Kaip suprasti, kad jis jums neištikimas?

Moteris taiso vyro marškinius / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-15 20:36
Širdies gilumoje kiekviena tai įtaria ir be jokių įrodymų, bet... dažnai guodžiasi („Man turbūt pasirodė, juk tai negali būti tiesa!“). Gal todėl apie vyro neištikimybę žmona esą sužino paskutinė. O juk pažvelgti tiesai į akis nėra sunku.

Pasitikėkite intuicija

Tai jokia mistika, nes nieko mistiško intuicijoje nėra. Tiesiog mūsų pasąmonė fiksuoja viską, kas susiję su mylimu žmogumi – kiekvieną įvykį, gestą, žodį ar neįprastą tylėjimą, bet tą informaciją arba priimame, arba nekreipiame į ją dėmesio. Todėl kartais, kai įvyksta kas nors nemalonaus, sušunkame: „Taip ir žinojau!“ arba: „Nujaučiau, kad taip atsitiks!“. Taigi, mes sugebame prognozuoti tolimesnius įvykius, jei tik visada atkreipiame dėmesį į smulkmenas. O kokios tai smulkmenos?

Jo žodžiai

Kartais žmogus, kurį seniai pažįstate, ima kalbėti apie tai, ko niekada iš jo nesate girdėjusi, arba pasikeičia jo kalbos maniera. Galbūt jis nustoja jums sakyti komplimentus arba priešingai – suokia, kokia jūs graži ir protinga, nors paskutinį kartą tai buvo sakęs prieš dešimtmetį.

Galbūt jis ėmė vartoti žodžius, kurių niekada nebuvo jo žodyne, gal juokiasi po kiekvieno sakinio, nors anksčiau visada šnekėdavo rimtai ir trumpai, gal iš jo liejasi žargonas, kurį anksčiau niekino?

Jo veiksmai

Atkreipkite dėmesį į tai, ar pasikeitė intymusis jūsų gyvenimas. Galbūt jis neberodo jokio susidomėjimo seksu, o gal kaip tik – tapo dvigubai aistringesnis, nes nori užglaistyti savo kaltę ar jo seksualinis apetitas padidėjo ne be pašalinės įtakos. Galbūt tas tylus jūsų meškutis, pūpsojęs ant fotelio, staiga tapo nuodėmės vertu macho? Kuris staiga dar ėmėsi remonto, apie kurį jam kalbėjote jau penkerius metus... O gal jis staiga susidomėjo kulinarija, ruošia fantastiškas vakarienes, kas vakarą grįžta namo iš parduotuvės su pilnais krepšiais egzotiškų prieskonių ir šviežių žuvų, kurių anksčiau negalėjo pakęsti? O gal jis staiga iš ciniko tapo romantiku, kuris dovanoja jums gėlių be priežasties ir vis pamalonina dovanomis?

Aišku, nereikia daryti toli siekiančių išvadų iš vieno fakto – gal jums pasitaikė tiesiog tobulas vyras, kuris iš komandiruotės (na ir kas, kad su bendradarbe...) grįžo be galo jūsų pasiilgęs.

Jo išvaizda

Nepulkite prie jo su dramatiškomis išvadomis, jei jūsų žmogus ėmė auginti plaukus, rišti juos į kasytę, apsitempė odinėmis kelnėmis ir ėmė svajoti apie motociklą. Gal jam tiesiog vidurio amžiaus krizė? Bet jei jis ėmė pedantiškai rūpintis savo automobilio švara (o juk pamenate laikus, kai jam tai visai nerūpėjo), pagaliau išlipo iš tų beviltiškai dukslių kostiumo kelnių, ėmė dairytis stilingų drabužių ir nusipirko itin brangius kvepalus, kuriais niekada nesikvepino, logika sako, kad vyras labai jau dėl kažko stengiasi...

Jo įpročiai

Jis tapo labai paslaptingas. Grįžęs namo išjungia telefono garsą, bet nešasi jį į dušą, balkone rašo žinutes „darbo reikalais“, tūno socialiniuose tinkluose, nors prieš tai šaipėsi, kad jūs prapuolusi feisbuke, kurio jis negali pakęsti... Nenustebkite, jei jis ten bus užsiregistravęs kaip koks „Jonas Nesvarbu“. Ir taip įnikęs į virtualų bendravimą su kažkuo, kad negirdės, jog penktą kartą jį šaukiate iš virtuvės...

Santūresnis jis tapo ir viešumoje: kavinėje ar parduotuvėje nebepaima jūsų už rankos, o laikosi saugaus atstumo

Jis vengia kalbėdamas žvelgti jums į akis, tarsi netyčia prisiliesti, nors anksčiau tai buvo įprasta. Santūresnis jis tapo ir viešumoje: kavinėje ar parduotuvėje nebepaima jūsų už rankos, o laikosi saugaus atstumo – nes gal nauja jo mūza jus pamatys ir jai dilgtels širdį.

Be to, jo darbe kažkaip stebuklingai padaugėjo darbo, nes esą tai bendradarbiai serga, tai atostogauja, tai vis nauji projektai vakarais netikėtai užgriūna. Ir po tų vakarinių projektų namo jis grįžta visai neišsikankinęs, o pakilios nuotaikos...

Jo požiūris į savo kūną

Jei jis staiga ėmė desperatiškai sportuoti, metė valgyti mėsą ir rytais, jūsų nuostabai, nebesitepa sumuštinių, o laimingas plakasi žaliuosius kokteilius, irgi dar nereikia rautis plaukų – jis tiesiog susižavėjo sveiko gyvenimo mada. Bet jei prie viso to prisideda anksčiau išvardyti punktai...

Klausti ar neklausti?

Taigi, jei vis tik kankinatės: „tai taip ar ne“, yra vienas paprastas būdas – tiesiog jo paklauskite. Pasakykite, kad abiem bus lengviau, jei viską išsiaiškinsite. Nes taip ir yra – dvigubas gyvenimas kainuoja be galo daug nervų. Tik pasiruoškite, kad galite sužinoti tai, kas jus labai įskaudins. Nors, kita vertus, kuo anksčiau išsiaiškinsite su žmogumi, kuris jus nelabai vertina, tuo greičiau sutiksite kitą, kuris jus brangins. Kad ir kaip neįtikimai dabar tai skambėtų.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai