Kaip sesės: Reese Witherspoon su dukra Ava stebina panašumu – aplinkiniai net painioja

Reese Witherspoon su dukra Ava Phillippe / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2021-11-20 16:02
Pažvelgus į Holivudo aktorę Reese Witherspoon (45) ir jos 22-ejų dukrą Ava Phillippe akivaizdu, kad jas sieja kraujo ryšys. Vis tik patikėti, kad tai – mama ir dukra, gali būti sunku: dėl itin jaunatviškos Reese išvaizdos jos atrodo veikiau kaip sesės. Negalima paneigti fakto, kad ir Ava perėmė gerus mamos genus, tačiau pačiai merginai toks kraitis nėra labai lengvas.

Reese Witherspoon apie savo dukrą Avą Phillippe neseniai kalbėjo interviu „InStyle“. Čia 45-erių aktorė pripažino mėgstanti tas akimirkas, kai žmonės ją supainioja su 22-ejų dukra.

„Na, man patinka būti su ja supainiota, nes dėl to aš pasijaučiu tokia jauna“, – apie stulbinantį panašumą su savo dukra sakė aktorė.

Reese Witherspoon su dukra Ava Phillippe / „Scanpix“ nuotr.
Reese Witherspoon su dukra Ava Phillippe / „Scanpix“ nuotr.

R.Witherspoon taip pat teigė, kad savo atžala „labai didžiuojasi“.

„Esu tikra, kad gyventi atrodant būtent taip, kaip mama, jai nėra lengva“, – visgi pridūrė ji.

Interviu iš Holivudo žvaigždės ėmusi žurnalistė Gayle King šioje vietoje suskubo įsiterpti: „Reese, baik! Kai mama atrodo taip, kaip tu, tai labai lengva.“

Reese Witherspoon / „Instagram“ nuotr.
Reese Witherspoon / „Instagram“ nuotr.
Ava Phillippe / „Instagram“ nuotr.
Ava Phillippe / „Instagram“ nuotr.

Tada Reese atskleidė, kad ji ir dukra Ava daug kalbasi su serialo „Nekaltas melas“ („Big Little Lies“) aktore Zoe Kravitz, nes ji atrodo lygiai taip pat kaip jos mama Lisa Bonet.

„Kai Ava yra nusivylusi, aš sakau – paskambink ar parašyk žinutę Zoe, ji žinos, apie ką kalbėti, – pasakojo R.Witherspoon. – Turiu galvoje, tai dar vienas derinys mamos ir dukters, kurios atrodo kaip identiškos dvynės.“

Reese Witherspoon su dukra Ava Phillippe / „Instagram“ nuotr.
Reese Witherspoon su dukra Ava Phillippe / „Instagram“ nuotr.

Paklausta apie tai, ar Ava nori sekti mamos pėdomis ir žengti į šou verslo pasaulį, Reese atsakė, kad dukra šiuo metu „studijuoja ir bando atrasti save.“ Aktorė taip pat pridūrė, kad Ava yra „labai žemiška“ ir tikisi padaryti „didžių dalykų pasaulyje“.

R.Witherspoon turi ne tik dukrą Avą, bet ir sūnus – 18-metį Deaconą bei 9-erių Tennessee.

Duodama interviu „InStyle“ kino žvaigždė svarstė, kad susiklostė „keista situacija“, nes ji neužaugo garsia, bet tokia tapo, priešingai nei jos vaikai.

Vis dėlto Reese pridūrė, kad jos šeima yra „pakankamai laiminga turėdama draugų, užaugusių Holivude“, kurie gali patarti jos vaikams, kaip gyventi būnant dėmesio centre.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai