Kaip „Kalush Orchestra“ vokalistas susipažino su mylimąja Aleksandra: pirmąkart – jų meilės istorija

Olehas Psiukas ir Akleksandra / „Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Ukrainiečių grupės „Kalush Orchestra“ narys Olehas Psiukas jau metus romantiškus jausmus puoselėja iš Čerkasų srities kilusiai gražuolei Aleksandrai. Didžiulį dėmesį pritraukusi pora pasidalijo savo pažinties istorija.

Apie tai, kad 28-erių metų „Kalush Orchestra“ solistas Olehas susitikinėja su 21-erių Aleksandra Bilobrov žiniasklaidoje pasiklido po ukrainiečių triumfo „Eurovizijoje“. Tuomet po pergalės dainų konkurse folkrepo grupės lyderį O.Psiuką atgal į karo frontą išlydėjusi mergina buvo nufotografuota atsisveikinanti su dainininku. Romantišką atsisveikinimą, be jokios abejonės, palydėjo bučinys. 

Unian.net šaltinis skelbia, jog ukrainiečio širdį pavergusi Aleksandra su vaikinu susitikinėja jau metus. Be to, ji yra oficiali vaikinų grupės „Kalush Orchestra“ komercijos direktorė.

Atsisveikinimas: išvykdamas į tėvynę, Olehas Psiukas Turine apsikabino ir pabučiavo savo mylimąją Oleksandrą Bilobrovą / Scanpix nuotrauka

Televizijos laidos „TSN“ eteryje Aleksandra pasidalijo pažinties su Olehu istorija. Aleksandra atviravo, kad judviejų su Olehu santykiai nuo pat pradžių vystėsi labai greitai. Praėjus vos dviem savaitėms po pirmojo susitikimo, Olehas merginą, kilusią iš Čerkasų srities, supažindino su savo tėvais, gyvenančiais Kaluše.

„Susitikome Kyjive pirmąją pavasario dieną, tai net kažkaip simboliška. Mėnesį laiko tarėmės, kur ir kada susitikti“, – apie pirmąjį pasimatymą su atlikėju dalijosi Aleksandra.

Olehas Psiukas ir Aleksandra / „Instagram“ nuotr.

O pirmojo pasimatymo išties teko kantriai palaukti. Televizijos laidos „TSN“ eteryje mergina atskleidė, kad Olehą pirmąkart pamatė Bukovelyje (Vakarų Ukrainos kalnų slidinėjimo kurorte – aut.past). Tą patį vakarą „Kalush Orchestra“ solistas savo „Instagram“ paskyroje sukūrė apklausą, o ji pakomentavo, kad būtų šaunu susitikti.

Po dviejų dienų O.Psiukas jai atsakė ir jiedu nutarė susitikti Kyjive, tačiau kelis kartus šis judviejų susitikimas buvo atidėtas.

„Pamenu, jau galvojau, kad mes niekada nesusitiksime, kai eilinį kartą susitikimas buvo atidėtas, ir aš turėjau važiuoti namo, bet mano autobusas vėlavo ir aš pasilikau ilgiau. Tą dieną mes susitikome. Pirmą pavasario dieną“, – atviravo Oleho mergina.

„Kalush Orchestra“ išvyksta iš Turino (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau