Kaip stilingai ir lengvai susipakuoti atostogoms (ir trumpam pabėgti nuo lietuviškos vasaros)

Chriselle Lim / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Lietuvoje vasara dažniau yra tik trijų mėnesių pavadinimas, nebūtinai reiškiantis šilumą ir / ar saulę. Įniršis, ilgesingai stebint mados tendencijas, kurių gali netekti pritaikyti realybėje, – visai suprantamas ir netgi tikėtinas. Tad daugelis traukia lagaminą paskutinės minutės pabėgimui nuo lietuviškos vasaros į ten, kur šilta.

Jei planuojate kiek daugiau nei pliažą – patarimai, kaip susidėlioti lengviausią stilingų atostogų lagaminą ir susikurti daugybę derinių – taip, kad liktų vietos pirkiniams. Dalį šių drabužių greičiausiai jau turite (daugiau pinigų liks šopingui). Jūsų tikslas atrodyti vasariškai ir stilingai, bet nepersistengiant – visgi atostogos ir net didžiausioms pamaivoms galima atsipalaiduoti.

Maudymosi kostiumėlis

Universaliausias tas, kuris gali dirbti kelis darbus: bikinio viršus tapti tiesiog bralete, o ypač madingas ištisinis – vietoj palaidinės ir derinamas su atsegtais marškiniais, sijonu ir suknele.

Maudymosi kostiumėlis (5 nuotr.)
Vida Press nuotr.
+2

Suknelė

Tokia, kurią užsimetus ant bikinio bėgsite ledų, o vakare, su aukštakulniais ir įspūdingais auskarais, ji taps tinkama kokteiliams. Tai – marškinių tipo ir sumetama suknelė: mini, midi ar maksi, ji universaliausia.

Marškinių tipo suknelė (14 nuotr.)
+8

Palaidinė atvirais pečiais

Ši palaidinė – vasariškiausia, madingiausia, seksualiausia, ji puošia visus kūnus. Bohemiška – su kutais ir folkloriško stiliaus siuvinėjimais, moderni dekonstruotų marškinių tipo, raukiniuota ar trumpa ir prigludusi – palaidinė atvirais pečiais yra atostogų garderobo lyderė.

Palaidinės atvirais pečiais (16 nuotr.)
+10

Šortai

Puikiajai nuo pečių slystančiai palaidinei, atsegtai marškinių suknelei į kompaniją – šortai. Gal nudriskę denimo, gal lininiai su atvartais – be šortų sunku įsivaizduoti atostogas.

Jourdan Dunn / Vida Press nuotr.

Vakarinių aksesuarų komplektas

Visos žinome, kad aksesuarai turi galios bet kokį derinį atnaujinti, tad šis komplektas tebūnie spalvingas – tiems vakarams, kai norėsite išsiskirti.

Auskarai: kutuoti, dideli, ryškių spalvų atkreips dėmesį į saulės nubučiuotą veidą ir kaklą ir net trikotažinius marškinėlius su šortais pavers tinkamu vakarui deriniu.

Aukštakulnės basutės: kai reikės derinį kilstelt iki vakarinio lygio – su suknele, šortais ar kelnėmis.

Delninė arba mažas pintas rankinukas: garsiausi megablogai rašo, kad pintieji šluojami iš parduotuvių kaip karštos spurgos. Be to, kad be proto madingas, mažas pintas rankinukas visiškai nekelia stiliaus kančių: kur pridėsi, ten tiks. Nekonfliktinis.

Vakariniai aksesuarai (13 nuotr.)
+7

Kelnės ir / ar sijonas

Šopingui mieste arba penktadienio vakarui reikės kelnių: baltų, geltonų, rožinių, raudonų, žalių, gėlėtų, dryžuotų ir panašiai. Jei norite net sau pavydą keliančių atostogų nuotraukų – reikės spalvų. Arba sijono – midi, sumetamo ir surišamo kaspinu, raukiniuota apačia. Ypač tiks su trikotažiniais marškinėliais, maudymosi kostiumėlio viršumi.

„Isabel Marant“ / Vida Press nuotr.

Kelionių / lėktuvo / tingių popiečių komplektas

Trikotažiniai marškinėliai: balti, dryžuoti, berankoviai – plonos medvilnės ir lino, minkšti ir laisvi (toms dienoms, kai saulės būsim gavusios per daug – visoms pasitaiko).

Saulės akiniai. Madingiausi – katės, didžiuliai, storais rėmais, spalvotais lęšiais, aviatoriai, drugeliai, apvalūs ar aštuntojo dešimtmečio stiliaus.

Skrybėlė: panama, pinta plačiabrylė – ne tik stilingas, bet ir būtinas aksesuaras.

Vasaros aksesuarai (15 nuotr.)
+9

Džinsai. Kur be jų?

Talpus krepšys

Drobinę, pintą, dekoruotą kutais, pliažui ir su likusiu atostogų garderobu tinkamą rankinę galėsite pasigriebti į lėktuvą. Taip sutaupysite vietos lagamine ir išlaikysite rankinės formą.

„Miu Miu“ / Vida Press nuotr.

Batai vaikščiojimui

Spalvingos įsispiriamos basutės, espadrilės, muko šlepetės, flatformos stilingai atlaikys pasivaikščiojimus prie jūros ir po restoranus (sutinku, kad flipflopai irgi patogūs, tik štai stilistinių galių neturi. Mes pakuojamės patogiai IR stilingai, taip?).

Atostogų batai (9 nuotr.)
+3

Gudrybė: greičiausiai girdėjote, kad vietos lagamine sutaupysite suvyniodamos drabužius į ritinėlius. Tačiau drabužių pakavimas irgi turi savo tendencijų: aktualiausia yra dėti drabužius vieną ant kito, pradedant didžiausiu, ir susukti į stamantrų ritinį. Taip pakuojant nebereikės lyginti. Beje, linui ir denimui pasiglamžymas tinka.

Šiltų ir madingų atostogų!

www.lauralatour.com

Skaitykite daugiau