Kaip pasirengti pavasariui: 4 auksiniai patarimai

Olivia Palermo Paryžiaus mados savaitėje / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-13 10:06
Padėkoti žieminiams apdarams ir tvarkingai juos parengti ateinančiam lapkričiui. O tvarkant garderobą atrinkti tai, kas iš ano sezono persikels į šį. Išpakuoti tai, kas liko iš praėjusio pavasario. Ir tik paskui keliauti į parduotuves – gali paaiškėti, jog jums nereikia visų naujų kolekcijų.

Į pirmąjį spintos planą išeina 8–ojo dešimtmečio drabužiai ir aksesuarai. Gėlėtos palaidinės, laisvai kirptos suknelės, kliošiniai džinsai, prigludusios trikotažinės palaidinės aukštu kaklu (ei, dar ne vasara!), pončas, rankinės su kutais. Štai jums ir naujasis bazinis garderobas pirmosioms šiltesnėms dienoms. Neskubėkite stačia galva nerti į bohemišką estetiką – aštuntasis dešimtmetis – kaprizingas. Pritaikyti visas jo tendencijas gali būti neįdomu ir neįmanoma, o štai paskiros hipiškos detalės nesunervins net minimalizmo karalienės.

Sudrauginkite savo dienotvarkę ar kalendorių ir savo spintą. Susižymėkite draugų gimtadienius, giminių susitikimus, vestuves, seminarus, klasės susitikimus – juk tokios datos žinomos iš anksto. Turėdamos priminiklį prieš akis, turėsite ir laiko viskam pasirengti – spontaniški pirkiniai, ypač proginiai, beveik niekada nebūna sėkmingi. Didžiausios perfekcionistės mėgsta iš anksto susidėlioti derinius ir net prisegti lapelius su trumpa informacija: kur ir kada taip pasipuošusios eis. Perfekcionisčių mėgdžioti nebūtina, bet įprotis geras.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Perkainokite brangenybių dėžutę ir šalikų bei skarelių stalčių. Apie tai, kad aksesuarai kuria karalienę jums nepasakojo tik tingiausias stilistas, bet tai tik dėl to, jog taip ir yra. Atnaujinti derinį šitaip kur kas paprasčiau ir pigiau nei tiesiog nusipirkti naują drabužį. Ištraukite viską, peržiūrėkite, kai ką atiduokite dukroms ar jaunesnėms giminaitėms, o visa kita – nešiokite pačios. Beje, seges galima segti ne tik į atlapą (kišenės, rankovės, rankinės diržas – jūsų paslaugoms), o karolių neprivalu kabinti ant kaklo!

Neslėpkite fantastiškų laivelių – jei jie patogūs, kodėl jų neapsiavus prie džinsų ar kelnių, kurias kasdien vilkite į biurą.

Kasdienybės prabanga – štai naujas devizas. Tegu kiekvienas derinys jau nuo rytdienos būna ypatingas. Neslėpkite fantastiškų laivelių – jei jie patogūs, kodėl jų neapsiavus prie džinsų ar kelnių, kurias kasdien vilkite į biurą. O tas vėrinys, kuris vis atrodo per puošnus, galbūt jis pavers paprastus baltus marškinius stilingu apdaru? Žinote klasikinį patarimą, kad prie išeinant iš namų verta stabtelėti prieš veidrodį, ir palikti namie vieną „perteklinį“ aksesuarą. Šį pavasarį žaidžiame atvirkščiai: stabtelime ir pagalvojame, ką galėtume pridurti prie derinio.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai