiva ir Gaudentas.

Ant stalo be vandens ir pieno reikia padėti ir triušienos. Visa kita yra neribojama. Kiekviena šeimininkė gali puošti ir dengti stalą taip, kaip nori. „Aišku, kurie tuo metu grįšite iš rytų galite, atsivežti žiurkienos – ten žiurkienos išklotinės parduodamos turgeliuose prie paruošto greito maisto“, – keliautojams patarė astrologai.

Vienišiems žmonėms pora pataria papuošti namų interjerą dviem gyvatėm pietvakarių pusėje. Jei gyvatės yra identiškos, ant vienos iš jų nupieškite moterišką simbolį, ant kitos – vyrišką. Tai padės greičiau surasti antrąją pusę. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai