Kaip pradėti pokalbį virtualių pažinčių svetainėse?

Mergina su telefonu / 123rf.com nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Patinka mums tai ar ne, bet daugėja pažinčių internete, vis dažniau ten ieškoma antros pusės ir prie šio pokyčio reikia prisitaikyti. Nors moterys linkusios laukti, kol joms parašys, vyrai nebūtinai skuba tai daryti. Tad kyla galvos skausmas: ką tokio parašyti, kad žmogus „užsikabintų“? Kaip išsiskirti tarp kitų žinučių?

Kad tai išsiaiškintų, virtualių pažinčių portalas „Plenty of Fish“ apklausė daugiau nei tūkstantį žmonių, kurie rado savo sutuoktinius internetinėje erdvėje, ką jie rašė pirmoje žinutėje.

Paaiškėjo, kad geriausia paminėti kažką specifinio, susijusio su tuo, ką matote žmogaus profilyje. Tarkime, kietus marškinėlius ar kažką iš dominančio asmens paminėtų pomėgių. Penktadalis apklaustų moterų teigė, kad šis triukas buvo panaudotas jų būsimų vyrų. Atvirkštinis variantas, kai moterys taip užkalbina vyrus, irgi veikia gerai.

Tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte komentuoti vyro / vaikino išvaizdą, net jei tai būtų ir komplimentas, toks kaip „Tavo gražios akys“ ar „Labas, matau, kad sportuoji“. Tiesiog pasakyti, kad žmogaus gražios akys, nėra taip veiksminga; taip pasakyti gali bet kas. Ir, minėtos apklausos duomenimis, tik devyni procentai vestuvėmis pasibaigusių pažinčių prasidėjo šitaip.

Įsižiūrėkite į žmogaus profilį, nuotraukas, aprašymus, hobius. Raskite jus iš tiesų dominančios informacijos ar kokią nors detalę ir tai paminėkite.

Tarkime, jums abiem patinka kaitavimas, o gal ta pati muzikinė grupė. O galbūt matote, kad jus dominantis asmuo lankėsi jūsų svajonių šalyje. Paklauskite patarimo, pakomentuokite, pasiteiraukite, ką mano vienu ar kitu klausimu.

Vaikinas su telefonu / 123rf.com nuotr.

Lietuviai bene daugiausiai naudojasi pažinčių programėlėmis „Tinder“ ir „Badoo“, kur viskas vyksta greitai ir arba sudomini žmogų, arba ne. Minėtas užkalbinimas yra kartu ir puikus būdas atsijoti nerimtus kandidatus – tuos, kurie virtualioje erdvėje ieško tik vienos nakties nuotykių ar tiesiog neįpareigojančio sekso. Tokie žmonės į diskusijas apie pomėgius nesileis arba iš naujo persvarstys savo vertybes ir lūkesčius.

Skaitykite daugiau