Kaip parodyti meilę be žodžių: 7 efektyvūs būdai

Laiminga pora / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kaip sakoma, meilei įrodyti žodžių neužtenka – galima gražiai kalbėti, tačiau elgtis priešingai. Todėl šiltus jausmus geriausiai įrodinėti be žodžių: veiksmais ir darbais. Kaip tai padaryti?

Jei nuolat kartosite, kad mylite savo išrinktąjį, tačiau elgsitės priešingai, tai nebus meilė ir neduos jokių vaisių. Meilę įvairiais būdais turime rodyti kasdien. Kai kada nereikia net žodžių – darbai ir veiksmai yra kur kas efektyvesni.

Jei nuolat kartosite, kad mylite savo išrinktąjį, tačiau elgsitės priešingai, tai nebus meilė ir neduos jokių vaisių. Kai kada nereikia net žodžių – darbai ir veiksmai yra kur kas efektyvesni.

Rodykite švelnumą

Amerikiečių psichologas G. Chapmano įsitikinimu, viena iš 5 meilės kalbų yra prisilietimai. Jei jūsų išrinktajam svarbu bučiniai, prisilietimai, būtent tai ir suteikite savo antrajai pusei. Ryte, prieš eidami į darbą pabučiuokite, dažniau apkabinkite, paglostykite plaukus ir pan. Tiems, kurie ypač vertina prisilietimus, fizinė kontaktą, tokie veiksmai bus akivaizdus meilės prisipažinimas.

Perimkite nemėgstamus darbus

Kiekvienas turime kokius nors darbus, kurių negalime pakęsti. Vieniems tai – maisto gamyba, kitiems – namų tvarkymas, treti negali pakęsti vaikščiojimo į parduotuves. Kartais labai smagu išgirsti, kad antroji pusė perims nemėgstamus darbus ir atliks juos už jus. Atrodytų, tai paprastas ir nereikšmingas dalykas, tačiau išties toks elgesys įrodo, jog žmogui rūpi, kaip jaučiatės, jis nori jums tik gero. Tad išties kartais pravartu vienas iš kito perimti ne pačius maloniausius darbus.

Pagaminkite vakarienę

Pasaulis toks skubus, kad dažnam nelieka laiko įprastiems buities darbams atlikti. Kad ir kokia tai retenybė būtų, tačiau skani vakarienė, gražiai paserviruotas stalas nudžiugintų kiekvieną. Tai tikrai vienas puikesnių būtų parodyti šilčiausius jausmus. Kitaip tariant, kartais reikėtų vadovautis senu, bet geru posakiu, kad meilė eina per skrandį. Be to, jūs neturėtumėte persistengti – kad įrodytumėte meilę, visai nereikia trijų patiekalų meniu. Kartais netgi su meile, ypatingai paruošta kiaušinienė gali būti su pomidorais gali reikšti didesnę šventę nei kelias valandas marinuotas ir keptas kepsnys.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokia jūsų laimingų santykių paslaptis? Šis testas ją atskleis

Pora dalinasi maistu

Mažos staigmenėlės išties turi galios

Dauguma porų po sunkios darbo dienos stengiasi įvairiais būdais palepinti antrąją pusę. Vieni paruošia vakarienę, kiti sutvarko namus, kad būtų jaukiau. Tačiau kartais atsitinka taip, kad taip jūs darote meškos paslaugą, nes partneris gali pasijusti neprisidėjęs ir kaltas, kad jums teko šitiek vargti. Norite nudžiuginti? Geriausiai atraskite subtilų, mielą, tik jums žinomą būdą, kaip praskaidrinti antrosios pusės popietę. Pavyzdžiui, galite nupirkti mėgstamą skanumyną, pamerkti gėlių ar kitaip nustebinti. Beje, mažos staigmenėlės stiprina ryšį, svarbu to nepamiršti.

Eikite į vakarėlį, kurio nenorite

Neretai būna, kad antroji pusė yra kviečiame į pobūvį, į kurį eiti jūs visai neturite noro: esate mirtinai pavargę, nenorite matyti tam tikrų žmonių, nepatinka tematika ir t. t.

Tačiau reikėtų suprasti, kad jūsų draugija mylimajam labai reikalinga. Pavyzdžiui, jei tai darbo vakarėlis, tačiau visi bendradarbiai eina su antrosiomis pusėmis, jam tikrai nejauku bus stoviniuoti vienam. Kartais tenka pasiaukoti ir savo poreikius šiek tiek nustumti į šalį – tai ir yra meilės įrodymas.

Gerbkite mylimojo pomėgius

Ar jūsų antroji pusė turi pomėgį, kurio jūs tiesiog negalite pakęsti? Ar šis hobis atima iš jo daug laisvalaikio, o jums laiko lieka visai nedaug? Jei taip, suprantama, kad jaučiatės pamiršta, ne pirmoje, o antroje ar trečioje vietoje, ko, jūsų manymu, neturėtų būti. Visgi jei žmogų mylite, turite suprasti, kad jūs negalite užimti 100 proc. jo gyvenimo. Pagarba jo laisvalaikiui, pomėgiui kartais labiau gali išreikšti meilę, nei trys žodžiai „aš tave myliu“.

Pasidalykite dienos įspūdžiais

Ar jūsų mylimasis vertina pokalbius prie kavos puodelio, ar jis skambina keletą kartų per dieną? Tikriausiai verbalinis bendravimas jam yra labai svarbus. Jei taip yra, dėmesį jam rodykite būtent tokiu būdu, koks jam patinka. Grįžę namo neišsiskirstykite į priešingas namų puse, bet susėskite ir pasidalykite praėjusios dienos įspūdžiais – tai geriausias meilės įrodymas žmogui, kuriam atviras ir betarpiškas bendravimas yra svarbiausias. Beje, tai ne tik pokalbis, tai – dovanojamas laikas, kurio dabar visi turime tiek nedaug.

TAIP PAT SKAITYKITE: Frazės, kurių geriau niekada nesakyti anytai

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje

Skaitykite daugiau