Kaip susikurti „Victoria's Secret“ šukuoseną

„Victoria's Secret“ užkulisiai: pasiruošimas seksualiausiam metų šou / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-30 20:21
„Victoria's Secret“ modeliai visuomet sukelia baltą pavydą. Tačiau jų išvaizda ir įvaizdis – ilgo, nuoseklaus komandinio darbo rezultatas. Tad jei jus, pavyzdžiui, įkvepia jų vilnijančios garbanos – galite susikurti tokią šukuoseną. Kaip tai padaryti, atskleidžia plaukų stilistas Anthony Naderas.

Šiemet „Victoria's Secret“ įvaizdžio idėja buvo atskleisti kiekvieno iš 55 modelių unikalų grožį, o ne sukurti 55 vienodas moteris. Tačiau kryptis buvo aiški – natūraliai atrodanti plaukų tekstūra, prie odos atspalvio pritaikyti nude lūpdažiai ir dūminis akių makiažas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Banguoti arba garbanoti „Victoria's Secret“ modelių plaukai yra įprasta šukuosena per didįjį metų šou. Tačiau šiemet šukuosenos buvo tarsi neišbaigtos – su charakteriu. „Ji buvo vakarėlyje, kuriame sutiko vaikiną. Tai yra jos kitos dienos šukuosena, labiau atpalaiduota“, – „PopSugar“ pasakojo šukuosenas kūręs plaukų stilistas Anthony.

Jeigu turite natūraliai pasibangavusius ar garbanotus plaukus – puiku. Kaip pasakoja A. Naderas, garbanotiems modeliams jie nebegarbanoja plaukų – tiesiog pabrėžia tai, ką moteris turi, išryškina garbanas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

O jei plaukai – lygūs ir ploni, tuomet gali prireikti prisegamų sruogų (ekstra atveju), plaukų džiovintuvo ir plaukų garbanojimo žnyplių. Prieš kuriant šukuoseną dar šlapi plaukai papurškiami fiksuojančiu modeliavimo skysčiu. Tuomet išdžiovinami, padalijami į kelis „skyrius“ ir sugarbanojami. Tikslas – kad įvaizdis būtų kuo natūralesnis.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama

GOK klinika

Reklama