Kaip Liūtui sutarti su Dvyniais? Arba kaip rasti bendrą kalbą su kolegomis

Kaip sutarti darbe skirtingiems Zodiako ženklams? / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-03 19:30
Kolegos – lyg antra šeima, juk darbe praleidžiame tiek daug laiko! Pagal charakterio savybes visus Zodiako ženklus galime suskirstyti į tris grupes. Žinodami stipriąsias ir silpnąsias kolegų savybes, kur kas lengviau gebėsime bendrauti ir bendradarbiauti.

Taigi visus horoskopo ženklus pagal veikimo būdą, arba pradą, galime suskirstyti į „aktyviuosius“, „darbštuolius“ ir „protinguolius“.

„Aktyvieji“ – Avinas, Vėžys, Svarstyklės ir Ožiaragis.

Karjera jiems neretai yra kur kas svarbesnis dalykas gyvenime, nei jie iš tiesų sau pripažįsta.

Astrologiškai jie vadinami kardinaliaisiais. Šių ženklų atstovai viskam duoda pradžią, visada turi galybę naujų idėjų, žino, ką pasiūlyti. Karjera jiems neretai yra kur kas svarbesnis dalykas gyvenime, nei jie iš tiesų sau pripažįsta. Tačiau šie keturi ženklai atitinka keturias skirtingas stichijas, tad ir savo tikslų siekia visiškai skirtingais būdais.

Pavyzdžiui, jei Aviną uždegė kokia nors mintis, jo entuziazmas, švytinčios akys ir noras įgyvendinti tai, ką sumanė, būtinai duos kokių nors rezultatų. Jei šis žmogus – vadovas, jis sugebės įkvėpti ir pavaldinius. O jei pavaldinys, įtikins ir vadovą. Tačiau jei jo idėjos nepalaikomos, šis žmogus ieškos terpės, kur būtų išklausytas. Atsižvelkite į tai, ir turėsite patį ištikimiausią darbuotoją. Norite su juo sutarti? Nekritikuokite jo idėjų!

Tuo tarpu Vėžio aktyvumas pasireikš visiškai kitaip. Jis nepasižymi ta gaivališka jėga kaip Avinas, tačiau reiškiasi visus galus suimdamas į savo rankas ir rūpindamasis visais ir viskuo aplinkui. Jei Vėžys yra vadovas, jo pavaldiniai jausis kaip namie. O jei pavaldinys, tyliai siūlys savo idėjas ir susikurs sau palankią darbo terpę. Nes dėl nepaprasto jautrumo jam nelengva adaptuotis, jis įžeidus, priklausomas nuo nuotaikos. Su juo bendraudami, stenkitės rinkti žodžius, o jo darbus vertinkite labai atsargiai.

Svarstyklių aktyvumas reiškiasi per komunikaciją. Šio ženklo atstovai atrodo mieli ir sukalbami, bet iš tiesų už šios apgaulingos išvaizdos slypi stipri valia ir tikslingumas. Nors tarp šio ženklo atstovų yra ir vadovų, jiems sunku atlaikyti didelį spaudimą, nes Svarstyklės nepakenčia konflikto ir visada yra linkusios ieškoti kompromiso, be to, joms sunku priimti ryžtingą sprendimą ir pasakyti „ne“, taigi dėl to pridaro nemažai klaidų. Būdamos pavaldiniais Svarstyklės puikiai geba manipuliuoti informacija, išsikovoti tai, ko reikia, susitarti, tai vieni nuostabiausių kolegų, nes moka pajusti kitą žmogų, išklausyti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tinkamas filmas padės įveikti dideles problemas

Ožiaragiai – „kiečiausi“ iš šios grupės ženklų, nes jiems tikslas pateisina visas priemones. Be to, turi puikų strateginį mąstymą. Jie gali būti negailestingi vadovai, atleisti žmogų jiems – vieni niekai, taigi šio ženklo atstovai neretai vadovauja didžiausioms įmonėms. Be to, ir vienoje, ir kitoje barikadų pusėje, kai būna pavaldiniai, jie nenuilstamai dirba neskaičiuodami darbo valandų. Tai nėra patys mieliausi kolegos, nesitikėkite iš jų šypsenų ar meilumo, tačiau jei darbą atlikti reikia nepriekaištingai – kreipkitės kaip tik į juos.

„Darbštuoliai“ – Jaučiai, Liūtai, Skorpionai ir Vandeniai

Ar daugiau nėra darbščių Zodiako ženklų? Ožiaragis ir Mergelė stipriai įsižeistų, tačiau šį ketvertą taip galime vadinti todėl, kad jų didžiausia stiprybė darbe – visada viską pabaigti, tęsti, kas pradėta, nenuleisti rankų. Be to, jie dirba ne dėl garbės ar kokio nors didelio tikslo, o tiesiog stengiasi gerai atlikti jiems patikėtą darbą. Astrologiškai jie dar vadinami fiksuotaisiais ženklais.

Jaučiai – ištvermingi, patikimi ir atkaklūs. Jie bet kokį darbą atlieka iki galo. Jie randa darbo net tada, kai kitiems bendradarbiams viskas seniai atrodo baigta, tad neretai kolegos užkrauna jiems ir savo darbus. Jautis juos padarys, tačiau norės ir atlygio už tai, nes pinigus skaičiuoti jis moka. Turite kolegą Jautį? Nepamirškite jo pagirti ir pasižavėti jo darbu!

TAIP PAT SKAITYKITE: Pats blogiausias Zodiako ženklas. Kokia jūsų savybė erzina kitus?

Kur kas kitaip pasireiškia Liūto darbštumas. Nors šio ženklo atstovai niekada nepasakys, kad ko nors negali atlikti ar ko nors nesugeba, savo darbu jiems rūpi susikurti atitinkamą įvaizdį. Būti geriausiems, patiems patiems šauniausiems. Jei turite kolegą Liūtą, tikrai suprantate, ką turime galvoje. Jiems sunku nevadovauti kitiems, tad idealu, jei šio ženklo atstovas yra viršininkas. Jis puikus geraširdis vadovas, o štai pavaldiniu būti jiems sunku. Pildyti kitų įsakymus – dar sunkiau. Norite gerai sutarti su jais? Vis pagirkite, kad ir nepelnytai...

Jei kartais apie žmogų sakome, kad jis visas orkestras, tai apie Skorpioną galime pasakyti, kad jis tai visa organizacija, nes atkakliai, nenuilsdamas dirba, yra įžvalgus strategas, aiškiai matantis reikalo perspektyvą, be to, labai gerai jaučiantis žmones. Jei tai vadovas, pavaldiniai juo nebus labai patenkinti, bet įmonė klestės, nes kritiniu laikotarpiu jie puikiai susidoros su situacija. Jei Skorpionas pavaldinys, jis dažniausiai dirbs kaip sau ir, jei neras kur pasireikšti, užsiims veikla šalia darbo. Norite gerai sutarti su šiuo kolega? Niekada jam nemeluokite. Skorpionai iš tolo užuodžia melą ir jo nepakenčia.


Nuolatinis naujų būdų, galimybių ir darbo metodų ieškojimas daro Vandenius nepakeičiamais darbuotojais. Be to, jie ne tik dažnai atranda ir su visais pasidalija būdais, kurie palengvina visų kolegų darbą, bet ir yra labai geranoriški kolegos, mielai padedantys kitiems, kurie retai konkuruoja, noriai bendrauja ir gražiai moka pasakyti net ir tai, kas nėra malonu. Kai kurie kiti Zodiako ženklai darbe gali tarpusavyje leistis į artimas draugystes, o Vandeniai draugaus su visais, neišskirdamas ko nors vieno. Todėl jį galima laikyti bene pačiu kolegiškiausiu ženklu.

Tai be galo lankstūs ir keliuose frontuose vienu metu galintys dirbti žmonės, turintys be galo daug interesų, pažinčių ir platų požiūrį, dėl ko dirba jie daugiausia galva ir sugeba savo darbui pajungti kitus žmones.

„Protinguoliai“ – Žuvys, Dvyniai, Mergelė ir Šaulys

Tai be galo lankstūs ir keliuose frontuose vienu metu galintys dirbti žmonės, turintys be galo daug interesų, pažinčių ir platų požiūrį, dėl ko dirba jie daugiausia galva ir sugeba savo darbui pajungti kitus žmones. Astrologiškai šie ženklai vadinami mutabiliaisiais ir labiausiai yra susiję su bet kokio proceso kaita.

Erudicija spinduliuojančios Žuvys yra labai priklausomos nuo nuotaikos. Tad ir darbe jos gali neskaičiuoti valandų arba būti visiškai nenusiteikusios plušėti. Dažniausiai šio ženklo atstovai yra labai mieli ir geraširdžiai kolegos. Jie visada turi ką papasakoti ir kuo sudominti. Tiesa, kai kurios istorijos gali būti jų fantazijos vaisiai, o norėdamos tobulai atlikti savo darbą, Žuvys gali jus taip įtraukti į procesą, kad galiausiai susivoksite, kad darbus atliekate už jas, nes nebeturite kito pasirinkimo.

Vargu ar rasite geresnį pašnekovą darbe už Dvynių ženklo atstovą. Jis geba akimirksniu prisitaikyti prie situacijos, sugaudyti net menkiausius niuansus, o jei tarp kolegų verda intrigos, žinokite, tuo pasinaudos įžvalgusis Dvynių atstovas. Jam tai išeis į naudą. Nes paprastai jie neturi priešų, geba su visais susitarti, moka pajuokauti, randa bendrą kalba su bet kuo, be to, turi sukaupęs visą įmanomą informaciją ir dirba labai greitai. Tokiam kolegai neišduokite visko, ką žinote – jis gali nugvelbti jūsų idėją.

Vienas patikimiausių kolegų yra Mergelė. Ji – kantri, tiksli, paprasta, visada išmano savo reikalą, be to, pasirengusi visiems padėti. Dėl savo įgimto tvarkingumo ir darbe puikiai geba tvarkytis, yra nepakeičiama ten, kur reikia ką nors katalogizuoti, tvarkyti, rūšiuoti. Tiesa, būdama vadove, ji ne visada mato visą darbų apimtį – kur kas dažniau taip įsigilina į smulkmenas, kad nepamato visumos ir praleidžia esminius dalykus, be to, neretai būna pernelyg kritiška. Tačiau toks pavaldinys – didžiulis lobis. Tiesa, nepamirškite tokių kolegų branginti, nes ir konkurentai puikiai pastebi gerus darbuotojus.

Šauliai kartais primena amžinus vaikus ir tai komplimentas jiems, nes jie niekada nesiliauja norėti pažinti nauja ir mokytis. Tiesa, jiems, kaip ir vaikams, būdingas noras pabėgti nuo rutinos ir vis laužyti taisykles, tokiu būdu pasitikrinant, kur tos ribos, kurių jau peržengti nevalia. O gal jų visai nėra, gal jos tik mūsų galvose? Šie kolegos paprastai kitų yra mėgstami, pasišaipoma nebent iš jų noro ieškoti teisybės. Bet juk kaži ar ji yra? Norite su jais gerai sutarti? Nesišaipykite iš jų noro pasididžiuoti kokiu nors atliktu darbu ir didžiulio optimizmo.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai