Kaip karantine gyvena Tarasovų šeima? Violeta ėmėsi kirpėjos amato

Violeta ir Vilius Tarasovai/ Fotobanko archyvų ir LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kur nusikirpti? Kaip moterims išlikt gražiais nagais, nudažytomis šaknimis ir ilgomis blakstienomis? Šias problemas namuose dabar sprendžia ir dainininkų Tarasovų šeima. Sėdint karantine Viliui užaugo plaukai, metas kirptis, bet jokia kirpėja nedirba – vyro gražinimo ėmėsi žmona Violeta.

„Gaila tik, kad Violeta nemoka pamodeliuoti šukuosenos. Bet sakė, kad pabandys. Paprašiau, kad pakirptų tiesiog dėl patogumo, nes jau buvau bilekoks, plaukai lipo ant ausų“, – pasakoja žmonos kirpimo mašinėle pagražintas Vilius.

Pačiai Violetai daug sunkiau, plaukų nusidažyti pati negali, o juk turi išlikti graži – reikia nueiti bent į parduotuvę maisto.

„Man paprasta, manikiūrą, pedikiūrą, depiliacijas aš visada pati darausi, dažytis plaukų, aišku, nemoku, bet ir tą galėčiau pasidaryt“, – geros nuotaikos nepraranda Violeta.

 

Violeta ir Vilius Tarasovai/ LNK nuotr.

Violeta neslepia – karantino metu labai daug laiko praleidžia prie puodų.

„Anksčiau būdavo tie blic receptai –  greitai, greitai, greitai, greitai, greitai, o dabar kadangi galima tam daug laiko skirti, sukinėjuosi virtuvėje pakankamai ilgai. Štai, pavyzdžiui, burgundiškas jautienos troškinys, kurį reikia tris valandas troškinti“, – savo virtuvės paslaptis išduoda dainininkė.

Dar viena karantino sukelta buities problema – sportas. Žmonės juk neturi savo namuose sporto salių, kaip išlaikyti formas?

Violeta ir Vilius Tarasovai

„Mes mėgstam vaikščioti į sporto klubą, namuose sportas vis tiek neprilygsta sporto klubui. Su treneriais susirašome, ką dabar daryti. Galvojom, kad palakstyti galėsime, bet dabar rytai šalti, mums gerklei nelabai gerai eiti į lauką ir lakstyti“, – pasakoja Tarasovai.

Dainininkų šeima džiaugiasi bent tuo, kad neturi jokių skolų ir paskolų. Todėl, nors visi renginiai ir atšaukti, nebankrutuos.

„Džiaugiamės kad spėjome savo turą padaryti, 10 koncertų, prieš pat karantiną. Tai tu lašinių esam kažkiek užsiauginę. Džiaugiuosi, kad kiekvieną mėnesį nereikia mokėti  už automobilį, už butą bankui nereikia mokėti“, – sako Tarasovai.

Visas pasakojimas iš karantine uždarytų Tarasovų namų – šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., LNK televizijos laidoje KK2.

Skaitykite daugiau