Kaip šiandien atrodo nemirtingąjį „Kalnietį“ Dankaną Maklaudą vaidinęs Adrianas Paulas?

Dankaną Maklaudą vaidinęs Adrianas Paulas anksčiau ir dabar / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-04 08:20
Dešimtajame dešimtmetyje retas kuris nežinojo, kas toks yra Dankanas Maklaudas – šį veikėją iš serialo „Kalnietis“ („Highlander“) mėgo tiek suaugusieji, tiek vaikai. O kaip atrodo ir ką veikia kultinį herojų įkūnijęs aktorius Adrianas Paulas (57 m.), praėjus 18-ai metų nuo serialo pabaigos?

Šešis sezonus (nuo 1992 iki 1998 metų) rodytas „Kalnietis“ buvo sukurtas pagal 1987-ųjų fantastinį veiksmo filmą tokiu pačiu pavadinimu.

Kino filme pagrindinį Konoro Maklaudo vaidmenį kūręs Christopheris Lambertas nepanoro vaidinti seriale, tačiau sutiko pasirodyti keliuose epizoduose. Taigi serialo kūrėjams teko ieškoti naujo Maklaudo – buvo paskelbta atranka, kurioje dalyvavo per 400 aktorių. Didžiausią įspūdį paliko itališko kraujo turintis britas Adrianas Paulas, kuris Los Andžele vykusioje atrankoje pasirodė pats pirmas. Prodiuseriai geresnio Maklaudo tarp tų 400 vyrų taip ir nerado, tačiau jiems teko gerokai pavargti kol įtikino investuotojus, kad iki tol niekam nežinomas Adrianas Paulas – geriausias kandidatas šiam vaidmeniui. Prodiuseriai apeliavo į tai, kad Adrianas Paulas priminė jiems jauną Seaną Connery (kuris, beje, taip pat vaidino „Kalniečio“ filme), ir kad jis turėtų patikti tiek vyriškai, tiek moteriškai „Kalniečio“ franšizės gerbėjų auditorijai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Bendras kanadiečių ir prancūzų serialas tapo tarptautiniu hitu ir tris kartus buvo nominuotas „Gemini“ (kanadietiškas „Emmy“ atitikmuo) bei „Saturn“ (fantastinių ir siaubo filmų/serialų apdovanojimai) apdovanojimams.

Beje, daugeliui „Kalniečio“ pamiršti neleidžia ir garsioji „Queen“ daina „Princes of the Universe“, kuri skambėjo tiek filme, tiek per serialo intro.

„Kalnietis“ ligi šioliei turi būrį gerbėjų – Adrianas Paulas vis dar laukiamas įvairiausiuose fantastų suvažiavimuose, o kino kompanija „Summit Entertainment“ žada sugrąžinti Maklaudą į didžiuosius ekranus. Tiesa, projektas gerokai stringa ir paruošiamieji darbai užsitęsė net devynerius metus. Iš pradžių buvo skelbta, kad pagrindinį vaidmenį atliks Ryanas Reynoldsas, bet vėliau jis pasitraukė iš projekto. Naujausiomis žiniomis, dabar realiausias pretendentas suvaidinti Maklaudą yra Tomas Hardy.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Adrianas Paulas vaidinti pradėjo gana vėlai – būdamas 27-erių (kai gavo Dankano Maklaudo vaidmenį, jam buvo 33-eji). Karjerą jis pradėjo kaip modelis, vėliau tapo šokėju ir choreografu. Pasibaigus Adrianą Paulą išgarsinusiam serialui, jis Dankaną Maklaudą vaidino dar dviejuose televizijos filmuose. Nors iki šiol vaidina įvairiuose televizijos serialuose ir filmuose bei teatre, tačiau aktorius taip ir nesukūrė ryškesnių vaidmenų už „Kalnietį“.

Asmeninis aktoriaus gyvenimas – palyginti stabilus. 1990–1997 metais jis buvo vedęs aktorę Meilani Paul, o netrukus po skyrybų su pirmąja žmona pradėjo susitikinėti su Alexandra Tonelli. Su antrąja žmona aktorius gyvena iki šiol, pora augina du vaikus – sūnų ir dukrą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt
Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai