Kaip „Victoria’s Secret“ angelai dailina kūną?

Modelis Lindsay Ellingson / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-27 09:00
Jau netrukus dailiais figūros linkiais per madingiausio ir seksualiausio apatinio trikotažo pristatymą podiumu vinguriuos kraują kaitinantys „Victoria’s Secret“ angelai. Abejingų tuomet nelieka nei tarp vyrų, nei tarp moterų.

Apie seksualių manekenių ruošimąsi griausmingam pristatymui sklando legendos, juk visgi tobulos formos – galingas įrankis... Kūrybos direktorė Sophia Neophitou-Apostolou teigia, kad galutinį sprendimą, kas žengs podiumu priima visa komanda, stebinti merginų pasivaikščiojimą podiumu esant labai ryškiam apšvietimui. Trumpai tariant, tai daug ištvermės, įtampos ir pastangų reikalaujantis darbas... Ką apie pasiruošimą pasakoja patys angela“?

► Lindsay Ellingson (žr. nuotr. viršuje)

Ūgis: 1,80 m

Svoris: 55 kg

Metai: 28

Į savo mitybos planą 28-erių Lindsay įtraukia grūdų, migdolų, žemės riešutų sviesto, baltyminių kokteilių. „Manau, būti apvalesnei yra kur kas moteriškiau ir seksualiau“, – savo pasirinkimą aiškina modelis. Tiesa, ir treniruotės tampa itin intensyvios. Tačiau Lindsay pabrėžia, kad stengiasi dėl to per daug nesijaudinti, nes tai neišeina į gera. Svarbiausia – ramybė ir atsipalaidavimas!


► Candice Swanepoel

Ūgis: 1,75 m

Svoris: 55 kg

Metai: 24

Gražuolė sako, kad ir taip aktyviai sportuoja ištisus metus, bet prieš pasirodymą tam skiria dar šiek tiek daugiau dėmesio. „Valgau tikrai daug baltyminio maisto, nes mano medžiagų apykaita greita. Man labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp mitybos ir sporto, kad nebūčiau per daug liesa“, – sako Candice. Modelis taip pat nevengia rimto maisto, pavyzdžiui, bulvių košės ir kepsnio.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

► Miranda Kerr

Ūgis: 1,75 m

Svoris: 56 kg

Metai: 30

Nors šį mielą angelą žino visas pasaulis, dar balandžio mėnesį žiniasklaidoje nuskambėjo pranešimų, kad su Miranda Kerr sutartis nepratęsiama. Tačiau galimybė, jog ji pasirodys ant podiumo, nėra netikėta – tikslus manekenių sąrašas bus paskelbtas lapkričio mėnesį. Kaip maitinasi garsioji Miranda? „Dievinu gerą, ekologišką maistą. Be to, kiekvieną rytą pradedu vandeniu su citrina. Nepakeičiamas kasdienis mano palydovas – tai šarminis vanduo. Jo geriu ypač daug.“

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

► Adriana Lima

Ūgis: 1,78 m

Svoris: 56 kg

Metai: 32

Gundanti Adriana Lima devynias dienas prieš įspūdingąjį šou iš valgiaraščio išbraukia visą kietą maistą. Tuo metu maitinasi tik baltyminiais kokteiliais ir geria itin daug vandens. Sportas taip pat užima didelę jos gyvenimo dalį. Kai Adriana žengė podiumu praėjus vos 8 savaitėms po gimdymo, ji kaip reikiant prakaitavo sporto salėje – kasdien nuo 4 iki 6 valandų. Boksas, važiavimas dviračiu, šuoliukai – visa tai, pasak jos, figūrai suteikia seksualumo ir grakštumo.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

► Lily Aldridge

Ūgis: 1,75 m

Svoris: 54 kg

Metai: 27

Ruošdamasi 2012 metų pristatymui, Lily augino keturių mėnesių sūnelį ir tuomet pabrėžė, kad patys didžiausi jos poreikiai: sveika dieta ir nieko pašėlusio ar keisto. „Valgau daug ekologiško maisto, lašišos, daržovių. Galbūt nebesu tokia liekna kaip anksčiau, tačiau mano figūra moteriškesnė, ir aš tuo didžiuojuosi“, – atviravo Lily.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

► Doutzen Kroes

Ūgis: 1,78 m

Svoris: 54 kg

Metai: 28

Dar 2012 m. angelas Doutzen Kroes dalijosi savo tirštųjų kokteilių sudėtimi: linų sėmenys, kokosų riešutai, kalcis, acai uogos. Tačiau tuo pačiu nepamiršo paminėti, kad netelpa į įprastus figūros rėmus, tiksliau – į tai, ko reikalauja pamišę dizaineriai. „Visgi man jau 28-eri, turiu kūdikį. Mano kūnas nebėra mergaitiškas – jis moteriškas. Jei kompanijos mano, kad esu per stora, tuomet tegul renkasi kitą žmogų, nes man svarbiausia jaustis sveikai, lieknai ir laimingai“, – sako Doutzen.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

► Alessandra Ambrosio

Ūgis: 1,77 m

Svoris: 51 kg

Metai: 32

Per 2011-ųjų pasirodymą Alessandra jau laukėsi, tačiau atrodė tobulai! „Atsisakiau cukraus ir saldumynų likus dešimčiai dienų iki didžiojo šou. Be to, daug dirbau treniruočių salėje“, – prisimena modelis. Taip pat ji mini, kad mankšta – kasdienė jos draugė, o odai stangrumo suteikia šveičiamosios procedūros ir masažas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

► Karlie Kloss

Ūgis: 1,85 m

Svoris: 55 kg

Metai: 21

Ši manekenė dar neseniai buvo atsidūrusi liesos figūros priešininkų taikiklyje, tačiau pati Karlie tvirtina besimaitinanti taip, kaip ir visos kitos: „Dievinu baltyminius kokteilius su šokoladu, migdolų pienu, bananais ir gervuogėmis. Be to, rankinėje visada nešiojuosi karštojo šokolado ir avižinių dribsnių pakelių, kuriuos tereikia užpilti karštu vandeniu, kad galėčiau laiku pasisotinti.“  Na, o prieš pat šou Karlie nevengia pasimėgauti ir deguonies procedūromis, kurios, jos nuomone, ypač skaistina odą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

► Behati Prinsloo

Ūgis: 1,78 m

Svoris: 53 kg

Metai: 24

Behati dievina įvairius greitus užkandžius, tačiau juos renkasi sveikesnius, nei galite pamanyti, pavyzdžiui, lapinių kopūstų traškučius, kurie pasižymi sodriu ir turtingu skoniu. Norėdama pasimankštinti, pirmenybę ji teikia Pilateso mankštai, jogai, nevengia daug vaikščioti pėsčiomis, plaukioti, mėgsta plaukioti banglente. „Tapti angelu – tai vienas nuostabiausių dalykų mano gyvenime. Niekada nemaniau, kad atsidursiu šalia gražiausių pasaulio moterų“, – džiaugėsi Behati.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama