Kodėl į vienus namus plūste plūsta svečiai, o kitus jie aplenkia?

Fengšui taisyklės namams / Fotolia nuotr.
Fengšui taisyklės namams / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-01-29 15:00
AA

Pasisemkite išminties iš kinų meno apie erdvės ir žmogaus tarpusavio santykį. Įsidėmėję keletą taisyklių, tinkamai priimsite svečius, jie jausis puikiai ir norės dar ne kartą sugrįžti.

Fengšui pateikia nemažai patarimų, kaip pritraukti į namus svečių, kaip tinkamai sustatyti baldus ir užimti svečius, kad jie vis norėtų pas jus grįžti. Tikriausiai sutiksite, kad namų širdis yra svetainė, tad jai reikėtų skirti daugiausia dėmesio, jei norite, kad jūsų namai būtų vadinami svetingais.

* Įėjusį pro duris svečią turi pasitikti apšviestas koridorius, kuris turi vesti tiesiai į svetainę. Šis kelias neturėtų būti užgriozdintas daiktais, nes tada, pasak fengšui specialistų, či energija negali laisvai sruventi ir tai svečias netruks pajusti. Be to, jei prieangis bus netvarkingas, ir jūs patys imsite varžytis, o įtampą atėjusysis iškart pajus.

* Svarbu ne tik tvarka, bet ir svetainės padėtis pasaulio šalių atžvilgiu. Idealu, jei svetainės langai žvelgs į pietus. O garbingiausią svečią visada sodinkite veidu į pietus.

Idealu, jei svetainės langai žvelgs į pietus. O garbingiausią svečią visada sodinkite veidu į pietus.

* Negerai, jei svetainė yra pereinamasis kambarys. Žinoma, ne visada tai galima pakeisti, tačiau kad energija vos įėjusi į kambarį iš jo neiškeliautų, vieną iš įėjimų pridenkite širma arba visada vienerias duris laikykite uždarytas.

* Kad energija kambaryje kuo geriau tekėtų, į pagalbą pasitelkite veidrodžius ir paveikslus. Itin teigiamai svetainėje nuteikia natiurmortai, simbolizuojantys gerovę ir perteklių. O veidrodžiai padvigubina visokio gėrio kiekį. Todėl ant stalo pastatykite vaisių dubenį, simbolizuojantį gausą ir suteikiantis namams akivaizdžios naudos. Taip pat veidrodžiai padvigubina ir į svečius atėjusių žmonių skaičių, taigi sukuria sąlygas energijai tekėti taip, kad jūsų namuose nuolat būtų svečių.

* Namų šeimininkai, svečiams atėjus, neturėtų sėdėti vienas šalia kito, bet skirtingose stalo pusėse, tačiau ne vienas priešais kitą. Pagal fengšui gebėjimas tinkamai priimti svečius yra didžiulis menas, kurio reikia mokytis. Vienas iš dalykų, kuris padeda tinkamai priimti svečius, yra tinkama sėdėjimo vieta. Taigi vienas iš šeimininkų turėtų sėdėti prie sienos, kurioje nėra durų ir langų. Tai neva padeda kontroliuoti padėtį bendraujant su svečiais, pamatyti ir suprasti, kokios mintys apima jus aplankiusiuosius.

* Daug skoningai išdėstytų augalų svetainėje sustiprins teigiamos energijos tėkmę.

Daug skoningai išdėstytų augalų svetainėje sustiprins teigiamos energijos tėkmę.

Jūsų svečiai atsipalaiduos, patirs energijos ir džiaugsmo antplūdį. Taip pat labai daug lemia ir tinkamas apšvietimas. Jis neturi būti intensyvus, tačiau šviesa tegul pasiekia atokiausius kampelius.

* Kitas labai svarbus veiksnys – malonus kvapas. Žinoma, svarstytina, ar yra universalus, visiems patinkantis aromatas, tad venkite namus kvepinti savo mėgstamu kvapu. Geriau pasistenkite, kad kvepėtų gaiva – gerai išvėdinkite kambarį. Pasak fengšui specialistų, atpalaiduoja lengvas mėtų dvelksmas. Taip pat tikrai neprašausite pro šalį, jei pro duris įžengusį svečią pasitiks kepamo naminio pyrago aromatas. Tokie namai spinduliuoja svetingumu.

* Dideli, masyvūs, stačių kampų baldai pagal fengšui sukuria šaltumo, svetimumo ir uždarumo įspūdį. Galbūt nekeisite baldų dėl to, kad sulauktumėte daugiau svečių, tačiau pagalvoti apie tai, kaip sušvelninti įspūdį, tikrai galite. Tai padės padaryti minkšti pledai, švelniai nuo stalų krentančios staltiesės.

* Svečius pasistenkite susodinti taip, jog jie nesėdėtų prie stačių stalo kampų – nuo jų sklindanti neigiama energija nuteikia nemaloniai. Geriausia sėdėjimo vietas išdėstyti taip, kad visi sėdėtų rateliu, gerai matytų vienas kitą.