Kaip susigrąžinti natūralių blakstienų grožį?

Priklijuojamos blakstienos / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-20 12:00
Daugelis šiuolaikinių moterų nori gražių – ilgų, storų – blakstienų. Tokias paprasta turėti prisiauginus dirbtines. Tačiau reikia žinoti keletą dalykų.

Blakstienų paskirtis ne tik puošti moters veidą, bet ir apsaugoti akis nuo įvairiausių svetimkūnių, todėl svarbu, kad jos būtų sveikos, storos ir ilgos.

Blakstienų paskirtis ne tik puošti moters veidą, bet ir apsaugoti akis nuo įvairiausių svetimkūnių, todėl svarbu, kad jos būtų sveikos, storos ir ilgos.

Anot specialistų, jei prisiauginote dirbtines blakstienas, šios procedūros padariniai juntami ir matomi ne visada.

Tam įtakos turi natūralių blakstienų būklė prieš priauginimą bei dirbtinių blakstienų kokybė. Svarbu, kad priaugintų profesionalas. Meistras turėtų parinkti kuo panašesnes į jūsų natūralias. Nors jos atrodys kukliau, tačiau nepakenks natūralioms, nebus papildomos apkrovos, dėl kurios pradėtų kristi blakstienos. Tik ant stiprių ir storų galima klijuoti ilgesnes ir storesnes dirbtines. Svarbiausia – priauginimo kokybė. Priešingu atveju gresia ne tik žala, bet ir akių uždegimas.

Jei nuėmus dirbtines jaučiate, jog natūralios blakstienos tapo silpnesnės, dažniau krenta, maždaug 2 mėnesius reikėtų joms skirti ypatingą dėmesį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Paprastos taisyklės, padėsiančios gerai atrodyti be makiažo

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kas padės patankinti?

  • Ricinos aliejus – pats geriausias gelbėtojas. Kasdien šukuokite blakstienas specialiu šepetėliu, suvilgytu šiame aliejuje, – jis skatina plaukelių augimą, stiprina ir maitina. Perbraukite juo ir antakius – pasieksite tokį patį rezultatą.
  • 3–4 kartus per savaitę atlikite akių vokų masažą, kuris suaktyvins kraujotaką, paskatins blakstienų augimą. Švelniais sukamaisiais judesiais masažuokite akių vokų sritį 3–5 min.
  • Norite tik pastiprinti savo blakstienas? Išbandykite tokią priemonę: 1 šaukštą ricinų aliejaus, 1 šaukštą trinto alijošiaus, 2 lašus vitamino A, 4 lašus vitamino E išmaišykite iki vientisos masės, šepetėliu. Gauta mase patepkite savo blakstienas prieš miegą.
  • Pageidaujate spartesnio augimo? Kokosų aliejus tobula priemonė, o jei įlašinsite į jį kelis lašus levandų eterinio aliejaus, blakstienos augs dar ir tankiau.

TAIP PAT SKAITYKITE: Skauda galvą? Juokitės!

Naujausi straipsniai