Kaip nemalonu: programišė pavogė nuogos Paris Hilton nuotraukas ir ne tik

Paris Hilton / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nors Paris Hilton ir mėgsta kūną apnuoginančius drabužius, tai yra moters pasirinkimas – parodyti tiek, kiek parodo. Ir po naujausių paaiškėjusių įvykių panašu, kad pasaulis gali išvysti daugiau, nei ji norėtų parodyti. Interneto programišė pavogė daugiau nei tris šimtus tūkstančių dolerių, bet tai turtingai paveldėtojai yra niekai, palyginti su erotinėmis nuotraukomis.

Kaip praneša „TMZ“, pavogtos nuotraukos buvo darytos prieš ketverius metus. Ir netgi žinoma vagės pavardė – tai Paytsar Bkhchadzhyan. Viskas buvo pavogta per „iCloud“, dar vadinamą debesų, sistemą.

Taip pat buvo apvogtos Paris banko sąskaitos, pasinaudota jos kreditine kortele, siekiant rezervuoti vietą Naujųjų metų vakarėlyje Roosevelto viešbutyje Los Andžele, ir t. t. Per vieną naktį Paytsar netgi sugebėjo prašvilpti keturiasdešimt tūkstančių Paris dolerių.

Tai toli gražu ne viskas: moteris apsimetė Paris ir prašydavo pervesti Paris asistentų jai pinigų į kreditinę kortelę, netgi Paris vardu buvo susisiekusi su jos seserimi ir tėvu.

Pernai ši programišė buvo suimta ir manoma, kad bus įkalinta ne mažiau kaip penkeriems metams.

Detalės vis dar aiškėja ir Paris nėra tikra, kur galėjo būti nutekintos jos nuogos nuotraukos.

Skaitykite daugiau