Kaip pilnatis veikia mūsų santykius ir kaip tuo pasinaudoti?

Pilnatis / Vida Press nuotr.
Pilnatis / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-08-07 14:57
AA

Nors vyrai neretai į tokias temas žiūri itin skeptiškai ar bent jau atsargiai, net jie – nepažvelgę į Mėnulio kalendorių ar į dangų – gali konstatuoti, kada yra pilnatis. Patinka mums tai ar ne, jei esame emociškai pažeidžiamesni, mus ji veikia. Tik – kaip? Ir kaip tas žinias panaudoti savo labui?

Saulė ir Mėnulis pilnaties metu atsiduria vienas priešais kitą. Ši poliarinė šviesos ir tamsos kova energetiškai įtraukia mus visus. Mėnulis turi įtakos mūsų nuotaikoms, o pilnas Mėnulis jas gali lemti dramatiškai (nebūtinai blogąja prasme).

Kaip paaiškina Elephantjournal.com autorė, jogos ir meditacijos mokytoja Alex Myles, per pilnatį akinama Mėnulio šviesa yra kaip niekada ryški. Ir tai suteikia mums galimybę matyti tai, kas paprastai yra paslėpta; informacija apie mūsų (ir kitų) elgesį ir emocijas yra prieinamesnė.

Mūsų kūnas 70 proc. sudarytas iš vandens. Pilnaties metu mūsų emocijos yra išstumiamos – panašiai, kaip Mėnulis veikia vandenyną (vanduo irgi sudaro 70 proc. Žemės planetos). Kalbant apie santykius, pradeda lįsti viskas, kas mūsų netenkina. Mes nesukuriame naujų bėdų, tiesiog senosios, nustumtos giliai į mūsų vidų, negailestingai išlenda lauk. Visa tai dažnai baigiasi arba skyrybomis, dramomis, arba – problemas išsprendus – sukuriamas tvirtesnis ryšys.

Ironiška, bet būtent ta keista energija skatina mus trokšti gilių ryšių.

Dėl galingos Mėnulio energijos daug mūsų jaučiasi dirglesni ne tik per pilnatį, bet ir kelios dienos prieš ją bei po. Ironiška, bet būtent ta keista energija skatina mus trokšti gilių ryšių. Tiesiog dažniau nutinka priešingai ir mes jausmų raizgalynę panaudojame savo nenaudai, mylimiems žmonėms keliame ultimatumus ir kuriame ekstremalias situacijas, iš kurių neberandame išeities.

Dauguma moterų pilnaties metu linkusios į gilią savianalizę. Kaip teigia Alex Myles, nors atrodo, kad visos tos mintys ateina vienu metu, jos gali išsikristalizuoti. Leidus tai įvykti, galima aiškiai suvokti, kokius sprendimus reikia priimti: su kuria sritimi padirbėti, o ką – tiesiog paleisti.

Jeigu kamuoja nusistovėjusios problemos, pilnatis gali padėti jas išspręsti, atrasti naują kelią. Dėl to ir jaučiamės irzlūs, tarsi užspeisti į kampą – nebegalime nebematyti problemų. Tarsi priverstinai esame grąžinami link to, nuo ko bėgome. Tai sudėtingas periodas tiems, kurie yra labai jautrūs.

Pilnatis yra tos dienos, kai sužinome, ką kiti galvoja apie mus – tiek gero, tiek blogo. Tiesiog pilnas Mėnulis skatina išreikšti savo emocijas, atskleisti paslaptis. Pasinaudokite tuo ir išsakykite mylimiems žmonėms, kuo jie jums yra svarbūs, už ką esate dėkingi.

Nuoširdumas, pagarba, taktas – savybės, kurių dabar reikia, bendraujant su artimiausiais žmonėmis.

Taip pat žinokite, kad galinga Mėnulio energija gali skatinti nukreipti savo pyktį į kitus žmones arba pajusti, kad su mumis taip elgiasi kiti. Tai pajutę, stenkitės atsipalaiduoti, nelieti pykčio ant aplinkos, o jį paleisti – į erdvę, į gamtą. Medituokite ar darykite kitus dalykus, kurie jus nuramina.

Pilnaties metu nerekomenduojama karštai pyktis, jeigu nežinote, kur norite, kad ta diskusija jus nuvestų. Kitaip tariant, pasinaudokite pilnatimi kaip galimybe išsiaiškinti daug dalykų apie save (jums patiks ne viskas!), auginkite savo asmenybę, bet nesielkite neapgalvotai ir nekreipkite minčių kratinio į kitus. Jeigu giliai širdyje nenorite sudeginti tiltų, tai ir nedarykite ar nesakykite to, ko negalėsite sugrąžinti. Negalite viena ranka stumti, o kita traukti – taip stovėsite vietoje.

Baisu būti plačiai atmerktomis akimis, o pilnatis – būtent tas metas. Galima kentėti dėl to, ko nebeturi ar ko norėtum turėti, arba – įvertinti tai, ką turi dabar, ir tai patobulinti.