Kaip naudoti sausą šampūną?

Plaukų priežiūra / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-25 14:29
Sausas šampūnas – tai tikras gelbėjimosi ratas, kuomet plaukų plovimui nėra nei laiko, nei galimybių. Arba jei tiesiog nenorite galvos trinkti kiekvieną dieną, tačiau susiriebalavusiais plaukais pro duris žengti irgi nesiveržiate. Visgi net ir jį naudojant derėtų žinoti keletą dalykų.

Portalas timesofindia.com pristato naudingus patarimus, kurie padės naudojant sausą šampūną pasiekti geriausių rezultatų.

Nepurkškite jo per arti galvos

Visų pirma prieš purkšdami sausą šampūną plaukus gerai iššukuokite ir kuomet jį purkšite, sauso šampūno buteliuką laikykite mažiausiai 10 cm atstumu – taip pat, kaip ir purkšdami plaukų laką. Stenkitės nepurkšti jo tiesiai ant plaukų šaknų, sauso šampūno buteliuką laikydami prie pat galvos, kitaip atrodys lyg ant plaukų užsipylėte baltų miltelių.

Sausą šampūną purkškite po plaukais

Stenkitės sauso šampūno nepurkšti tiesiai ant pakaušio – kitaip jo liekanos labai matysis ant plaukų. Verčiau jau pakelkite keletą plaukų sruogų ir šampūną purkškite po jomis – taip ne tik išvengsite baltų miltelių ant plaukų paviršiaus, bet ir suteiksite plaukams purumo.

Nenaudokite jo per daug

Kaip ir naudojant bet kurias plaukų priežiūros priemones, taip ir naudojant sausą šampūną, derėtų nepamiršti saiko. Kuomet plaukai yra kiek susiriebalavę, sausas šampūnas padės tai sumažinti, tačiau, jei jo ant plaukų užsipurkšite per daug – jie atrodys blankūs ir visiškai praradę spalvą. Tad jei nežinote, kiek šampūno naudoti, verčiau jau iš pradžių jo užsipurkškite kiek mažiau ir tuomet, palaukę bent 10 minučių, procedūrą pakartokite, jei atrodys, kad plaukai vis dar riebaluoti.

Neišsigąskite, net jei ant plaukų ir matosi baltų miltelių

Iškart užsipurškus sauso šampūno ant plaukų, net ir naudojantis prieš tai išvardytais patarimais, balti milteliai išties bus matomi, tačiau palaukite dar 5 minutes, ir šios liekanos turėtų pranykti. Tada jau galėsite formuoti ir patinkančią šukuoseną.

Ar žinote, kad... sausą šampūną gali atstoti ir soda

Jei pramiegojote ir ryte neturite laiko išsiplauti galvos, soda puikiai atstos sausą šampūną. Užberkite sodos ant plaukų šaknų (tik nepersistenkite, juk nenorite, kad aplinkiniams pasirodytų, jog vaikštote pleiskanota galva), pakratykite plaukus, susišukuokite ir bėkite pro duris!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai