Kaip pasirūpinti savo oda atėjus šildymo sezonui?

„Namuose reikia pasirūpinti tinkamu oro drėgnumu ir daugybė problemų tiesiog dings“, – įsitikinusi Airinė Maslobojeva/Organizatorių nuotr.
Autorius: Partnerio turinys
Publikuota: 2019-11-18 14:02
Kai prasideda šildymo sezonas, daugelis pastebi, kad rūpintis savo oda ir plaukais tampa gerokai sudėtingiau nei vasarą. Problemų sukelia būtent sausas oras, kuris vyrauja namuose, kai ima šilti radiatoriai. Susigrąžinti gerą savijautą ir grožį neabejotinai padės vienas prietaisas – oro drėkintuvas.

Airinės Maslobojevos patarimai, kaip lengvai išsaugoti grožį

„Visi puikiai žinome, kad sausas oras kenkia ir sveikatai, ir grožiui, tačiau labai dažnai tik padejuojame ir nieko nedarome. O daryti reikia labai nedaug – įsigyti oro drėkintuvą. Kai šis prietaisas atsirado mūsų namuose, baigėsi sauso oro sukeliamos bėdos“, – pasakoja AMÈ grožio akademijos įkūrėja, garsaus kovotojo Sergejaus Maslobojevo žmona Airinė Maslobojeva.

Klienčių plaukų grožiu besirūpinanti moteris teigia, jog sausas oras taip išdžiovina plaukus, kad jie tampa pažeisti, sunkiai kontroliuojami, susivėlę.

Žiemą dažnai skundžiamės ir savo oda, kuri pradeda sausėti, šerpetoti, niežėti. Be to, dažniau lūžinėja nagai, džiūsta lūpos.

„Visų šių problemų priežastis yra sausas oras. Žiemą ir iš vidaus mažiau drėkinamės, nes išgeriame mažiau vandens, suvalgome gerokai mažiau nei vasarą vaisių, uogų, daržovių. Todėl labai svarbu gauti pakankamą kiekį drėgmės iš aplinkos. Namuose būtent oro drėkintuvai subalansuoja drėgmę ir taip sudaro galimybes odai ir plaukams išlikti sveikiems. Kai gimė mūsų antrasis mažylis, persikraustėme į kotedžą. Jame – grindinis šildymas, todėl oras namuose buvo ypač sausas. Nedelsdami įsigijome oro drėkintuvą ir iškart pastebėjau teigiamus pokyčius. Vaikučiui tapo daug lengviau kvėpuoti, visi mes mažiau sergame, o mano oda tapo daug elastingesnė nei įprastai žiemą, problemų nekelia ir plaukai, jiems net nereikia ypatingos priežiūros“, – dėsto Airinė Maslobojeva.

Oro drėkintuvas „Airfresh Hygro 500“/Organizatorių nuotr.
Oro drėkintuvas „Airfresh Hygro 500“/Organizatorių nuotr.

Ji pasakoja, kad apie oro drėkinimo svarbą jau seniai yra girdėjusi, todėl anksčiau statydavo talpyklą su vandeniu prie radiatorių, kad bent taip būtų drėkinamas oras. „Aišku, namuose orą drėkinti galima ir taip, tačiau kur kas patogiau tiesiog įjungti oro drėkintuvą“, – teigia savo ir šeimos sveikata bei gera savijauta besirūpinanti moteris.

Sausas patalpų oras kenkia ne tik odai ir plaukams. Specialistai vardija dar daugiau problemų, kurias sukelia sausas oras. Jis apsunkina deguonies įsisavinimą, tad žmonės jaučia nuovargį, suprastėja savijauta.

Esant pernelyg sausam orui, padidėja tikimybė susirgti peršalimo ligomis, gripu, nes tokioje terpėje lengvai dauginasi virusai. Sausas oras išdžiovina kvėpavimo takų gleivines, todėl dažnas ima skųstis chronišku kosuliu.

„Namuose reikia pasirūpinti tinkamu oro drėgnumu ir daugybė problemų tiesiog dings“, – įsitikinusi Airinė Maslobojeva.

Šiuo metu vienas patraukliausių pasiūlymų rinkoje yra oro drėkintuvas „Airfresh Hygro 500“, kurį sukūrė ir gamina „Soehnle“. 

Oro drėkintuvas „Airfresh Hygro 500“/Organizatorių nuotr.
Oro drėkintuvas „Airfresh Hygro 500“/Organizatorių nuotr.

„Airfresh Hygro 500“ importuojančios įmonės „Gerduva“ produkto vadybininkė Elena Riekašienė teigia, kad šis oro drėkintuvas naudoja specialią išgarinimo technologiją. „Vanduo išskaidomas į labai smulkius lašelius, todėl nesimato jokių garų, niekas neaprasoja“, – sako Elena Riekašienė.

Šis oro drėkintuvas tinka iki 50 kvadratinių metrų ploto patalpoms, o įprasti tokie prietaisai geba drėkinti orą patalpose, kurių plotas – iki 20 kvadratinių metrų.

„Airfresh Hygro 500“ drėkintuvas įtraukia patalpoje esantį sausą orą, išfiltruoja stambiąsias daleles, pavyzdžiui, plaukus ar dulkes, ir paskleidžia vandens prisodrintą. Taip jis orą ne tik drėkina, bet ir valo, o tai svarbu į alergiją linkusiems žmonėms.

Oro drėkintuvas „Airfresh Hygro 500“/Organizatorių nuotr.
Oro drėkintuvas „Airfresh Hygro 500“/Organizatorių nuotr.

Oro drėkintuvas yra namų jaukumą ir gerą mikroklimatą sukuriantis prietaisas, todėl jį turėti ir naudoti yra labai naudinga.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai