Kaip prisišaukti sėkmę

Sėkmė / „Fotolia“ nuotr.
Sėkmė / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-03-05 07:00
AA

Lemtis kiekvieną skirtingai apdovanoja. Vienam, rodos, duota būti turtingam, laimingam ir semti sėkmę pilnomis saujomis, o kitam nė pusės to neatseikėta. Ar tikrai tai likimas? O galbūt sėkmę galima kaip nors prisišaukti?

Senovės polineziečiai tikėjo, kad visą pasaulį yra persmelkusi nematoma galia, kuri išskirtinių galių ir stiprybės suteikia tiek gyvai būtybei, tiek negyvam daiktui ar net vietai. Polineziečiai manė, kad šia galia yra apdovanoti didieji genties vadai. Mąstė jie visai panašiai, kaip ir dabar galvoja daugelis – jei esi garsus ir turtingas ar kaip nors kitaip nusipelnęs, vadinasi, esi apdovanotas likimo. Kita vertus, buvo aiškinama ir tai, kad nuostabiąją energiją galima nesunkiai prisišaukti, ją gausinti, dauginti ir kryptingai valdyti. Kaip tai padaryti?

​ Ir dabar daugelis galvoja – jei esi garsus ir turtingas ar kaip nors kitaip nusipelnęs, vadinasi, esi apdovanotas likimo. ​

Neišsemiama galia slypi mumyse

Įvairios filosofijos labai panašiai aiškina visatos paslaptis. Pavyzdžiui, teigiama, kad visa slypi mūsų viduje, taigi nuo mūsų pačių priklauso, ar būsime sėkmės lydimi, turtingi, išmintingi. Tačiau visa tai tikrai niekas neatneš ant padėkliuko. Pradėkime nuo pačių paprasčiausių fizinių dalykų ir kol kas mistines patirtis palikime nuošaly. Štai nuo seno žinoma, kad žmogaus kūnas – jo dvasios buveinė, todėl nuo to, kaip juo rūpinamės, labai priklauso ir visi kiti dalykai. Jei rūpestingai laikomės higienos reikalavimų, tinkamai maitinamės, pakankamai judame, kūnas gali tapti galingu jėgos šaltiniu. Senovės indai puikiai suprato, kokios galios slypi žmogaus kūne – tai gerai iliustruoja joga. Senieji išminčiai žinojo, kad mankšta garantuoja ne tik gerą fizinio kūno būklę, bet ir puikią sveikatą, be to, suteikia ir kur kas daugiau galių, nes fizinis veiksmas lygiagrečiai daro įtaką ir mūsų nusiteikimui, nuotaikai, taigi ir sėkmei.

Sėkmė / Vida Press nuotr.

Pavyzdžiui, kai mus slegia rūpesčiai, dažniausiai nesąmoningai susigūžiame, kūprinamės, įtraukiame galvą. Kai bijome, kojos nevalingai įsitempia, pasirengiame bet kurią akimirką sprukti. Plaučiai susispaudžia, todėl pradedame kvėpuoti paviršutiniškai. Jei norite gyventi plačiai išskleidę sparnus, toks kūnas jums nepadės pasiekti sėkmės.

Kadangi pasaulyje nesame vieni, mūsų laikysena kitiems išduoda, kokie žmonės esame. Sutikite, kad nuolankiai galvą lenkiantis žmogus tikrai nėra pageidaujamas vadovas ar guru. Taigi nuolatinis kūno treniravimas duoda daug naudos. Išsitiesinęs stuburas verčia kitus manyti, kad žinome savo vertę, todėl aplinkiniai pradeda mus gerbti. Žmonės kur kas atidžiau įsiklauso į jūsų žodžius, noriai pildo pageidavimus. Palankesnis tampa ir visas aplinkinis pasaulis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kodėl patys sau trukdome žengti lemtingą žingsnį?

Nejudanti energija – it stovintis vanduo

Jei gyvybine energija nenorime dalytis su kitais, ji gali tapti griaunančia ir naikinančia. Todėl būtina leisti jai sklisti, keistis ir atnešti mums sėkmę.

  • Senovėje buvo įprasta tuo, kas gauta, pasidalinti, aukoti ir tokiu būdu užtikrinti nenutrūkstamą gyvybinės energijos tekėjimą. Tą gerai žinojo mūsų protėviai, todėl prieš bet kokius rimtus darbus, apeigas ar ritualus nuliedavo žemėn šlakelį gėrimo ar paberdavo duonos trupinių.
  • Tvarkydami namus, atlikite ritualus. Norintiesiems gauti energijos šamanai patardavo savo turimus daiktus išnešti į lauką ir pavežioti po apylinkes. Vargu ar taip elgsitės, tačiau pabandyti bent perstatyti baldus ir leisti jiems pabūti kitoje šviesoje, tarp kitokių kvapų ar garsų visai įmanoma ir netgi smagu.
  • Energijos ir galios suteikia ir iš pirmo žvilgsnio visai nemagiški dalykai: judėjimas, šokis, pasidalytas bendras džiaugsmas, seksas, muzika.

Kaip prarandame energiją ir sėkmę?

Daugybę turimos energijos iššvaistome vėjais. O svarbiausia, kad visa tai darome labai sąmoningai. Kiekvienam žmogui duotas tam tikras energijos kiekis, tad ji ne beribė, tad nevertėtų savųjų galių švaistyti.

  • Nepykite, nekritikuokite kitų, nenurodinėkite ir nebrukite kitiems žmonėms savo nuomonės.
  • Galią prarandame ir veldamiesi į apkalbas, spoksodami televizorių ir kitaip neprasmingai leisdami laiką.
  • Stenkitės nepasiduoti kitų žmonių įtakai, užsikrėsti kitų nuotaikomis.
  • Visada prisiminkite karaliaus Saliamono žodžius: „Ir tai praeis.“ Tiek geri, tiek blogi dalykai turi pabaigą, taigi ar verta dėl jų nervintis, sekinti savo energiją ir taip prarasti sėkmę?