Kaip Rūta Ščiogolevaitė ryžosi ketvirtai atžalai: „Mano vyras moka gražiai kalbėti“

Rūta Ščiogolevaitė su vyru Rolandu Damijonaičiu / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-01 22:59
Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė (36) nustebino šalį žinia, kad su vyru Rolandu Damijonaičiu laukia ketvirtos atžalos. Nuostaba – graži, tačiau ją lydi rūpestis: tokį būrį vaikų auginti pastangų reikia daug.

O dar taip neseniai, kad ir taupiai pasakodama apie savo asmeninį gyvenimą, garsi moteris vis prasitardavo, kad būtų gera į valias išsimiegoti. Rūta su Rolandu augina tris vaikus: sūnus Adomą (8) bei Aroną (2) ir dukrą Anabelę (3).

Galbūt sukantis rutinoje sugalvojote, kaip dieną gudriai dėlioti, kad būtų galima viską suspėti?

Tuo klausimu neturėčiau, ką patarti kitoms moterims – kiekvienas savo gyvenimą tvarkosi, kaip išeina. Net nežinau, ar įmanoma išmokti susidėlioti dienotvarkę, tiesiog su vyru stengiamės suspėti viską.

Jei nutveriate akimirką sau – kuo maloniu ją užpildote?

Dažniausiai – tai nieko neveikimas, tiesiog poilsis. Tačiau darbas susijęs su tuo, kas man malonu, todėl pasirodymas scenoje, dalyvavimas televizijos laidose man suteikia daug gerų emocijų. Taigi aš į darbą einu lyg į pramogą – pabendrauju su žmonėmis, išvystu gražių pasirodymų, pati padainuoju.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Planavote ketvirtą atžalą?

Taip.

Daugelis sakytų, kad tokį būrį vaikų auginti beprotiškai sunku.

Turiu tris vaikus, tai jau tikrai žinau, kas yra beprotiškai sunku. O ryžausi tam, nes augau viena ir man tai labai nepatiko. Be to, mano vyras moka labai gražiai kalbėti... Matau, kaip jis myli mūsų vaikus.

Koks ketvirto laukimas?

Labai panašus į ankstesnius.

Kuo džiugina jus vaikai – Adomas, Anabelė, Aronas?

Jie nuostabūs, kiekviena diena – tai atradimai. Vyresnėlis gerai mokosi. Kol vaikai maži, tai iš viso akimirkos yra unikalios – ištartas naujas žodis, nauja frazė, sudainuota nauja dainelė. Apie vaikus galiu kalbėti tik gerais žodžiais.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai